The Karpi to nowa postać w świecie freak fightów. Zawodnik ten dość nieoczekiwanie został zakontraktowany przez organizację Prime Show MMA, a jego debiut odbędzie się już na najbliższej gali 1 lipca. Sprawdź kim jest The Karpi?

Kim jest The Karpi?

Kim jest The Karpi? Kto to The Karpi? The Karpi to nowy zawodnik Prime Show MMA. Znany jest głównie dzięki temu, że jest w związku z zawodniczką FAME MMA Wiktorią Jaroniewską. Na co dzień jest on trenerem personalnym, a także byłym zawodnikiem czwartoligowej Polonii-Stal Świdnica. W przeszłości występował również w juniorskich zespołach Zagłębia Lubin oraz w rezerwach tej drużyny.

The Karpi imię i nazwisko

Jak nazywa się The Karpi? Prawdziwe imię i nazwisko The Karpi to Damian Kasprzak.

The Karpi wiek

Ile lat ma The Karpi? Damian Kasprzak urodził się w 21 listopada 2001 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 21 lat.

The Karpi wzrost

Ile wzrostu ma The Karpi? Dokładny wzrost Damiana Kasprzaka wynosi 182 centymetry.

The Karpi waga

Ile waży The Karpi? Wagę zawodnika poznaliśmy dzień przed galą Prime Show MMA 5, podczas oficjalnego ważenia. The Karpi wazy prawie 80 kilogramów.

The Karpi walki

Nie wiadomo czy The Karpi miał już styczność z walkami. Do tej pory był on widziany jedynie w narożniku swojej partnerki, Wiktorii Jaroniewskiej, jednak to czy również trenował jest owiane tajemnicą. Zakłady na walki The Karpi w Prime Show MMA obsługuje Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna).

The Karpi rekord

Jaki rekord ma The Karpi? Bilans Damiana Kasprzaka aktualnie wynosi 0-0. The Karpi jest bowiem tuż przed swoim debiutem w MMA.

Rekord MMA: 1-0

The Karpi Prime Show MMA

Nic nie wskazywało na to, że Damian Kasprzak zdecyduje się na walki w MMA. Ku zaskoczeniu wielu kibiców, The Karpi zadebiutuje jednak w klatce już 1 lipca podczas gali Prime Show MMA 5. To właśnie ta organizacja bowiem zdecydowała się go zakontraktować.

The Karpi vs Łukasz Karpiński

Walka The Karpi vs Łukasz Karpiński odbędzie się na gali Prime Show MMA 5 już 1 lipca we Wrocławiu. Początkowo rywalem Karpińskiego miał być Sonic Valerianov. Ten jednak wycofał się z walki, a jego miejsce zajął właśnie The Karpi. Starcie to zostało dodane do karty walk Prime Show MMA 5 na zaledwie sześć dni przed galą.

The Karpi Jaroniewska

The Karpi Wiktoria Jaroniewska, czyli co łączy te dwie osoby? Otóż Damian Kasprzak i Wiktoria Jaroniewska są parą. 10 kwietnia 2022 roku, za pośrednictwem Instagrama, Jaroniewska ogłosiła zaręczyny z Kasprzakiem.

The Karpi Instagram

Instagram The Karpi aktualnie jest śledzony przez nieco ponad 16 tysięcy osób. Nowego zawodnika Prime Show MMA można odszukać na tym portalu pod nickiem @the_karpi.


Ile lat ma The Karpi?
The Karpi ma 21 lat.
Z kim The Karpi zawalczy w debiucie w Prime Show MMA?
The Karpi w debiucie w MMA zmierzy się z Łukaszem Karpińskim.