Mrs Honey, czyli kolejna zawodniczka w świecie freaków. Kim jest Mrs Honey? Ile lat ma Mrs Honey? Czy Mrs Honey ma chłopaka? To wszystko w tym artykule.

Mrs Honey imię i nazwisko

Jak nazywa się Mrs Honey? Jak Mrs Honey ma na imię? Imię i nazwisko kobiety to Ewa Wyszatycka.

Kim jest Mrs Honey?

Mrs Honey to znana streamerka z platformy Twitch.TV i influencerka. Największą popularnością cieszyła się w 2021 roku. Na swoich transmisjach potrafiła zgromadzić ponad tysiąc widzów. Obecnie ogląda ją średnio 400-500 fanów.

Mrs Honey wiek

Ewa "Mrs Honey" Wyszatycka urodziła się 21 grudnia 1996 roku. To oznacza, że aktualnie ma 27 lat.

Mrs Honey wzrost

Wzrost Mrs Honey to 164 centymetry.

Mrs Honey waga

Waga Mrs Honey to 57 kilogramów.

Mrs Honey High League

Mrs Honey swoją pierwszą walkę stoczyła na gali High League 4. Jej rywalką była Maja Staśko - popularna aktywistka. Pojedynek potrwał pełen dystans, a sędziowie ogłosili jednogłośne zwycięstwo Mai Staśko.

Mrs Honey Clout MMA

Mrs Honey swoją kolejną walkę odbędzie na pierwszej gali Clout MMA 5 sierpnia w Warszawie. Rywalką streamerki będzie przyjaciółka Natsu, Paulina Hornik, która ma na koncie zwycięstwo i porażkę.

Mrs Honey walka

Do tej pory Mrs Honey stoczyła tylko jedną walkę, przegrywając na HL 4 z Mają Staśko. Kolejnym pojedynkiem Wyszatyckiej będzie starcie z Pauliną Hornik.

Mrs Honey Berlin

Ewa Wyszatycka działająca pod pseudonimem Mrs Honey nie jest znana tylko z Twitcha. Ciągną się za nią także różne dziwne afery i skandale. Jedną z nich jest rzekoma praca w sex-workingu w Berlinie. Na niemieckiej stronie widniały niegdyś zdjęcia dziewczyny podpisanej jako "Kinga". Wiele osób podało informację, że to właśnie Mrs Honey i tak już się przyjęło. W jednym z wywiadów dla portalu Pudelek po wielu latach postanowiła przyznać się do tego, odradzając przy tym wszystkim dziewczynom takiego rozwiązania.

Mrs Honey Only Fans

Duże zainteresowanie wśród widzów wzbudziło utworzenie przez Mrs Honey konta na Only Fans, czyli serwisie, na którym dana osoba wysyła zdjęcia swojego ciała w zamian za subskrypcję.

Mrs Honey chłopak

Wnioskując po profilu na Instragramie, Mrs Honey jest aktualnie singielką. Wcześniej spotykała się ze znanym streamerem ZONY, który również jest zawodnikiem High League. Niestety dla licznych fanów ich związku rozstali się w 2021 roku.

Mrs Honey Twitch

Ewa "Mrs Honey" Wyszatycka udziela się na platformie Twitch pod nazwą mrs_honey. Jej konto obserwuje ponad 210 tysięcy użytkowników. Mrs Honey streamuje między innymi gry, takie jak: League of Legends, Fortnite, CS:GO, Teamfight Tactics, czy Fall Guys. Na swoich transmisjach porusza też ze swoimi widzami różne ciekawe tematy.

Mrs Honey Twitter

Mrs Honey nie udziela się zbytnio na Twitterze. Jej konto można jednak znaleźć pod nazwą @mrs_honey, a jej posty śledzi około 20 tysięcy obserwujących.

Mrs Honey Tik-Tok

Mrs Honey prowadzi też profil na Tik-Toku. Obserwuje ją ponad 55 tys. followersów. Można ją znaleźć pod nickiem mrs.honey.

https://www.tiktok.com/@mrs.honey/video/7229676084583763226

Mrs Honey Instagram

Mrs Honey Instagram, czyli czy popularna polska streamerka ma konto na tej platformie? Ewa Wyszatycka prowadzi konto na Instagramie. Kobietę można znaleźć pod nazwą @mrs.honey, a obecnie obserwuje ją już ponad 210 tys. followersów.


Ile lat ma Mrs Honey?
Mrs Honey urodziła się 21 grudnia 1996 roku, więc rocznikowo ma 27 lat.
Jak nazywa się Mrs Honey?
Mrs Honey w rzeczywistości nazywa się Ewa Wyszatycka.