Dominik Jaxu Jax to kolejny influencer, który zdecydował się na udział we freak fightach. Uczestnik Love Never Lies znalazł się wśród zawodników, którzy wystąpią na gali FAME Friday Arena 1. Dowiedz się kim jest Dominik Jaxu Jak!

Kim jest Dominik Jaxu Jax?

Kim jest Dominik Jaxu Jax? Kto to Dominik Jaxu Jax? Jaxu zdobył popularność dzięki udziałowi w programie Love Never Lies, który został wyemitowany na serwisie Netflix. Po udziale w tym reality show zdecydował się podpisać kontrakt z organizacją FAME MMA. Jaxu zaistniał również poprzez występ na kanale GOATS. Był on uczestnikiem podczas odcinków, w których Fagata była główną bohaterką show.

Jaxu wiek

Ile lat ma Jaxu? Dominik Jax aktualnie ma 25 lat.

Jaxu wzrost

Ile wzrostu ma Dominik Jaxu Jax? Wzrost Jaxa to 191 centymetrów.

Jaxu waga

Dominik Jaxu Jax na ważeniu przed FAME Friday Arena 1 wniósł na wagę dokładnie 95,9 kg.

Jaxu FAME MMA

Dominik podpisał kontrakt z FAME miesiąc po emisji programu "Love Never Lies" i czekał na pierwszego rywala. Ostatecznie okazał się nim Adrian "Medusa" Salamon, z którym Jaxu zawalczy na gali FAME Friday Arena we Wrocławiu.

Jaxu Medusa

Konflikt na linii Jaxu Medusa trwa już od dłuższego czasu. Do pierwszej scysji między mężczyznami doszło w programi GOATS, gdzie obaj byli uczestnikami. W pewnym momencie Adrian Medusa Salamon stwierdził, że jest w stanie pokonać Jaxa nawet w przypadku, gdyby nie mógł go uderzać. Pomysł ten podchwycili włodarze FAME MMA, którzy zorganizowali walkę MMA vs BJJ. Jaxu będzie mógł podczas niej korzystać z pełnego wachlarzu technik, natomiast Medusa został pozbawiony uderzeń i kopnięć.

Walka Jaxu vs Medusa odbyła się na FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu 21 lipca. Pojedynek ten wygrał Jaxu przez jednogłośną decyzję sędziów.

Jaxu Love Never Lies

Jaxu wziął udział w pierwszym sezonie Love Never Lies Polska. Program był emitowany w serwisie Netflix. Jaxu wszedł do programu z dziewczyną o imieniu Bernadetta, jednak później mężczyzna w wywiadach przyznał, że nie byli oni parą, a jedynie dwójką dobrych znajomych. Widownia jednak nie była tego świadoma, dlatego po programie na Dominika wylał się spory hejt, przez jego kontakty z innymi uczestniczkami programu.

Jaxu Goats

Jaxu wystąpił w dwóch odcinkach na kanale GOATS. Główną bohaterką była wtedy Agata Fagata Fąk. Mężczyzna znalazł się w finale, jednak influencerka ostatecznie go nie wybrała.

Jaxu Instagram

Dominik Jaxu Jax jak każdy influncer prowadzi Instagrama. Zawodnika FAME MMA można znaleźć na tym portalu pod nickiem @dominik_loveneverlies. Aktualnie jego konto obserwuje nieco ponad 50 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Jaxu?
Jaxu ma 25 lat.
Z kim zawalczył Jaxu w debiucie w FAME MMA?
W debiucie w FAME MMA Jaxu zawalczył z Medusą.