Mister Matii jest kolejnym influencerem, który zdecydował się na walkę w klatce. Mężczyzna zadebiutuje na gali Prime MMA 6. Kim jest Mister Matii? Ile lat ma Mister Matii? Z czego jest znany Mister Matii? Tego i wiele więcej dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Mister Matii?

Kim jest Mister Matii? Kto to Mister Matii? Mister Matii to influencer, który popularność zdobył dzięki udziałowi w programie Love Island. Po tym, jak stał się rozpoznawalny, organizacja Prime Show MMA postanowiła podpisać z nim kontrakt i dać mu szanse debiutu w klatce. Do jego premierowego występu w klatce doszło na gali Prime MMA 6, która odbyła się 21 października 2023 roku w Toruniu.

Mister Matii imię i nazwisko

Jak nazywa się Mister Matii? W rzeczywistości mężczyzna nazywa się Mateusz Górski.

Mister Matii wiek

Ile lat ma Mister Matii? Mateusz Górski ma aktualnie 30 lat.

Mister Matii wzrost

Dokładny wzrost Mateusza Górskiego poznamy przy okazji jego debiutu w klatce. Można jednak szacować, że mężczyzna ma około 185 centymetrów wzrostu.

Mister Matii waga

Ile waży Mister Matii? Wagę Mateusza Górskiego poznaliśmy na ważeniu przed Prime MMA 6. Mister Matii wniósł do klatki 87,5 kilograma.

Mister Matii rekord

Mister Matii ma na swoim koncie tylko jedną przegraną walkę, a więc jego rekord to 0-1.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Mister Matii Prime MMA

22 września 2023 roku Mister Matii został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime Show MMA. Na ten moment nie wiadomo na ile walk podpisał kontrakt. Do jego debiutu dojdzie 21 października na gali Prime MMA 6 w Toruniu.

Mister Matii vs Erwin

W swojej debiutanckiej walce Mister Matii zmierzył się z Erwinem Burzyńskim. Starcie to odbyło się w formule K-1 w małych rękawicach. Warto również dodać, że ten pojedynek otworzył galę Prime MMA 6. Walkę Mister Matii vs Erwin zdecydowanie wygrał Erwin Burzyński. Starcie potrwało niespełna minutę.

Mister Matii Love Island

W 2022 roku Mateusz Góski wziął udział w programie Love Island. Niestety nie odnalazł na wyspie miłości i odpadł w szóstym odcinku.

Mister Matii Goats

Mister Matii wystąpił również na kanale Goats. Mężczyzna wziął udział w odcinkach, w których Fagata wybierała potencjalnego partnera. Mateusz Górski przeszedł do drugiego etapu, jednak ostatecznie nie udało mu się zwyciężyć.

Mister Matii Instagram

Mister Matii jest oczywiście obecny na Instagramie. Jego konto można znaleźć pod nickiem @mister_matii. Jego profil aktualnie obserwuje 40 tysięcy użytkowników.


Z czego jest znany Mister Matii? 
Mister Matii znany jest z występu w Love Island oraz na kanale Goats.
Ile lat ma Mister Matii? 
Mister Matii ma 30 lat.