Mrs. Honey, czyli kolejna zawodniczka High League. Kim jest Mrs. Honey? Ile lat ma Mrs. Honey? Czy Mrs. Honey ma chłopaka? To wszystko w tym artykule.

Mrs. Honey imię i nazwisko

Jak nazywa się Mrs. Honey? Jak Mrs. Honey ma na imię? Imię i nazwisko kobiety to Ewa Wyszatycka.

Kim jest Mrs. Honey?

Mrs. Honey to znana streamerka z platformy Twitch.TV i influencerka. Największą popularnością cieszyła się w 2021 roku. Na swoich transmisjach potrafiła zgromadzić ponad tysiąc widzów. Obecnie ogląda ją średnio 400-500 fanów.

Mrs. Honey wiek

Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka urodziła się 21 grudnia 1996 roku. To oznacza, że aktualnie ma 25 lat.

Mrs. Honey wzrost

Do tej pory nie wiadomo było ile dokładnie Mrs. Honey ma wzrostu. Na oficjalnej stronie High League pojawiła się jednak informacja, jak wysoka jest Mrs. Honey. Wzrost Mrs. Honey wynosi 164 centymetry.

Mrs. Honey waga

Jak podaje oficjalna strona High League waga Mrs. Honey wynosi 56 kilogramów. Na oficjalnym ważeniu przed galą High League 4 jej waga wyniosła kilogram więcej.

Mrs. Honey High League

Mrs. Honey swoją pierwszą walkę stoczy na gali High League 4. Jej rywalką będzie Maja Staśko – popularna aktywistka. Pomiędzy zawodniczkami nie ma żadnego konfliktu i starć. Gala odbędzie się 17 września w Gliwicach. Na ten moment nie wiadomo, na ile walk podpisała kontrakt Mrs. Honey z High League.

Sprawdź: Kim jest Maja Staśko?

Mrs. Honey walka

Kiedy walka Mrs. Honey? Kobieta w klatce zadebiutuje na gali High League 4, do której dojdzie 17 września w Gliwicach w tamtejszej Arena Gliwice.

Zobacz także – karta walk gali High League 4

Mrs. Honey Berlin

Ewa Wyszatycka działająca pod pseudonimem Mrs. Honey nie jest znana tylko z Twitcha. Ciągną się za nią także różne dziwne afery i skandale. Jedną z nich jest rzekoma praca w sex-workingu w Berlinie. Na niemieckiej stronie widniały niegdyś zdjęcia dziewczyny podpisanej jako „Kinga”. Wiele osób podało informację, że to właśnie Mrs. Honey i tak już się przyjęło. W jednym z wywiadów dla portalu Pudelek po wielu latach postanowiła przyznać się do tego, odradzając przy tym wszystkim dziewczynom takiego rozwiązania.

Mrs. Honey Only Fans

Duże zainteresowanie wśród widzów wzbudziło utworzenie przez Mrs. Honey konta na Only Fans, czyli serwisie, na którym dana osoba wysyła zdjęcia swojego ciała w zamian za subskrypcję.

Mrs. Honey chłopak

Wnioskując po profilu na Instragramie, Mrs. Honey jest aktualnie singielką. Wcześniej spotykała się ze znanym streamerem ZONY, który również jest zawodnikiem High League. Niestety dla licznych fanów ich związku rozstali się w 2021 roku.

Sprawdź: Kim jest Zony?

Mrs. Honey Twitch

Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka udziela się na platformie Twitch pod nazwą mrs_honey. Jej konto obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Mrs. Honey streamuje między innymi gry, takie jak: League of Legends, Fortnite, CS:GO, Teamfight Tactics, czy Fall Guys. Na swoich transmisjach porusza też ze swoimi widzami różne ciekawe tematy.

Mrs. Honey Twitter

Mrs. Honey nie udziela się zbytnio na Twitterze. Jej konto można jednak znaleźć pod nazwą @mrs_honey, a jej posty śledzi około 20 tysięcy obserwujących.

Mrs. Honey Tik-Tok

Mrs. Honey prowadzi też profil na Tik-Toku. Obserwuje ją ponad 37 tys. followersów. Można ją znaleźć pod nickiem mrs.honey.

Mrs. Honey Instragram

Mrs. Honey Instagram, czyli czy popularna polska streamerka ma konto na tej platformie? Ewa Wyszatycka prowadzi konto na Instagramie. Kobietę można znaleźć pod nazwą mrs.honey, a obecnie obserwuje ją już ponad 170 tys. followersów.


Mrs. Honey urodziła się 21 grudnia 1996 roku, więc rocznikowo ma 25 lat.
Mrs. Honey w rzeczywistości nazywa się Ewa Wyszatycka.