"Czarny Polak", bo tak brzmi pseudonim nowego zawodnika federacji Prime Show MMA dość nietypowo wdarł się do świata freak-fightów. Popularność zdobył głównie za sprawą pojawienia się na konferencji Prime Show MMA 4 i wyzwania do pojedynku "Robaliniego". Kim jest Czarny Polak? Ile lat ma Czarny Polak? Z kim walczy Czarny Polak na Prime Show MMA?

Czarny Polak - imię i nazwisko

"Czarny Polak" to tylko pseudonim zawodnika Prime. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Ronaldo Miranda.

Czarny Polak pochodzenie

Ronaldo Miranda pochodzi z Angoli.

Kim jest Czarny Polak?

Na pytanie, kim jest Czarny Polak ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. W sieci ciężko znaleźć konkretne informacje o nowym zawodniku organizacji Prime. Bardziej jego osobę można poznać na TikToku. Zgromadził tam już ponad 140 tysięcy followersów. Do sieci wrzuca śmieszne filmiki i jak na czteroletni pobyt w Polsce bardzo dobrze mówi w naszym ojczystym języku. Można również wywnioskować, że Czarny Polak jest osobą bardzo pewną siebie. Chcąc zaistnieć i w przyszłości "wykrzyczeć" sobie walkę na Prime Show MMA wyzwał do pojedynku "Robaliniego". Incydent ten miał miejsce podczas pierwszej konferencji Prime MMA 4. Szczegóły możecie zobaczyć na poniższym filmiku od 02:00 minuty.

Czarny Polak wiek

Miranda ma 21 lat.

Czarny Polak wzrost

Wzrost Czarnego Polaka to 183 cm.

Czarny Polak waga

Waga Czarnego Polaka to 81 kilogramów.

Czarny Polak MMA

Nie znamy szczegółów odnośnie do Czarnego Polaka w kontekście sportów walk. Czy kiedykolwiek trenował MMA? Czy miał kontakt z jakimkolwiek sportem walki? Ciężko powiedzieć, ale kursy przed jego pierwszym starciem wskazują na to, że bukmacherzy wiedzą znacznie więcej od nas, stawiając go w roli sporego faworyta.

Czarny Polak Prime Show MMA

Samo zakontraktowanie Czarnego Polaka do Prime Show MMA wywołało sporą sensację. Dla większości jest to postać nieznana, która dopiero zdobywa swoją popularność w polskim internecie. Być może włodarze stwierdzili, że jego charyzma i impulsywność na konferencji Prime MMA 4 zrobią robotę na panelu z Tomkiem Olejnikiem, który lubi "poddymić".

Kto wygrał walkę Czarny Polak vs Tomasz Olejnik na Prime Show MMA 5

Czarny Polak walka

Pierwszą walka Czarnego Polaka odbyła się 1 lipca na gali Prime Show MMA 5. Jego rywalem był Tomasz Olejnik, który swoją popularność zyskał głównie za sprawą nagrywaniu filmików z Kamerzystą i Kruszwilem.

Samo starcie potrwało zaledwie kilkadziesiąt sekund. Czarny Polak wjechał agresywnie w Olejnika, zasypując go gradem ciosów. YouTuber co prawda przetrwał tę nawałnicę, ale potem dał się w łatwy sposób obalić. Czarny Polak zyskał dosiad i skończył rywala, wygrywając w pierwszej rundzie przez TKO.

Czarny Polak Instagram

Czarny Polak na Instagramie zgromadził nieco ponad 4 tys. followersów. Jest to stosunkowo mało jak na innych influencerów bijących się na freak-fightowych galach. Jeśli jednak wniesie coś nowego, to z pewnością w najbliższej przyszłości może się o nim zrobić głośniej.

Czarny Polak TikTok

Czarny Polak prężnie działa na platformie TikTok. Do tej pory zdobył ponad 140 tys. followersów. Jego krótkie filmiki polubiło już 660 tys. osób. Na TikToku Czarnego Polaka można znaleźć pod nazwą @ronaldomirandar.

@ronaldomirandar

@mikolaj_blascello #tiktokpolska???? @Tomek Olejnik?

♬ som original - Czarny_polak_

 

Czarny Polak YouTube

Kolejną platformą, na której można śledzić zawodnika Prime jest YouTube. Wrzuca tam głównie tzw. shortsy, które jak na razie cieszą się znikomą popularnością. Być może dobry występ na gali sprawi, że liczba subskrybentów znacząco się powiększy. Na ten moment jego profil @ronaldomiranda1479 lub Czarny_polak obserwuje ponad 350 osób.

Czarny Polak dziewczyna

Czy Czarny Polak ma partnerkę? Nic o tym nie wiadomo. Spekulujemy jednak, że nie. Większość jego filmików na TikToku sugeruje, że nadal szuka tej jedynej.


Kim jest Czarny Polak?
Ronaldo Miranda, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko to TikToker i zawodnik Prime Show MMA.
Kiedy Czarny Polak zadebiutuje w Prime Show MMA?
Jego umiejętności zobaczymy na gali z numerem 5 już 1 lipca.