Artur Gwóźdź, czyli jeden z najpopularniejszych promotorów zawodników, jeśli chodzi o polskie MMA. Co wiadomo o mężczyźnie, którego przeszłość wydaje się być równie ciekawa, co aktualne wydarzenia z nim związane?

Kto to jest Artur Gwóźdź?

Kto to Artur Gwóźdź? Kim jest Artur Gwóźdź? Jeśli ktoś śledzi na bieżąco polskie MMA, z pewnością nie zadaje sobie takich pytań. Jeśli ktoś nie jest jednak szczególnie zorientowany w tym temacie, Gwóźdź jest szefem grupy Artnox, która prowadzi kariery szeregu zawodników MMA.

Gwóźdź pełni także rolę głównego matchmakera organizacji Babilon MMA.

Artur Gwóźdź wiek

Jeśli chodzi o wiek, w sieci można natknąć się na informacje, według których Gwóźdź urodził się w 1979 roku. Rocznikowo ma więc 44 lata.

Artur Gwóźdź waga

Waga szefa grupy Artnox pozostaje niewiadomą. Być może poznamy ją przy okazji... jego walki.

Artur Gwóźdź wzrost

Również, jeśli chodzi o wzrost, na ten temat nie ma konkretnych informacji, jednak nie ulega wątpliwości, że mężczyzna jest wysoki.

Artur Gwóźdź skąd pochodzi?

Artur Gwóźdź pochodzenie, czyli skąd pochodzi czołowy promotor MMA w naszym kraju? Gwóźdź pochodzi z Poznania, a aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Artur Gwóźdź gangster

Artur Gwóźdź gangster, czyli czym w przeszłości zajmował się mężczyzna? Na ten temat nie wiadomo zbyt wiele. Wiadomo jednak, że nie były to rzeczy zgodne z prawem. Sprawiły bowiem, że Gwóźdź na wiele lat trafił do więzienia.

Artur Gwóźdź więzienie

Artur Gwóźdź w więzieniu łącznie spędził około dziewięciu lat, o czym opowiedział w wywiadzie dla kanału mymma.pl. Nie zagłębiał się jednak w szczegóły, jeśli chodzi o to, za co siedział w więzieniu tyle lat. Zdradził jednak, że należał do więźniów grypsujących.

Artur Gwóźdź przeszłość

Przeszłość Artura Gwoździa nie jest więc zbyt kolorowa. Na uznanie zasługuje jednak fakt, że po wyjściu na wolność poukładał sobie życie i dziś zajmuje się legalnym biznesem, promując zawodników MMA. Być może o tym, jak wyglądała jego przeszłość, opowie nieco więcej w jednym z kolejnych wywiadów.

Jak sam powiedział, aktualnie poprzez sport pomaga młodym chłopakom, którzy na przykład trafili do zakładów karnych, wrócić na właściwą drogę.

Artur Gwóźdź MMA

Artur Gwóźdź MMA, czyli właśnie w tym świecie mężczyzna odnalazł swój pomysł na życie. Nie startuje jednak zawodowo, a planuje i prowadzi kariery swoich podopiecznych jako ich manager i promotor. Jest również trenerem sportów walki.

Artur Gwóźdź Artnox

Artnox Fight Sport – tak nazywa się grupa promotorska, której przewodzi Gwóźdź. Aktualnie jest to jedna z największych tego typu grup w naszym kraju, gdyż pod swoimi skrzydłami Gwóźdź ma kilkudziesięciu zawodników z różnych organizacji MMA.

Artur Gwóźdź zawodnicy

Jeśli chodzi o nazwiska zawodników, których karierami kieruje Gwóźdź, lista jest naprawdę imponująca. Gwóźdź w swojej stajni ma takich zawodników, jak Andrzej Grzebyk, Patrik Kincl, Łukasz Sudolski czy Łukasz Brzeski, który wywalczył angaż do UFC.

Gwóźdź zarządza również karierami zawodników freakfightowych, jak na przykład Arkadiusz Tańcula czy Piotr Szeliga.

Artur Gwóźdź Babilon MMA

Praca jako promotor to nie jedyne zajęcia Gwoździa. Mężczyzna jest również bowiem głównym matchmakerem organizacji Babilon MMA. Oznacza to, że pojedynki, które oglądamy podczas gal tej federacji, są układane właśnie przez Gwoździa.

Artur Gwóźdź BJJ

Jeśli chodzi o sporty walki, Artur Gwóźdź specjalizuje się w brazylijskim jiu-jitsu. Gwóźdź jest posiadaczem czarnego pasa BJJ.

Artur Gwóźdź walka

Choć Gwóźdź nie ma na swoim koncie startów zawodowych w MMA, w wywiadach raz po raz regularnie podkreśla, że chętnie by się sprawdził również w klatce. Kto wie, może już niedługo... sam zorganizuje sobie pojedynek w organizacji Babilon MMA?

Artur Gwóźdź żona

Artur Gwóźdź jest w związku z małżeńskim. Na temat jego żony niewiele jednak wiadomo.

Artur Gwóźdź syn

Syn Artura Gwoździa ma na imię Lennox, na cześć słynnego pięściarza Lennoxa Lewisa.

Artur Gwóźdź Twitter

Artur Gwóźdź jest aktywny na Twitterze, gdzie dyskutuje z fanami i ogłasza pojedynki swoich zawodników. Jego konto można znaleźć pod nazwą @ArtnoxArtur.

Artur Gwóźdź Instagram

Gwóźdź posiada również konto na Instagramie. Można go znaleźć pod nazwą @padre_artnox.


Z czego znany jest Artur Gwóźdź?
Mężczyzna jest promotorem MMA oraz matchmakerem.
Za co Artur Gwóźdź siedział w więzieniu?
Tego nie wiadomo. Zdradził jednak, że łącznie w zakładzie karnym spędził około dziewięciu lat.