The Karpi to nowa postać w świecie freak fightów. Zawodnik ten dość nieoczekiwanie został zakontraktowany przez organizację Prime Show MMA, a jego debiut odbył się na piątej edycji. Sprawdź kim jest The Karpi?

Kim jest The Karpi?

Kim jest The Karpi? Kto to The Karpi? The Karpi to chłopak Wiktorii Jaroniewskiej, a także zawodnik Prime Show MMA. Na co dzień jest on trenerem personalnym, a także byłym zawodnikiem czwartoligowej Polonii-Stal Świdnica. W przeszłości występował również w juniorskich zespołach Zagłębia Lubin oraz w rezerwach tej drużyny.

The Karpi imię i nazwisko

Jak nazywa się The Karpi? Prawdziwe imię i nazwisko The Karpi to Damian Kasprzak.

The Karpi wiek

Ile lat ma The Karpi? Damian Kasprzak urodził się w 21 listopada 2001 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 22 lata.

The Karpi wzrost

Ile wzrostu ma The Karpi? Dokładny wzrost Damiana Kasprzaka wynosi 182 centymetry.

The Karpi waga

Ile waży The Karpi? Wagę zawodnika poznaliśmy przy okazji jego występów w Prime Show MMA. Damian Kasprzak waży 83 kilogramy.

The Karpi walki

The Karpi swoje walki toczy w organizacji Prime Show MMA. Przed jego debiutem fani zastanawiali się, czy miał on wcześniej jakąkolwiek styczność ze sportami walki. Kasprzak zaprezentował się bardzo dobrze w trakcie debiutanckiej walki.

Sprawiło to, że wiele osób zarzucało mu, że w przeszłości już trenował MMA. Jak sam przyznał, była to nieprawda i w rzeczywistości jego przygotowania trwały dopiero od momentu zakontraktowania.

The Karpi rekord

Jaki rekord ma The Karpi? Damian Kasprzak jak na razie ma na swoim koncie tylko dwie walki.

Rekord MMA: 2-0

The Karpi Prime Show MMA

Nic nie wskazywało na to, że Damian Kasprzak zdecyduje się na walki w MMA. Ku zaskoczeniu wielu kibiców, The Karpi zadebiutował jednak w klatce już 1 lipca podczas gali Prime Show MMA 5. To właśnie ta organizacja bowiem zdecydowała się go zakontraktować.

The Karpi vs Łukasz Karpiński

Walka The Karpi vs Łukasz Karpiński odbyła się na gali Prime MMA 5 we Wrocławiu. Początkowo rywalem Karpińskiego miał być Sonic Valerianov. Ten jednak wycofał się z walki, a jego miejsce zajął właśnie The Karpi. Starcie to zostało dodane do karty walk Prime Show MMA 5 na zaledwie sześć dni przed galą. Ostatecznie lepszy okazał się The Karpi, który wygrał w drugiej rundzie przez TKO.

The Karpi vs Czarny Polak

Po wygranej z Łukaszem Karpińskim The Karpi zawalczył również na gali Prime MMA 6. Kasprzak zmierzył się z Ronaldo "Czarnym Polakiem" Mirandą. The Karpi był największym faworytem na całej karcie walk. Damian Kasprzak potwierdził te przewidywania, bowiem wygrał już w pierwszej rundzie.

The Karpi Wiktoria Jaroniewska

The Karpi Wiktoria Jaroniewska, czyli co łączy te dwie osoby? Otóż Damian Kasprzak i Wiktoria Jaroniewska są oczywiście parą. Warto również dodać, że 10 kwietnia 2022 roku, za pośrednictwem Instagrama, Jaroniewska ogłosiła zaręczyny z Kasprzakiem.

The Karpi Instagram

Instagram The Karpi aktualnie jest śledzony przez nieco ponad 18 tysięcy osób. Nowego zawodnika Prime Show MMA można odszukać na tym portalu pod nickiem @the_karpi.


Ile lat ma The Karpi?
The Karpi ma 22 lata.
Z kim The Karpi zawalczył w debiucie w Prime Show MMA?
The Karpi w debiucie w MMA zmierzył się z Łukaszem Karpińskim.