Erwin Burzyński to jeden ze świeżych zawodników Prime Show MMA. Mężczyzna swoją popularność zdobył dzięki swojej partnerce, która była uczestniczką "Hotelu Paradise". Oczywiście nie można pominąć wspomnienia o jego osiągnięciach w sportach walki oraz dołączeniem do grona popularniejszych twórców w internecie. Kim jest Erwin Burzyński? Kiedy urodził się Erwin Burzyński? Już teraz poznaj najważniejsze informacje o świeżym nabytku organizacji Prime!

Kim jest Erwin Burzyński?

Erwin Burzyński to przede wszystkim trener personalny i zawodnik trenujący w klubie ArtNox. To właśnie ten sport możemy najczęściej w jego social mediach. Co ciekawe, nie trenuje on byle kogo. Pod swoimi skrzydłami trenuje Lalunę, która również występuje w galach organizowanych przez federacje freak-fightowe. Nie jest więc zaskoczeniem, że kobieta wciągnęła go nieco w światła reflektorów. Nie jest to jednak jego jedyna rola. Sporo uwagi przyciągnął również z roli chłopaka popularnej uczestniczki "Hotelu Paradise".

Erwin Burzyński wiek

Ile lat ma Erwin Burzyński? Mężczyzna swoje urodziny obchodzi 21 października. Aktualnie nie wiadomo jednak ile lat ma Erwin Burzyński.

Erwin Burzyński Prime Show MMA

Mężczyzna z racji swojego zawodu nie jest kompletnym świeżakiem w federacji Prime Show MMA. Swój debiut w organizacji odbędzie podczas szóstego wydarzenia tej federacji. Jego rywalem był Mateusz "Mister Matii" Górski. Erwin wygrał ten pojedynek już w pierwszej rundzie przez TKO.

Erwin Burzyński Fame MMA

Głównym powiązaniem mężczyzny z organizacją Fame MMA jest przede wszystkim podopieczna trenera Burzyńskiego. Mowa tutaj o Lalunie, która jest trenowana właśnie przez Erwina. To właśnie dzięki niemu kobieta buduje formę i pokazuje swoje umiejętności zarówno w tej federacji, jak i pokaże je w Clout MMA.

https://www.instagram.com/p/CcN1pkdsLKQ/

Erwin Burzyński dziewczyna

Jak wiadomo, mężczyzna w przeszłości spotykał się z popularną uczestniczką "Hotelu Paradise" Sarą Jezuit. Kobieta na swoim instagramowym koncie zebrała 168 tysięcy obserwujących, dlatego nic dziwnego, że jej partner z tego względu również pozyskał nieco obserwacji. Ich wspólne zdjęcia były publikowane przez znane portale plotkarskie. Aktualnie jednak nie jest wiadome, czy zawodnik Prime się z kimś spotyka.

Erwin Burzyński Instagram

Trener personalny ma swoje konto na Instagramie pod nazwą @erwinburzynski. Aktualnie na swoim koncie udało mu się zgromadzić pod 75 tysięcy obserwacji. Nie jest on na razie tak zasięgowy, jak duzi twórcy, jednak może to być kwestią czasu.


Kim jest Erwin Burzyński?
Erwin Burzyński to trener personalny i zawodnik trenujący w klubie ArtNox.
Z kim Erwin zawalczył w debiucie w Prime MMA?
Erwin zadebiutował na Prime MMA 6 wygrywając z Mateuszem Górskim.