Czarny Polak szturmem wdarł się do świata freak fightów. Jego następna walka znalazła się na karcie walk Bitej Śmietanki 3. Kim jest Czarny Polak? Ile lat ma Czarny Polak? Z kim zawalczy Czarny Polak w kolejnej walce?

Kim jest Czarny Polak?

Na pytanie, kim jest Czarny Polak ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. W sieci ciężko znaleźć konkretne informacje o zawodniku organizacji Prime. Bardziej jego osobę można poznać na TikToku. Zgromadził tam już ponad 140 tysięcy followersów. Do sieci wrzuca śmieszne filmiki i jak na czteroletni pobyt w Polsce bardzo dobrze mówi w naszym ojczystym języku.

Można również wywnioskować, że Czarny Polak jest osobą bardzo pewną siebie. Chcąc zaistnieć i w przyszłości "wykrzyczeć" sobie walkę na Prime Show MMA wyzwał do pojedynku "Robaliniego". Incydent ten miał miejsce podczas pierwszej konferencji Prime MMA 4. Szczegóły możecie zobaczyć na poniższym filmiku od 02:00 minuty.

Czarny Polak imię i nazwisko

Czarny Polak to tylko pseudonim zawodnika Prime. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Ronaldo Miranda.

Czarny Polak pochodzenie

Ronaldo Miranda pochodzi z Angoli.

Czarny Polak wiek

Ile ma lat Czarny Polak? Ronaldo Miranda ma 24 lata.

Czarny Polak wzrost

Wzrost Czarnego Polaka to 183 centymetry.

Czarny Polak waga

Waga Czarnego Polaka to 98 kilogramów.

Czarny Polak rekord

Ronaldo Miranda ma za sobą dwie indywidualne walki. Obie z nich odbyły się w formule MMA.

Rekord MMA: 1-1

Czarny Polak MMA

Nie wiadomo czy Czarny Polak kiedykolwiek trenował MMA. Patrząc jednak na jego dotychczasowe występy można stwierdzić, że bójki nie są mu obce.

Czarny Polak walka

Pierwszą walka Czarnego Polaka odbyła się 1 lipca na gali Prime Show MMA 5. Jego rywalem był Tomasz Olejnik, który swoją popularność zyskał głównie za sprawą nagrywaniu filmików z Kamerzystą i Kruszwilem.

Czarny Polak Prime Show MMA

Samo zakontraktowanie Czarnego Polaka do Prime Show MMA wywołało sporą sensację. Dla większości była to bowiem postać anonimowa.

Czarny Polak vs Olejnik

Walka Czarny Polak vs Olejnik odbyła się na gali Prime MMA 5. Samo starcie potrwało zaledwie kilkadziesiąt sekund. Czarny Polak wjechał agresywnie w Olejnika, zasypując go gradem ciosów. YouTuber co prawda przetrwał tę nawałnicę, ale potem dał się w łatwy sposób obalić. Czarny Polak zyskał dosiad i skończył rywala, wygrywając w pierwszej rundzie przez TKO.

Czarny Polak vs The Karpi

Czarny Polak swoją drugą walkę w karierze stoczył na gali Prime MMA 6. Tym razem zmierzył się z chłopakiem Wiktorii Jaroniewskiej, czyli Damianem Kasprzakiem. Miranda w walce z The Karpi był stawiany w roli zdecydowanego underdoga. Walka Czarny Polak vs The Karpi zakończyła się przegraną Mirandy już w pierwszej rundzie.

Czarny Polak na Prime MMA 7

Swój kolejny występ Czarny Polak zanotował na gali Prime MMA 7. Miranda zawalczył bowiem w Igrzyskach Gladiatorów. W pierwszej walce wystąpił w parze z Kubą Lasikiem, który nie okazał się wartościowym partnerem.

Po tym jak Lasik został wyeliminowany, Czarny Polak walczył z dwoma rywalami jednocześnie. Początkowo dobrze sobie radził, jednak ostatecznie Łukasz "Magical Jr" Malankowski i Dawid Haras pokonali Mirandę.

Czarny Polak na Prime MMA 8

Czarny Polak pokazał się z niezłej strony podczas pierwszej edycji Igrzysk Gladiatorów. Dzięki temu organizatorzy dali mu kolejną szansę na pokazanie się w drugiej edycji turnieju. Tym razem Czarny Polak doszedł do finału, jednak tam przegrał z Rafałem Pazikiem i Wujkiem Samo Zło.

Czarny Polak Bita Śmietanka

Czarny Polak dość nieoczekiwanie znalazł się również na karcie walk Bitej Śmietanki 3. Jego rywalem podczas tego wydarzenia będzie Punio, a gala odbędzie się 11 maja 2024 roku.

Czarny Polak Warsaw Shore

Czarny Polak przez wiele osób może być znany również dzięki programowi "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Ronaldo Miranda wziął bowiem udział w dziewiętnastym sezonie tego reality show.

Czarny Polak dziewczyna

Czy Czarny Polak ma partnerkę? Nic o tym nie wiadomo, jednak według dostępnych informacji wydaje się, że nie. Większość jego filmików na TikToku sugeruje, że nadal szuka tej jedynej.

Czarny Polak TikTok

Czarny Polak prężnie działa również na platformie TikTok. Do tej pory zdobył ponad 140 tysięcy followersów. Jego krótkie filmiki polubiło już blisko milion osób. Na TikToku Czarnego Polaka można znaleźć pod nazwą @ronaldomirandar.

@ronaldomirandar

@mikolaj_blascello #tiktokpolska🇵🇱👍🏻 @Tomek Olejnik🎬

♬ som original - Czarny_polak_

 

Czarny Polak YouTube

Kolejną platformą, na której można śledzić zawodnika Prime jest YouTube. Wrzuca tam głównie tzw. shortsy, które jak na razie cieszą się znikomą popularnością. Być może dobry występ na gali sprawi, że liczba subskrybentów znacząco się powiększy. Na ten moment jego profil @ronaldomiranda1479 lub Czarny_polak obserwuje ponad 350 osób.

Czarny Polak Instagram

Czarny Polak na Instagramie zgromadził nieco ponad 16 tysięcy followersów. Jest to stosunkowo mało jak na innych influencerów bijących się na freak-fightowych galach. Aktualnie jego konto jest prywatne.


Jak nazywa się Czarny Polak?
Czarny Polak to tak naprawdę Ronaldo Miranda.
Kiedy Czarny Polak zadebiutował w MMA?
Czarny Polak zadebiutował na Prime MMA 5, pokonując Tomka Olejnika.