Medusa jest w polskim internecie od lat. Podczas swojej kariery zaliczył wiele wzlotów i upadków. Sprawdź kim jest Medusa?

Kim jest Medusa?

Kim jest Medusa? Kto to Medusa? Medusa to infuencer, YouTuber i streamer. W 2019 roku rozpoczął swoją karierę jako freak fighter. Do jego debiutu doszło bowiem na gali FAME MMA 4.

Medusa imię i nazwisko

Jak tak naprawdę nazywa się Medusa? Tak naprawdę Medusa to Adrian Salamon.

Medusa wiek

Medusa urodził się 6 grudnia 1997 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 25 lat.

Medusa wzrost

Dokładny wzrost Medusy poznaliśmy przy okazji jego debiutu w FAME MMA. Streamer ten należy do wysokich mężczyzn, bowiem wzrost Medusy to 187 centymetrów.

Medusa waga

Ile waży Medusa? Waga Adriana Salomona, podczas jego kariery we freak fightach, wahała się między 84 a 97 kg. Aktualnie jednak można stwierdzić, że waga Medusy oscyluje w okolicy 95 kilogramów.

Medusa walki

Medusa od początku powstania FAME MMA był przymierzany jako postać, która powinna wystąpić w klatce. Faktycznie do debiutu Adriana Salomona doszło w organizacji FAME, jednak Medusa walki toczył jak na razie w trzech różnych organizacjach. Należą do nich FAME MMA, Prime Show MMA oraz High League.

Medusa rekord

Jaki jest rekord Medusy? 25-latek jak na razie zanotował trzy występy w MMA. Wygrał wszystkie walki, a więc rekord Medusy to 3-0.

Rekord MMA: 3-0-0

Medusa FAME MMA

Medusa swój debiut w MMA zaliczył właśnie w organizacji FAME MMA. Wystąpił on podczas gali FAME MMA 4, która odbyła się 22 czerwca 2019 roku w Częstochowie. Jego rywalem był Piotr Knaś znany jako Klaun z Koszalina. Ostatecznie Medusa wygrał w drugiej rundzie przez poddanie.

Medusa vs Jaxu

21 lipca 2023 roku Medusa zaliczy swoją drugą walkę w organizacji FAME MMA. Streamer wystąpi bowiem podczas gali FAME Friday Arena we Wrocławiu. Jego rywalem będzie Dominik Jaxu Jax znany z programu Love Never Lies, który był emitowany na platformie Netflix. Warto również wspomnieć, że w tym pojedynku Medusa będzie mógł walczyć jedynie na zasadach brazylijskiego jiu-jitsu, natomiast Jaxu do dyspozycji będzie miał pełne MMA.

Medusa High League

Od momentu debiutu w FAME MMA Medusa pozostawał nieaktywny przez ponad dwa lata. Do klatki powrócił w organizacji High League. Adrian Salamon wystąpił podczas pierwszej edycji tej federacji, do której doszło 28 sierpnia 2021 roku w Ergo Arenie w Gdańsku. Rywalem Medusy był Maciej Rataj. Walka zakończyła się w trzeciej rundzie przez poddanie na korzyść Salomona.

Medusa Prime Show MMA

Swoją trzecią walkę w MMA Medusa stoczył w organizacji Prime Show MMA. Podobnie jak w przypadku High League, Adrian Salamon wystąpił podczas premierowej gali tej federacji. Walka Medusy na Prime Show MMA 1 odbyła się 19 lutego 2022 roku w Atlas Arenie w Łodzi, natomiast jego przeciwnikiem był Damian Narożny. Medusa wygrał błyskawicznie w pierwszej rundzie przez poddanie.

Medusa Franio

Medusa i Franio swego czasu tworzyli bardzo zgrany duet. Influencerzy wspólnie prowadzili transmisje IRL (in real life) na Twitchu. Relacje te cieszyły się ogromną popularnością i przez pewien czas Adrian Salamon i Franciszek Rusiecki byli nazywani królami Twitcha. Medusa po pewnym czasie zaczął być jednak krytykowany przez publiczność. To sprawiło, że zaczął wypowiadać się w agresywny sposób w kierunku widzów, co nie mogło się dobrze skończyć.

Medusa był coraz częściej wyszydzany i przez brak dystansu przestał być już tak lubiany na Twitchu jak kiedys. Jego relacje z Franiem również uległy pogorszeniu.

Medusa dziewczyna

Czy Medusa ma dziewczynę? Przed długi czas streamer był w związku z Aleksandrą Mizgalską. Para rozstała się jednak w połowie 2022 roku. Od tamtej pory wszystko wskazuje na to, że Medusa nie jest w związku.

Medusa YouTube

Medusa Youtube przez długi było nierozerwalnym połączeniem. To właśnie na tej platformie bowiem mężczyzna zdobył największą popularność. Aktualnie Medusa zgromadził na swoim kanale 1,25 miliona subskrypcji, a jego filmy obejrzano łącznie ponad 61 milionów razy. Kanał Medusy nazywa się Medusa Official.

Medusa Twitch

Medusa na Twitchu przez długi czas prowadził Kongo TV. W projekt był również zaangażowany Franio. Po tym jak streamerzy się pokłócili Medusa na pewien czas zniknął z Twitcha. Powrócił jednak zakładając kanał o nazwie @meduska. Aktualnie zgromadził na nim blisko 200 tysięcy subskrypcji.

Medusa wikipedia

Czy Medusa jest na Wikipedii? Jak na razie mężczyzna nie doczekał się jeszcze swojej notki na tym portalu.

Medusa Instagram

Medusa Instagram prowadzi pod nazwą @medusaoficjalnie. Aktualnie na swoim koncie zgromadził już blisko 900 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Medusa? 
Nikita ma 25 lat.
Ile walk ma na swoim koncie Medusa? 
Medusa do tej pory stoczył trzy walki.