Fagata to kolejna z popularnych influencerek, która postanowiła wykorzystać popularność i spróbować swoich sił w sportach walki, co generuje ogromne zarobki. Kim jest była dziewczyna Stuu?

Kim jest Fagata?

Jeśli ktoś nie śledzi mediów społecznościowych czy szeroko pojętego internetu, z pewnością mógł zastanawiać się, kim jest Fagata, gdy High League ogłosiło jej angaż pod koniec 2021 roku. W skrócie - Fagata to popularna instagramerka, tik tokerka i youtuberka, czyli szeroko pojęty twórca internetowy.

Jak przyznała, w przeszłości była bardzo dobrą uczennicą, przez lata praktykującą rysunek. Dostała się nawet na studia architektury, jednak rzuciła naukę na uczelni, poświęcając się działalności w internecie.

Fagata imię i nazwisko

Fagata to oczywiście pseudonim kobiety. Jak nazywa się Fagata? Influencerka nazywa się Agata Fąk, więc jak łatwo wywnioskować jej pseudonim wziął się ze zgrabnego połączenia nazwiska i imienia.

Fagata wiek

Ile lat ma Fagata? Fagata urodziła się 24 sierpnia 2000 roku, a więc ma 23 lata.

Fagata wzrost

Wzrost Fagaty poznaliśmy ze statystyk podanych przy okazji jej debiutanckiego pojedynku w MMA. Fagata ma 163 centymetry wzrostu.

Fagata waga

Podobnie jak wzrost, również waga Fagaty została ujawniona przy okazji jej debiutu w klatce. Fagata waży 57 kilogramów.

Fagata walka

Z racji tego, że popularne infulencerki występują dziś w klatce w walkach na zasadach MMA, nic dziwnego, że również walka Fagaty była tym, na co czekali jej fani. Pierwotnie wydawało się, że jej pracodawcą zostanie FAME MMA, czyli pierwsza i największa organizacja typu freak fight w naszym kraju. Ostatecznie pod koniec 2021 roku okazało się, że Fagata faktycznie stoczyła walkę, ale w organizacji High League.

Fagata High League

Debiut Fagaty w MMA został zaplanowany na galę High League 2. Ogłoszono, że jej rywalką będzie inna z popularnych instagramerek, czyli Lexy Chaplin. Lexy, w przeciwieństwie do Fagaty, stoczyła już wcześniej pojedynek - na High League 1 przegrała w walce wieczoru z Natsu. W dużej mierze to właśnie dłuższy staż Lexy zapewne przekonał bukmacherów do tego, żeby wskazać Fagatę jako jednego z największych underdogów na całej gali.

Jak się okazało, kursy były dobrze wystawione. Fagata przegrała z Lexy już w pierwszej rundzie i zanotowała nieudany debiut w High League.

Fagata vs Natsu

W swojej drugiej walce w organizacji High League Fagata zmierzyła się Natalią "Natsu" Karczmarczyk. Podobnie jak w przypadku pojedynku z Lexy obie zawodniczki nie było ze sobą skonfliktowane. Walka Fagata vs Natsu odbyła się na gali High League 5. Po wyrównanym boju sędziowie przyznali zwycięstwo Agacie Fąk.

Fagata FAME MMA

Fagata w FAME MMA zadebiutowała 14 maja 2022 roku na gali FAME MMA 13. Pierwszą walkę w największej polskiej organizacji freak fightowej Agata Fąk stoczyła na zasadzie wypożyczenia z High League, a po upadku tej federacji na stałe związała się z FAME MMA.

Fagata vs Monika Kociołek

Fagata na FAME MMA 13 zmierzyła się z Moniką Kociołek. Pojedynkowi towarzyszyły ogromne emocje, bowiem w tamtym czasie na światło dzienne wyszły wiadomości Fagaty z Maszą, w których Fagata mówiła, że zwiąże się ze Stuu dla sławy i pieniędzy. To sprawiło, że Agata Fąk spotkała się z dużą liczbą niepochlebnych komentarzy i ciążyła na niej duża presja. Jak się jednak okazało, Fagata wytrzymała psychicznie i zanotowała udany debiut w FAME MMA, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Fagata vs Brylantynka

Fagata vs Brylantynka, czyli pojedynek, który odbędzie się na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie 29 września. Walka ta dla wielu fanów była sporym zaskoczeniem. Brylantynka nie jest bowiem wyjątkowo popularna ani nie jest skonfliktowana z Fagatą.

Fagata Stuu

W 2020 roku internet obiegła informacja, według której Fagata miała być w związku ze Stuu, niezwykle popularnym twórcą internetowym, który był jednym z założycieli popularnego projektu Team X. Para faktycznie była w związku, jednak najwięcej o ich relacji mówił się wówczas, gdy się zakończyła. Obie strony mówiły o tym publicznie, wywołując w sieci dramę. Dość powiedzieć, że Fagata nazwała swojego byłego partnera "psychopatą", zarzucając mu różnego rodzaju historie, z których później się wycofywała, gdyż twierdziła, że mówiła o tym pod wpływem emocji.

Fagata Kamerzysta

Może nawet jeszcze bardziej medialnym "związkiem" Fagaty była jej relacja z Kamerzystą. Fagata zamieszkała w jego domu pod koniec 2020 roku i brała udział w kolejnych nagraniach ekipy popularnego youtubera. Ich relacja nie trwała jednak zbyt długo, a w sieci krążyło nagranie, na którym było widać, jak Fagata opuszcza dom swojego "byłego chłopaka". Kamerzysta tłumaczył się później, że nie obiecywał niczego Fagacie i ich związek miał być tylko i wyłącznie wyreżyserowaną relacją, podczas gdy Fagata prawdopodobnie faktycznie się w nim zakochała.

Fagata Masza

Masza Graczykowska Fagata, czyli co łączy te dwie influencerki? Fagata oraz Masza były przyjaciółkami. Nagrywały razem filmy na swoje kanały YouTube oraz promowały siebie nawzajem w internecie. Ich konflikt rozpoczął się podczas popularnego festiwalu muzycznego “Fest” w sierpniu 2021 roku. Doszło tam to dużej kłótni pomiędzy dziewczynami. Potem wydarzyło się jeszcze kilka innych sytuacji, przez które niezgoda narastała.

Eskalacja konfliktu nastąpiła po opublikowaniu przez Maszę Graczykowską filmu na YouTube, w którym wyjawiła wiele prywatnych sytuacji, jakie zachodziły pomiędzy influencerkami. Opublikowała także prywatne wiadomości głosowe, które otrzymywała od Agaty Fąk, gdy obie się przyjaźniły. Wynikało z nich, że Fagata związała się z popularnym YouTuberem Stuu ze względu na zasięgi i kwestie finansowe.

Od tamtej pory konflikt pomiędzy dziewczynami jest uważany za jeden z najgorętszych w polskim internecie. Wiele mówiło się o walce Fagata vs Masza Graczykowska, jednak Fagata stanowczo stwierdziła, że nie zamierza przyjmować pojedynku z byłą przyjaciółką.

Fagata Wardęga

W lipcu 2021 roku Fagata wzięła udział w serii "Psiakobus" na kanale Sylwestra Wardęgi, w której to mężczyzna przepytywał ją z różnych niewygodnych tematów z jej przeszłości. Wygląda na to, że Fagata i Wardęga zakolegowali się wówczas, gdyż kobieta brała później udział w różnego rodzaju transmisjach na żywo Wardęgi, komentując aktualne wydarzenia z sieci.

Fagata piosenka

Fagata znana jest również ze swoich piosenek. Do tej pory influencerka nagrała tylko dwie piosenki zatytułowane "Plastik" oraz "Onlyfans", jednak już zapowiedziała kolejne utwory.

Fagata Diho

Fagata nagrała także wspólną piosenkę z popularnym raperem Diho. Utwór o nazwie "Wielka szkoda" został opublikowany 23 lutego 2023 i do tej pory zgromadził 7,6 miliona wyświetleń.

Fagata Malik

Fagata Malik, czyli co łączy te dwie osoby? Wiele osób przez długi czas sądziło, że Fagata jest w związku z Malikiem. Było to spowodowane głównie tym, że influencerka i raper dość często pokazywali się razem w social mediach i było widać, że łączą ich przyjazne relacje. Fagata jednak zaprzeczyła doniesieniom, że jest z Malikiem w związku.

Fagata YouTube

Fagata szerszej publiczności dała się poznać w 2020 roku. Wówczas między innymi założyła kanał na YouTube pod nazwą - bez niespodzianek - Fagata. Zdecydowanie najpopularniejszym nagraniem na jej kanale jest piosenka nagrana przy okazji akcji Hot16challenge2. Jej wykonanie zgromadziło ponad cztery miliony wyświetleń. Kanał Fagaty subskrybuje ponad 350 tysięcy użytkowników.

Fagata Instagram

Fagata aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Jej konto pod nickiem @fagataaa obserwuje 1,5 miliona osób. Fagata prowadzi również drugie konto o nazwie @toniefagata2. Jej drugie konto zgromadziło jak na razie 300 tysięcy obserwatorów.


Jak nazywa się Fagata?
Fagata tak naprawdę nazywa się Agata Fąk.
Ile lat ma Fagata?
Fagata urodziła się 24 sierpnia 2000 roku, a więc ma 23 lata.