Nikita to osoba, która w polskim internecie pojawiła się nagle, a jej rozpoznawalność błyskawicznie wystrzeliła do góry. Po influencerkę postanowiła sięgnąć nowopowstała organizacja Clout MMA. Sprawdź, kim jest Nikita?

Kim jest Nikita?

Kim jest Nikita? Kto to Nikita? Nikita to influencerka, która w internecie zasłynęła przez związek z popularnym streamerem Danielem Magicalem. Ich rozstanie odpiło się szerokim echem w polskim internecie. Po odejściu od Magicala dziewczyna postanowiła podtrzymać swoją popularność zaprzyjaźniając się z Amadeuszem Ferrarim. W lipcu 2023 roku ogłoszono, że Nikita podpisała kontrakt z organizacją Clout MMA.

Nikita imię i nazwisko

Jak tak naprawdę nazywa się Nikita? Otóż prawdziwe imię i nazwisko dziewczyny to Nikola Biela. Większość portali jednak wciąż mylnie podaje, że nazywa się Nikola Alokin, gdzie w rzeczywistości to zmyślone nazwisko jest po prostu imieniem dziewczyny pisanym od tyłu.

Nikita wiek

Nikita urodziła się 22 kwietnia 2004 roku. Oznacza to, że ma 19 lat.

Nikita wzrost

Dokładny wzrost Nikity poznamy przy okazji jej debiutu w Clout MMA. Można jednak szacować, że wzrost dziewczyny to około 160 centymetrów.

Nikita waga

Ile waży Nikita? Tego dowiemy się na oficjalnym ważeniu przed galą Clout MMA 1, które odbędzie się 4 sierpnia. Patrząc jednak na jej sylwetkę, można wnioskować, że jej waga nie przekracza 50 kilogramów.

Nikita walki

Nikita walki będzie toczyła w federacji Clout MMA, która 5 sierpnia 2023 roku zorganizuje swoją pierwszą galę. To właśnie podczas tego wydarzenia Nikita zadebiutuje w klatce.

Nikita rekord

Jaki jest rekord Nikity? 19-latka jest przed swoim debiutem w MMA. Zatem jej rekord wynosi 0-0.

Rekord MMA: 0-0-0

Nikita Clout MMA

6 lipca 2023 roku federacja Clout MMA poinformowała, że Nikita dołączyła do ich organizacji. Swój debiut zanotuje podczas gali Clout MMA 1, która odbędzie się 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Informacja ta spotkała się z rozczarowaniem oraz sprzeciwem fanów. Na federację wylała się fala krytyki, którą można było zauważyć w licznych komentarzach.

Niezła promocja patologii, tracicie widzów właśnie xd

A miałem obejrzeć.. strzał w kolano.

Nawet się nie zaczeliście, a już się skończyliście XD

Komentarzy było znacznie więcej i zdecydowana większość krytykowała taki ruch federacji.

Nikita Magical

Nikita Magical, czy też Nikola Magical, to właśnie pod takim pseudonimem przez długi czas była znana influencerka. Wszystko przez jej związek z Danielem Magicalem. W maju doszło między nimi do rozstania, o którym mówił cały polski internet. Daniel oskarżył swoją byłą dziewczynę o zdradę, a później z obu stron padały oszczerstwa. Finalnie para nie pogodziła się i obecnie para nie utrzymuje kontaktu.

Daniel Magical pod zdjęciem informującym o podpisaniu kontraktu przez Nikitę z Clout MMA dodał nawet komentarz potwierdzający negatywny stosunek do dziewczyny.

magical komentarz
Clout MMA/Instagram

Nikita Ferrari

Po rozstaniu Nikity z Magicalem dziewczynę pod swoje skrzydła zdecydował się wziąć Amadeusz Ferrari oraz jego znajomy, Roman Poghosyan znany lepiej jako Trueman. Do tej ekipy dołączył również Adrian Cios, który poznał Nikitę jeszcze, kiedy ta była z Danielem Magicalem. Ferrari i Trueman zapowiedzieli, że zainwestują w 19-latkę 100 tysięcy złotych i przeznaczą tę kwotę na szeroko pojęty "glow up" dziewczyny.

Nikita Instagram

Nikitę na Instagramie można znaleźć pod nickiem @nikita_oficjalnie_. Do tej pory 19-latka zebrała na swoim koncie 488 tysięcy obserwatorów.


Ile lat ma Nikita? 
Nikita ma 19 lat.
Kiedy Nikita zadebiutuje w MMA? 
Nikita w MMA zadebiutuje 5 sierpnia na gali Clout MMA 1.