Pozostałe walki Prime Show MMA 6

Bagieta vs Olejnik - Wynik

Starcie Michał "Bagieta" Gorzelańczyk vs. Tomasz Olejnik wydawało się z góry przesądzone. Początkowo pierwszy z zawodników miał zmierzyć się z Hubertem "Protipperem" Bąkiem, jednak ten doznał kontuzji. W jego miejsce wskoczył Olejnik, którego umiejętności kursy jasno oszacowały. Jeśli chcieliście obstawić ten pojedynek lub pozostałe na Prime Show MMA 6, to mogliście wykorzystać kod promocyjny Fortuna i zapewnić sobie nawet do 635 PLN na początek!

Jak można się domyślać, to Bagieta był tutaj faworytem walki. Kurs na niego wynosił 1.17. Po zmianie jego przeciwnika na Olejnika pojawiły się głosy, że dostaje on coraz gorszych pod kątem umiejętności rywali. Mało kto wierzył w jego porażkę. W swoim ostatnim pojedynku udało mu się wygrać z Jasiem Kapelą na Prime Show MMA 5. Ponadto miał on za sobą więcej wygranych od swojego rywala.

Tomasz Olejnik nie miał zbyt wielkich szans w oczach obstawiających. Kurs na niego wynosił 4.20. Mężczyzna miał na swoim koncie aż trzy porażki i tylko jedną wygraną. Jego ostatnim pojedynkiem również był ten na Prime 5, gdzie przegrał z Czarnym Polakiem. Nie wróżyło to dobrze w tym starciu.

Michał "Bagieta" Gorzelańczyk pokonał Tomka Olejnika przez poddanie, runda I