Monika Laskowska, znana jako Najlepsza Polska Dziennikarka, niespodziewanie skradła serca kibiców... MMA. Jak to się stało? Sprawdźcie, co wiadomo o kobiecie, która przeprowadza najlepsze wywiady z zawodnikami na galach typu freak fight!

Najlepsza Polska Dziennikarka jak się nazywa?

Jak nazywa się Najlepsza Polska Dziennikarka? Wielu kibiców, którzy śledzą wywiady po galach typu freak fight, z pewnością zadaje sobie to pytanie. Kobieta nazywa się Monika Laskowska.

Skąd wziął się ten pseudonim? Laskowska zasłynęła z licznych wpadek podczas wywiadów między innymi z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Zawodnik FAME MMA uznał nawet, że nie będzie już udzielał wywiadów Laskowskiej, gdyż jest ona nieprzygotowana do wywiadów. Filmy z największymi wpadkami Laskowskiej tworzy użytkownik „ebe ebe” na YouTube, a nazywają się one właśnie „Najlepsza Polska Dziennikarka”.

Najlepsza Polska Dziennikarka kto to?

Odpowiadając na pytanie, kto to Najlepsza Polska Dziennikarka, trzeba więc przyznać, że jest to niejako nowa twarz Moniki Laskowskiej. Wcześniej kobieta nie była bowiem popularna w świecie sportów walki. Gdy zaczęła przeprowadzać wywiady z zawodnikami FAME MMA, stała się rozpoznawalna – niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jej rozpoznawalność w dużej mierze wzięła się bowiem z jej licznych wpadek w trakcie zadawania pytań.

Kim jest Monika Laskowska?

Kim jest Monika Laskowska? Kto to Monika Laskowska? Przede wszystkim aktorką. Laskowska ma na swoim koncie mniej lub bardziej eksponowane role w takich serialach, jak M jak Miłość, Prawo Agaty, Klan, Plebania, Barwy Szczęścia czy Przyjaciółki.

Laskowska grała też w takich filmach, jak Serce na dłoni, Przyjdź do mnie czy Obywatel Jones.

Oprócz bycia aktorką, Laskowska jest także dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła między innymi programy na żywo w stylu Tele Gra, w których telewidzowie dzwonią i starają się odgadnąć dane zagadki, dzięki czemu mają szansę wygrać nagrodę pieniężną.

Monika Laskowska wiek

Ile lat ma Monika Laskowska? Najlepsza Polska Dziennikarka wiek to z pewnością coś, co ciekawi wielu jej fanów. Kobieta urodziła się w 1976 roku. Jeśli chodzi o wiek, Monika Laskowska ma więc rocznikowo 47 lat.

Monika Laskowska wzrost

Monika Laskowska wzrost to kolejny aspekt, który ciekawi internautów. Kobieta mierzy 165 centymetrów.

Monika Laskowska dziennikarka

Monika Laskowska dziennikarka, czyli wszystko zaczęło się od wywiadów przed galami FAME MMA. Właśnie wtedy kobieta stała się bowiem rozpoznawalna, a rozmowy przez nią prowadzone biły rekordy popularności. Dość powiedzieć, że wywiad, podczas którego Medusa... zaproponował jej ślub, ma ponad półtora miliona wyświetleń.

Monika Laskowska TV Reklama

Laskowska pracowała dla TV Reklama, czyli polskiej telewizji reklamowej i właśnie jako dziennikarka tej telewizji robiła wywiady przed galami typu freak fight. W dużej mierze dzięki Laskowskiej kanał na YouTube, o którym wcześniej zapewne mało kto miał pojęcie, dorobił się blisko 85 tysięcy subskrypcji.

Monika Laskowska kanał

W drugiej połowie 2021 roku doszło do sporej zmiany w jej życiu zawodowym. Laskowska zdecydowała się odejść z TV Reklama i rozpoczęła działalność na własną rękę, zakładając swój własny kanał na YouTube. Jego nazwa nie powinna nikogo szczególnie dziwić - Najlepsza Polska Dziennikarka.

Monika Laskowska Elite Fighters

Podczas pierwszej gali Elite Fighters Laskowska nie przeprowadzała wywiadów z zawodnikami jako dziennikarka, a pełniła funkcję ring announcera. W duecie z Michałem Milowiczem zapowiadała kolejne pojedynki i po walkach pytała zawodników o ich pierwsze odczucia.

Monika Laskowska Clout MMA

Po pięcioletnim obracaniu się wśród najpopularniejszych gwiazd freakowych gal, Monika Laskowska zdecydowała się spróbować czegoś nowego. Już 5 sierpnia zobaczymy ją w klatce nowopowstałej federacji Clout MMA. Jej rywalką będzie kontrowersyjna Nikola "Nikita" Biela.

Monika Laskowska mąż

Czy Monika Laskowska ma męża? Tego nie wiadomo! W internecie czy na jej social mediach próżno szukać na ten temat informacji. Na jej profilu na Facebooku, w zakładce „Rodzina i związki”, widnieje „Wolna”, jednak czy faktycznie tak jest? Być może kiedyś sama zainteresowana zabierze na ten temat głos.

Monika Laskowska dzieci

Czy Monika Laskowska ma dzieci? Podobnie jak w przypadku męża, również i tutaj trudno o oficjalne informacje na ten temat. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na to, aż Laskowska opowie kiedyś o swoim życiu prywatnym i zdradzi nieco tajemnic odnośnie do tego typu kwestii.

Monika Laskowska Instagram

Najlepsza Polska Dziennikarka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie o nazwie @monikadorotalaskowska śledzi blisko 100 tysięcy obserwujących. Laskowska zamieszcza tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.


Jak nazywa się Najlepsza Polska Dziennikarka?
Imię i nazwisko Najlepszej Polskiej Dziennikarki to Monika Laskowska.
Ile lat ma Najlepsza Polska Dziennikarka?
Monika Laskowska ma 47 lat.