Kasia Kubiak zyskała rozpoznawalność jako dziennikarka FanSportu. Jej popularność postanowiła wykorzystać organizacja Prime MMA, która ją zakontraktowała. Debiutancki pojedynek Kasi Kubiak znalazł się na karcie walk Prime MMA 8.

Kim jest Kasia Kubiak?

Kto to Kasia Kubiak? Kasia Kubiak to dziennikarka, prezenterka oraz zawodniczka organizacji Prime MMA. W latach 2022-2023 pracowała dla portalu FanSportu. Zyskała rozpoznawalność przede wszystkim dzięki przeprowadzaniu wywiadów z zawodnikami walczącymi we freak fightach.

W drugiej połowie 2023 roku Kasia Kubiak zdecydowała się zakończyć współpracę z portalem FanSportu i postanowiła samodzielnie działać na YouTube. W marcu 2024 roku organizacja Prime Show MMA poinformowała o zakontraktowaniu Kasi Kubiak, jednak sama zawodniczka przyznała, że kontrakt z federacją Prime podpisała już we wrześniu zeszłego roku.

Kasia Kubiak wiek

Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie urodziła się Kasia Kubiak. Przy okazji jej debiutu w Prime MMA okazało się jednak, że aktualnie ma 21 lat.

Kasia Kubiak wzrost

Wzrost Kasi Kubiak wynosi 172 centymetry.

Kasia Kubiak waga

Dokładną wagę tej zawodniczki poznaliśmy przy okazji jej debiutu w Prime MMA. Kasia Kubiak wniosła na wagę 68 kilogramów.

Kasia Kubiak walka

O walce Kasi Kubiak mówiło się już od dłuższego czasu. Ostatecznie do jej debiutu doszło 13 kwietnia na gali Prime MMA 8, jednak sama dziennikarka przyznała w jednym z wywiadów, że pomysł na jej walkę zrodził się już przed pierwszą edycją Clout MMA.

Kasia Kubiak MMA

Nie wiadomo jak długo Kasia Kubiak trenuje MMA. Patrząc jednak na jej umiejętności można stwierdzić, że dziennikarka nie rozpoczęła treningów w ostatnim czasie, a trenuje znacznie dłużej.

Kasia Kubiak Prime MMA

Do debiutu Kasi Kubiak w Prime MMA doszło 13 kwietnia 2024 w Warszawie. Jej przeciwniczką została Wiola Kotelecka, dla której była to już trzecia walka. Mimo tego zdecydowaną faworytką tego starcia była Kubiak.

Pojedynek ten był bardzo wyrównany i potrwał pełen dystans. Ostatecznie sędziowie przyznali jednogłośne zwycięstwo Kasi Kubiak.

Kasia Kubiak dziennikarka

Kubiak popularność zdobyła jako dziennikarka portalu FanSportu. Przeprowadzała tam głównie wywiady z zawodnikami znanymi z freak fightów.

Kasia Kubiak YouTube

Po zakończeniu współpracy z portalem FanSportu, Kasia Kubiak postanowiła założyć własny kanał na YouTube pod nazwą Zajaffka. Aktualnie zgromadziła na nim 15 tysięcy subskrypcji, a filmy na nim opublikowane obejrzano łącznie 1,5 miliona razy.

Kasia Kubiak Instagram

Kasia Kubiak na Instagramie prowadzi konto pod nazwą @kasik_official. Do tej pory zgromadziła na nim nieco ponad 5 tysięcy obserwujących.


Kim jest Kasia Kubiak?
Kasia Kubiak to przede wszystkim dziennikarka, prezenterka oraz zawodniczka organizacji Prime MMA.
Z kim w debiucie zawalczyła Kasia Kubiak?
Kasia Kubiak w debiucie na Prime MMA 8 pokonała Wiolę Kotelecką.