Maja Staśko, czyli jedna z najbardziej kontrowersyjnych zawodniczek federacji High League. Kim jest Maja Staśko? Ile lat ma Maja Staśko? Czy Maja Staśko ma partnera? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Maja Staśko?

Maja Staśko sama mówi o sobie, że jest aktywistką, dziennikarką i autorką książek. Zasłynęła głównie ze swoich kontrowersyjnych poglądów oraz wypowiedzi. Jest absolwentką polonistyki.

Maja Staśko wiek

Maja Staśko urodziła się 13 września 1990 roku. To oznacza, że w tym momencie ma 31 lat.

Maja Staśko wzrost

Maja Staśko wzrost, czyli jak wysoka jest Maja Staśko? Wzrost Mai Staśko, według oficjalnej strony High League wynosi 173 centymetry.

Maja Staśko waga

Maja Staśko waży obecnie 63 kilogramy.

Maja Staśko MMA

Maja Staśko nigdy nie była kojarzona z MMA lub z jakimikolwiek walkami. Jej udział w gali MMA dla wielu jest sporym zaskoczeniem. Nie wiadomo czy występ na najbliższej gali High League będzie dla Staśko jednorazowym występem, czy wiąże z MMA większe plany.

Maja Staśko High League

Maja Staśko swoją pierwszą walkę stoczyła na gali High League 4. Jej przeciwniczką była popularna streamerka – Mrs Honey. Gala odbyła się 17 września w Gliwicach. Na ten moment nie wiadomo na ile walk podpisała kontrakt Maja Staśko z High League, ale z pewnością zobaczymy ją jeszcze kilka razy w oktagonie ze względu na swoje zasięgi.

W starciu z Mrs Honey Staśko miała sporą przewagę warunków fizycznych i lepsze umiejętności stójkowe. Niemniej jednak walka trwała pełne trzy rundy. Sędziowie nie mieli wątpliwości, wskazując wygraną aktywistki. Zwycięstwo Staśko zadedykowała każdej osobie, która jest poniżana, wyśmiewana i hejtowana.

Maja Staśko Malik Montana

Konflikt Mai Staśko z Malikiem Montany trwa już od dłuższego czasu. Kobieta potępia rapera za jego poglądy i za to, że według niej przedmiotowo traktuje kobiety. Po raz pierwszy Staśko wdała się w rozmowę z Malikiem na Twitterze, a do bezpośredniej konfrontacji aktywistki z raperem doszło podczas pierwszej konferencji gali High League 4.

Maja Staśko partner

Maja Staśko partner, czyli czy popularna aktywistka jest obecnie w związku? Staśko nie lubi wypowiadać się publicznie na tematy prywatne, dlatego nie jest wiadome czy w tym momencie jest z kimś związana.

Maja Staśko dzieci

Aktywistka nie ma dzieci, jednak w jednym z wywiadów przyznała, że w przyszłości chciałaby wychować potomka.

Maja Staśko burger

Dużym echem odbiło się zachowanie Mai Staśko podczas oceny zestawu Maty z McDonald’s. Aktywistka bardzo mocny go skrytykowała, a nawet rzuciła jedzeniem na ziemię. Doszło również do wielu innych zachowań, które kłóciły się z tym co kobieta stara się przekazać innym. Po całym zdarzeniu Maja Staśko postanowiła przeprosić za swoje zachowanie.

Maja Staśko Twitter

Maja Staśko bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Twitterze. Kobieta często udziela się i wypowiada na różne tematy właśnie na tej platformie. Jej konto można znaleźć pod nazwą @majakstasko, a jej posty śledzi 41 tysięcy obserwujących.

Maja Staśko Instagram

Maja Staśko Instagram, czyli czy aktywistka ma konto na tej platformie? Staśko prowadzi konto na Instagramie. Kobietę można znaleźć pod nazwą @majakstasko, a obecnie posiada 138 tysięcy followersów.


Ile lat ma Maja Staśko? 
Mężczyzna na co dzień mieszka w Trójmieście, a konkretniej w Gdańsku.
Czy Maja Staśko ma dzieci? 
Na ten moment Maja Staśko nie ma dzieci.