Nikita to osoba, która w polskim internecie pojawiła się nagle, a jej rozpoznawalność błyskawicznie wystrzeliła do góry. Po influencerkę postanowiła sięgnąć nowopowstała organizacja Clout MMA, a do jej ostatniego występu doszło na Clout MMA 2! Sprawdź, kim jest Nikita?

Kim jest Nikita?

Kto to Nikita? Nikita to influencerka, która w internecie zasłynęła przez związek z popularnym streamerem Danielem Magicalem. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w polskim internecie. Po odejściu od Magicala dziewczyna postanowiła podtrzymać swoją popularność zaprzyjaźniając się z Amadeuszem Ferrarim i Adrianem Ciosem. W lipcu 2023 roku ogłoszono, że Nikita podpisała kontrakt z organizacją Clout MMA.

Nikita imię i nazwisko

Jak tak naprawdę nazywa się Nikita? Otóż prawdziwe imię i nazwisko dziewczyny to Nikola Biela. Większość portali jednak wciąż mylnie podaje, że nazywa się Nikola Alokin, gdzie w rzeczywistości to zmyślone nazwisko jest po prostu imieniem dziewczyny pisanym od tyłu.

Nikita wiek

Nikita urodziła się 22 kwietnia 2004 roku. Oznacza to, że ma 20 lat.

Nikita wzrost

Wzrost Nikity to około 155 centymetrów.

Nikita waga

Ile waży Nikita? Tego dowiedzieliśmy się na oficjalnym ważeniu przed galą Clout MMA 2. Nikita wniosła na wagę nieco ponad 47 kilogramów.

Nikita walki

Nikita walki toczy w federacji Clout MMA. Do jej debiutu doszło na pierwszej edycji tej gali, a drugi występ zobaczyliśmy 28 października 2023 roku na Clout MMA 2.

Nikita rekord

Jaki jest rekord Nikity? 20-latka stoczyła zaledwie dwie w MMA, które przegrała.

Rekord MMA: 0-2

Nikita w ciąży

Pod koniec maja 2024 roku Nikita wstawiła na swoje media społecznościowe zdjęcia, które wywołały spore kontrowersje. Znana ze szczupłej sylwetki influencerka na opublikowanych zdjęciach wyglądała na znacznie większą niż dotychczas. To rozpoczęło spekulacje na temat tego, czy Nikita jest w ciąży.

20-latka na swoim TikToku postarała się obrócić wszystko w żart mówiąc, że jest w ciąży, ale spożywczej.

Nikita Clout MMA

6 lipca 2023 roku federacja Clout MMA poinformowała, że Nikita dołączyła do ich organizacji. Swój debiut zanotuje podczas gali Clout MMA 1, która odbędzie się 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Informacja ta spotkała się z rozczarowaniem oraz sprzeciwem fanów. Na federację wylała się fala krytyki, którą można było zauważyć w licznych komentarzach.

Niezła promocja patologii, tracicie widzów właśnie xd

A miałem obejrzeć.. strzał w kolano.

Nawet się nie zaczeliście, a już się skończyliście XD

Komentarzy było znacznie więcej i zdecydowana większość krytykowała taki ruch federacji.

Nikita vs Monika Laskowska

Do walki Nikita vs Monika Laskowska doszło na gali Clout MMA 1. Między zawodnikami było dużo złej krwi przed pojedynkiem. Doszło nawet do tego, że Nikita rozpłakała się na jednej z konferencji. Ostatecznie w walce lepsza okazała się Laskowska, która wygrała w drugiej rundzie przez TKO.

Nikita Goha Magical

Na gali Clout MMA 2, która odbyła się 28 października w Płocku, doszło do wyjątkowego pojedynku. Nikita zmierzyła się z Gohą Magical, czyli mamą jej byłego chłopaka Daniela Magicala. Gdy organizacja Clout MMA ogłosiła to starcie, w sieci pojawiło się wiele komentarzy, że tego typu zestawienie jest przesadą. Ogłoszenie wywołało jednak również ogromne zainteresowanie i z pewnością przyczyni się ono do lepszej sprzedaży Clout MMA.

Finalnie w walce lepsza okazała się Gosia Magical, która znokautowała Nikitę w drugiej rundzie.

Nikita Magical

Nikita Magical, czy też Nikola Magical, to właśnie pod takim pseudonimem przez długi czas była znana influencerka. Wszystko przez jej związek z Danielem Magicalem. W maju doszło między nimi do rozstania, o którym mówił cały polski internet. Daniel oskarżył swoją byłą dziewczynę o zdradę, a później z obu stron padały oszczerstwa. Finalnie para nie pogodziła się i obecnie nie utrzymuje kontaktu.

Daniel Magical pod zdjęciem informującym o podpisaniu kontraktu przez Nikitę z Clout MMA dodał nawet komentarz potwierdzający negatywny stosunek do dziewczyny.

magical komentarz
Clout MMA/Instagram

Nikita Ferrari

Po rozstaniu Nikity z Magicalem dziewczynę pod swoje skrzydła zdecydował się wziąć Amadeusz Ferrari oraz jego znajomy, Roman Poghosyan znany lepiej jako Trueman. Do tej ekipy dołączył również Adrian Cios, który poznał Nikitę jeszcze, kiedy ta była z Danielem Magicalem. Ferrari i Trueman zapowiedzieli, że zainwestują w Nikitę 100 tysięcy złotych i przeznaczą tę kwotę na szeroko pojęty "glow up" dziewczyny.

Nikita zaręczyny

Na media treningu przed galą Clout MMA 2 doszło do niecodziennej sytuacji. Fani nie zobaczyli próbki umiejętności 19-latki, ale zamiast tego na scenę wszedł jej chłopak z kwiatami. Chwilę później mężczyzna oświadczył się Nikicie, a ta powiedziała "tak"! Jak nazywa się chłopak Nikity? Mężczyzna nazywa się Łukasz Pawłowski i jest on operatorem i montażystą Amadeusza Ferrari.

Nikita Instagram

Nikitę na Instagramie można znaleźć pod nickiem @nikitkaaa_oficjalnie. Do tej pory 19-latka zebrała na swoim koncie 312 tysięcy obserwatorów.


Ile lat ma Nikita? 
Nikita ma 20 lat.
Z kim Nikita zawalczyła na Clout MMA 2? 
Nikita na gali Clout MMA 2 zmierzyła się z Gosią Magical, czyli matką Daniela Magicala.