Masza Graczykowska to kolejna influencerka, która zdecydowała się na udział w gali freak fightowej. Podpisała ona kontrakt z federacją High League, a jej debiut zobaczymy na piątej edycji tej gali. Kim jest Masza Graczykowska? Ile lat ma Masza Graczykowska? Czy Masza Graczykowska ma chłopaka? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Masza Graczykowska?

Kim jest Masza Graczykowska? Kto to Masza Graczykowska? Masza Graczykowska to influencerka udzielająca się głównie na Instagramie oraz YouTube. Największy rozgłos przyniósł jej konflikt z Fagatą. We wrześniu została ogłoszona jako nowa zawodniczka organizacji High League, dzięki czemu jej popularność jeszcze bardziej wzrosła.

Masza Graczykowska wiek

Ile lat ma Masza Graczykowska? Masza na jednym ze swoich filmów na YouTube przyznała, że ludzie często pytają o wiek, ponieważ od dawna wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości. Popularna influencerka urodziła się w 12 listopada 2000 roku. Oznacza to, że obecnie jej wiek to 22 lata.

Masza Graczykowska wzrost

Masza Graczykowska wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 21-latka. Jak sama Masza przyznała na jednym ze swoich filmów na YouTube posiada 180 centymetrów wzrostu.

Masza Graczykowska waga

Masza Graczykowska waga, czyli ile waży popularna influencerka? Wagę nowej zawodniczki organizacji High League poznamy przy okazji oficjalnego ważenia przed galą High League 5. Odbędzie się ono 9 grudnia 2022 roku.

Masza Graczykowska pochodzenie

Masza Graczykowska urodziła się w Rosji. Do Polski przeprowadziła się po tym jak jej mama wyszła za mąż za Polaka, którego poznała na studiach w Londynie. Początkowa posiadała inne nazwisko, jednak zdecydowała się przyjąć nazwisko po ojczymie, ponieważ jak sama twierdzi była prześladowana w szkole przez swoje pochodzenie.

Masza Graczykowska High League

14 września 2022 roku Masza Graczykowska została ogłoszona jako nowa zawodniczka federacji High League. Od razu pojawiły się głosy, że jej przeciwniczką będzie Agata “Fagata” Fąk. Tak się jednak nie stało. Debiut Graczykowskiej odbędzie się na High League 5 10 grudnia, a jej przeciwniczką będzie Maja Staśko.

Masza Graczykowska Maja Staśko

Masza Graczykowska Maja Staśko, czyli co łączy obie kobiety? Graczykowska zmierzy się z Mają Staśko w swoim debiucie w organizacji High League. Do pojedynku dojdzie na piątej edycji tej gali 10 grudnia 2022 roku. Pomiędzy zawodniczkami nie ma złej krwi.

Masza Graczykowska Fagata

Masza Graczykowska Fagata, czyli jakie jest powiązanie pomiędzy tymi influencerkami? Fagata oraz Masza były przyjaciółkami. Nagrywały wspólnie filmy na swoje kanały YouTube oraz promowały siebie nawzajem. Ich konflikt rozpoczął się podczas popularnego festiwalu muzycznego “Fest” w sierpniu 2021 roku. Doszło tam to dużej kłótni pomiędzy dziewczynami. Potem wydarzyło się jeszcze kilka innych sytuacji, przez które niezgoda narastała. Eskalacja konfliktu nastąpiła po opublikowaniu przez Maszę filmu na YouTube, w którym zdradziła wiele prywatnych sytuacji, jakie zachodziły pomiędzy influencerkami. Opublikowała również prywatne wiadomości głosowe, które otrzymała od Fagaty, gdy obie się przyjaźniły. Wynikało z nich, że Agata Fąk związała się z popularnym YouTuberem Stuu ze względu na zasięgi i kwestie finansowe. Od tamtej pory konflikt pomiędzy dziewczynami jest uważany za jeden z najgorętszych w polskim internecie. Wiele mówiło się o walce Fagata vs Masza Graczykowska, jednak Fagata stanowczo stwierdziła, że nie zamierza przyjmować pojedynku z byłą przyjaciółką.

Masza Graczykowska McKsiąże

Masza Graczykowska i McKsiąże są powiązani głównie przez Fagatę. Cała trójka influencerów była na wcześniej wspomnianym festiwalu muzycznym “Fest”, na którym doszło do kłótni pomiędzy Maszą a Fagatą. McKsiąże stał po stronie Agaty Fąk. W późniejszym czasie okazało się, że McKsiąże ukradł pamiętnik Graczykowskiej. Wiele osób starało się przekonać go do upublicznienia zawartości pamiętnika, jednak ostatecznie to co w nim było nigdy nie wyszło na jaw.

Masza Graczykowska kiedyś

Wiele osób zastanawia się jak Masza Graczykowska wyglądała w swoich młodzieńczych latach, a także ile operacji plastycznych miała influencerka. Jak sama przyznała w jednym ze swoich filmów na YouTube miała jedynie dwie operacje plastyczne i wbrew opinii publicznej żadna z nich nie dotyczyła jej twarzy.

Masza Graczykowska chłopak

Masza Graczykowska chłopak, czyli czy serce influencerki jest zajęte? Na ten moment nie wiadomo czy zawodniczka High League jest w stałym związku. Wiadomo natomiast, że w przeszłości była zaręczona. Związek ten jednak nie przetrwał.

Masza Graczykowska TikTok

W przeszłości Masza Graczykowska miała konto na TikToku. Obecnie jednak influencerka nie prowadzi konta na tej platformie.

Masza Graczykowska YouTube

Masza Graczykowska posiada również konto na YouTube. Do tej pory zgromadziła na nim blisko 160 tysięcy subskrybentów. Wszystkie filmy obejrzano łącznie ponad 15 milionów razy. Najczęściej oglądanym filmem jest “Ciekawy przypadek Fagaty”. Zebrał on 2,2 miliona wyświetleń.

Masza Graczykowska Instagram

Masza Graczykowska, jak każda influencerka, prowadzi oczywiście konto na Instagramie. Zawodniczkę High League można tam znaleźć pod nickiem @maszagraczykowska. Jej poczynania na tym portalu obserwuje prawie 320 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Masza Graczykowska? 
Masza Graczykowska urodziła się 12 listopada 2000 roku.
Z kim Masza Graczykowska zawalczy w debiucie na High League? 
Masza Graczykowska w organizacji High League zadebiutuje 10 grudnia walką z Mają Staśko.