Fagata to kolejna z popularnych influencerek, która postanowiła wykorzystać popularność i spróbować swoich sił w sportach walki, co generuje ogromne zarobki. Kim jest była dziewczyna Stuu?

Kim jest Fagata?

Kto to Fagata? Fagata to popularna influencerka, która walczyła w takich federacjach jak Clout MMA czy FAME MMA. Po wybuchy afery Pandora Gate organizacje freak fightowe zrezygnowały z niej. Wtedy Fagata zdecydowała się rozpocząć karierę na Onlyfans publikując materiały dla dorosłych.

Jak przyznała, w przeszłości była bardzo dobrą uczennicą, przez lata praktykującą rysunek. Dostała się nawet na studia architektury, jednak rzuciła naukę na uczelni, poświęcając się działalności w internecie.

Fagata imię i nazwisko

Fagata to oczywiście pseudonim kobiety. Jak nazywa się Fagata? Influencerka nazywa się Agata Fąk.

Fagata wiek

Ile ma lat Fagata? Fagata urodziła się 24 sierpnia 2000 roku, a więc aktualnie ma 23 lata.

Fagata wzrost

Wzrost Fagaty poznaliśmy przy okazji jej debiutu w MMA. Fagata ma 163 centymetry wzrostu.

Fagata waga

Podobnie jak wzrost, również waga Fagaty została ujawniona przy okazji jej debiutu w klatce. Agata Fąk waży 57 kilogramów.

Fagata Pandora Gate

Fagata była również zamieszana w aferę Pandora Gate. Przede wszystkim przez swój związek ze Stuu. Okazuje się bowiem, że mogła wiedzieć o całej sprawie, zanim Wardęga ją ujawnił. W wiadomościach głosowych nagranych przez Fagatę można usłyszeć, że już przed wybuchem afery dzieliła się niepokojącymi informacjami na temat Stuu z Sukanek. Fagata twierdzi jednak, że nic nie wiedziała, a wiadomości nagrywała pod wpływem emocji.

Fagata walka

Z racji tego, że popularne infulencerki występują dziś w klatce w walkach na zasadach MMA, nic dziwnego, że również walka Fagaty była tym, na co czekali jej fani. Do tej pory Fagata toczyła walki w takich organizacjach jak High League oraz FAME MMA.

Fagata FAME MMA

Fagata w FAME MMA zadebiutowała 14 maja 2022 roku na gali FAME MMA 13. Pierwszą walkę w największej polskiej organizacji freak fightowej Agata Fąk stoczyła na zasadzie wypożyczenia z High League, a po upadku tej federacji na stałe związała się z FAME MMA.

Fagata vs Monika Kociołek

Fagata na FAME MMA 13 zmierzyła się z Moniką Kociołek. Pojedynkowi towarzyszyły ogromne emocje, bowiem w tamtym czasie na światło dzienne wyszły wiadomości Fagaty z Maszą, w których Fagata mówiła, że zwiąże się ze Stuu dla sławy i pieniędzy.

To sprawiło, że Agata Fąk spotkała się z dużą liczbą niepochlebnych komentarzy i ciążyła na niej duża presja. Jak się jednak okazało, Fagata wytrzymała psychicznie i zanotowała udany debiut w FAME MMA, wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Fagata vs Brylantynka

Fagata vs Brylantynka, czyli pojedynek, który odbędzie się na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie 29 września. Walka ta dla wielu fanów była sporym zaskoczeniem. Brylantynka nie jest bowiem wyjątkowo popularna ani nie jest skonfliktowana z Fagatą.

Fagata High League

Debiut Fagaty w MMA odbył się na gali High League 2. Jej rywalką była inna z popularnych instagramerek, Lexy Chaplin. Lexy, w przeciwieństwie do Fagaty, stoczyła już wcześniej pojedynek. Na High League 1 przegrała w walce wieczoru z Natsu. W dużej mierze to właśnie dłuższy staż Lexy zapewne przekonał bukmacherów do tego, żeby wskazać Fagatę jako jednego z największych underdogów na całej gali.

Jak się okazało, kursy były dobrze wystawione. Fagata przegrała z Lexy już w pierwszej rundzie i zanotowała nieudany debiut w High League.

Fagata vs Natsu

W swojej drugiej walce w organizacji High League Fagata zmierzyła się Natalią "Natsu" Karczmarczyk. Podobnie jak w przypadku pojedynku z Lexy obie zawodniczki nie było ze sobą skonfliktowane. Walka Fagata vs Natsu odbyła się na gali High League 5. Po wyrównanym boju sędziowie przyznali zwycięstwo Agacie Fąk.

Fagata piosenka

W 2023 roku Fagata rozpoczęła swoją karierę muzyczną. Do jej najpopularniejszych piosenek należą takie utwory jak "Bandycka Jazda", "Osobowości Dwie" czy "Wielka szkoda" nagrana w duecie z Diho. Aktualnie na jej kanałach można znaleźć siedem piosenek.

Fagata koncert

Gdy Fagata nagrała kilka piosenek, zaczęła grać koncerty w klubach. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i prawie co weekend popularna influencerka występuje w innym mieście.

Fagata Lizak

Pod koniec 2023 roku Fagata coraz częściej była widywana z Piotrem Lizakowskim. Internauci zaczęli sugerować, że są oni jednak w związku, jednak Lizak zaprzeczył tym plotkom na swoim Instagramie.

Kilka tygodni później Fagata i Lizak potwierdzili, że są w związku.

Fagata Stuu

W 2020 roku internet obiegła informacja, według której Fagata miała być w związku ze Stuu, niezwykle popularnym twórcą internetowym, który był jednym z założycieli popularnego projektu Team X. Para faktycznie była w związku, jednak najwięcej o ich relacji mówił się wówczas, gdy się zakończyła.

Obie strony mówiły o tym publicznie, wywołując w sieci dramę. Dość powiedzieć, że Fagata nazwała swojego byłego partnera "psychopatą", zarzucając mu różnego rodzaju historie, z których później się wycofywała, gdyż twierdziła, że mówiła o tym pod wpływem emocji.

Fagata Kamerzysta

Może nawet jeszcze bardziej medialnym "związkiem" Fagaty była jej relacja z Kamerzystą. Fagata zamieszkała w jego domu pod koniec 2020 roku i brała udział w kolejnych nagraniach ekipy popularnego youtubera.

Ich relacja nie trwała jednak zbyt długo, a w sieci krążyło nagranie, na którym było widać, jak Fagata opuszcza dom swojego "byłego chłopaka". Kamerzysta tłumaczył się później, że nie obiecywał niczego Fagacie i ich związek miał być tylko i wyłącznie wyreżyserowaną relacją, podczas gdy Fagata prawdopodobnie faktycznie się w nim zakochała.

Fagata Masza

Masza Graczykowska Fagata, czyli co łączy te dwie influencerki? Fagata oraz Masza były przyjaciółkami. Nagrywały razem filmy na swoje kanały YouTube oraz promowały siebie nawzajem w internecie. Ich konflikt rozpoczął się podczas popularnego festiwalu muzycznego “Fest” w sierpniu 2021 roku. Doszło tam to dużej kłótni pomiędzy dziewczynami. Potem wydarzyło się jeszcze kilka innych sytuacji, przez które niezgoda narastała.

Eskalacja konfliktu nastąpiła po opublikowaniu przez Maszę Graczykowską filmu na YouTube, w którym wyjawiła wiele prywatnych sytuacji, jakie zachodziły pomiędzy influencerkami. Opublikowała także prywatne wiadomości głosowe, które otrzymywała od Agaty Fąk, gdy obie się przyjaźniły. Wynikało z nich, że Fagata związała się z popularnym YouTuberem Stuu ze względu na zasięgi i kwestie finansowe.

Od tamtej pory konflikt pomiędzy dziewczynami jest uważany za jeden z najgorętszych w polskim internecie. Wiele mówiło się o walce Fagata vs Masza Graczykowska, jednak Fagata stanowczo stwierdziła, że nie zamierza przyjmować pojedynku z byłą przyjaciółką.

Fagata Wardęga

W lipcu 2021 roku Fagata wzięła udział w serii "Psiakobus" na kanale Sylwestra Wardęgi, w której to mężczyzna przepytywał ją z różnych niewygodnych tematów z jej przeszłości. Wygląda na to, że Fagata i Wardęga zakolegowali się wówczas, gdyż kobieta brała później udział w różnego rodzaju transmisjach na żywo Wardęgi, komentując aktualne wydarzenia z sieci.

Fagata piosenka

Fagata znana jest również ze swoich piosenek. Do tej pory influencerka nagrała tylko dwie piosenki zatytułowane "Plastik" oraz "Onlyfans", jednak już zapowiedziała kolejne utwory.

Fagata Diho

Fagata nagrała także wspólną piosenkę z popularnym raperem Diho. Utwór o nazwie "Wielka szkoda" został opublikowany 23 lutego 2023 i do tej pory zgromadził 7,6 miliona wyświetleń.

Fagata Malik

Fagata Malik, czyli co łączy te dwie osoby? Wiele osób przez długi czas sądziło, że Fagata jest w związku z Malikiem. Było to spowodowane głównie tym, że influencerka i raper dość często pokazywali się razem w social mediach i było widać, że łączą ich przyjazne relacje. Fagata jednak zaprzeczyła doniesieniom, że jest z Malikiem w związku.

Fagata YouTube

Agata Fąk szerszej publiczności dała się poznać w 2020 roku. Wówczas między innymi założyła kanał na YouTube pod nazwą - bez niespodzianek - Fagata. Zdecydowanie najpopularniejszym nagraniem na jej kanale jest piosenka nagrana przy okazji akcji Hot16challenge2. Jej wykonanie zgromadziło ponad cztery miliony wyświetleń. Kanał Fagaty subskrybuje ponad 350 tysięcy użytkowników.

Fagata Instagram

Fagata aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Jej konto pod nickiem @fagataaa obserwuje 1,6 miliona osób. Fagata prowadzi również drugie konto o nazwie @toniefagata2. Jej drugie konto zgromadziło jak na razie 340 tysięcy obserwatorów.


Jak nazywa się Fagata?
Fagata tak naprawdę nazywa się Agata Fąk.
Z czego znana jest Fagata?
Fagata znana jest z występów w FAME MMA oraz związku ze Stuu.