Pozostałe walki Prime Show MMA 6

https://twitter.com/lottusek_/status/1715846884902769103

Skowyra i Ambro vs Hellboy i TheBestia - Wynik

Pojedynek 2 vs 2 to bez wątpienia była spora niewiadoma dla obstawiających. Jak wiadomo, według wcześniejszych planów Skowyra miał zmierzyć się z TheBestią a Ambro z Hellboyem. Federacja jednak skutecznie nas zaskoczyła i trzeba było sporo przeanalizować przed typowaniem. Jeśli chcieliście obstawić tę walkę i pozostałe na Prime Show MMA 6, to mogliście skorzystać z kodu promocyjnego Fortuna i otrzymać bonusy wynoszące łącznie nawet 635 PLN!

Choć dopiero od niedawna wiadomo o pojedynku, to już oszacowano, która dwójka należy do potencjalnych zwycięzców. W tym składzie według kursów znajdowali się Dominik Skowyra i Dawid "Ambro" Ambroziak. Obaj mieli dobre umiejętności, a z drugiej strony przeważali również doświadczeniem. Kurs na tą dwójkę wynosił zaledwie 1.05.

Okazuje się jednak, że kurs stawiany na ich przeciwników to właściwie przepaść. Kurs na Grzegorza "Hellboya" Głuszcza i Alexa "TheBestię" Kirana wynosił aż 7.12. Zdecydowanie nie było większych underdogów niż oni. Trudno było ich nie skreślać, jednak ta forma pojedynku sprawiała, że wszystko może się wydarzyć.

Team Ambro i Skowyra pokonał Team Hellboy i TheBestia