Paulina Hornik to kolejna zawodniczka, która postanowiła spróbować swoich sił we freak fightach. Z pewnością wiele osób zastanawia się, kto to jest Paulina Hornik? W takim razie zapraszamy do lektury. Poza tym pytaniem dowiesz się także, ile lat ma Paulina Hornik, na czym polegała drama Pauliny Hornik z Lexy oraz czy Paulina Hornik ma chłopaka.

Kim jest Paulina Hornik?

Kim jest Paulina Hornik? Kto to Paulina Hornik? Słysząc to imię i nazwisko, od razu kojarzy nam się ono ze znaną influencerką i byłą członkinią Teamu X, czyli Natsu. Nic dziwnego, gdyż Paulina Hornik to bardzo dobra przyjaciółka Natalii Kaczmarczyk. Dziewczyny przyjaźnią się od ponad 10 lat i często spędzają ze sobą czas. Hornik na tej przyjaźni sporo zyskała. Można to dostrzec na przykład, wchodząc na jej Instagrama, na którym często pojawiają się sponsorowane zdjęcia.

Paulina Hornik wiek

Ile lat ma Paulina Hornik? Paulina Hornik urodziła się 12 marca 1997 roku, ma zatem 26 lat.

Paulina Hornik wzrost

Wzrost Pauliny Hornik poznaliśmy przy okazji jej debiutu w klatce. Zawodniczka posiada 164 centymetry wzrostu.

Paulina Hornik waga

Paulina Hornik waga, czyli ile waży popularna influencerka? Na oficjalnej ceremonii ważenia przed swoją ostatnią walką Paulina Hornik wniosła na wagę 62 kilogramy.

Paulina Hornik walka

Wiele osób zastanawiało się czy zobaczymy Paulinę Hornik w walce. Na fali popularności gal freak fight członkini Natsu World zdecydowała się na udział w Prime Show MMA 3. Rywalką Pauliny Hornik w debiucie była Martyna "Pysia" Zbirańska. Zawodniczki nie miały do siebie żadnej spiny, a na konferencjach mało "dymiły". Zastanawiające jest zatem to, dlaczego ich pojedynek był main eventem gali Prime Show MMA 3.

Paulina Hornik rekord

Paulina Hornik do tej pory stoczyła trzy pojedynki w MMA, z których dwa wygrała.

Rekord MMA: 1-1
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 1-0

Paulina Hornik Prime Show MMA

28 sierpnia Prime Show MMA ogłosiło Paulinę Hornik jako swoją nową zawodniczkę. Do jej debiutu doszło 1 października 2022 roku na gali Prime Show MMA 3. Hornik wygrała z Martyną "Pysią" Zbirańską już w pierwszej rundzie.

Wydawało się, że przygoda Pauliny Hornik z organizacją Prime Show MMA zakończy się po tej jednej walce. Po kilku miesiącach okazało się, że influencerka wciąż czeka na wypłatę wynagrodzenia od organizacji. O całej sprawie szerzej opowiedziała na kanale Natsu na YouTube. Paulina Hornik oznajmiła, że federacja zwlekała z wykonaniem płatności, ale jednocześnie dostawała zapewnienia, że przelew powinien zostać zrealizowany lada dzień.

Finalnie przelew nie został zrealizowany, a w międzyczasie Hornik wzięła udział w piłkarskiej gali Move Federation. Złamała tym samym jeden z zapisów kontraktowych umowy z Prime Show MMA i organizacja ta postanowiła nałożyć na influencerkę karę, która znacznie przewyższała jej wynagrodzenie za walkę. Aktualnie nie wiadomo jak zakończy się cała sprawa.

Paulina Hornik Lexy

Swego czasu do sieci wyciekł filmik, w którym Paulina Hornik obrażała Lexy Chaplin. Stało się to po walce Natsu vs Lexy na gali High League. Drama między paniami była dość głośna. O co dokładnie w niej chodziło? Hornik, będąc dobrą przyjaciółką Natsu mocno dopingowała ją w starciu z Lexy - notabene wygranym przez dziewczynę Dubiela. W nagraniu opowiadającym o przebiegu pojedynku w pewnym momencie Paulina przerwała Natsu, mówiąc o Lexy, że "to miękka faja i tyle". To jednak nie koniec.

Kilka miesięcy później doszło do walki Lexy vs Fagata. Na gali była obecna Natsu i Paulina, które nagrywały tik-toki. Podczas wyczytywania porównania obu zawodniczek i wspomnieniu, że pierwszą walkę w oktagonie Lexy przegrała z Natsu, Paulina odparła "i przegrała", po czym parsknęła śmiechem. To nie spodobało się Lexy na tyle, że podczas live'a prowadzonego przez jej trenera zapytana o potencjalną przeciwniczkę nie zawahała się, wskazując na Hornik.

Przed rewanżowym starciem Natsu i Lexy na jednym z programów prowadzonych przez Arkadiusza Pawłowskiego Lexy powiedziała, że zachowanie Pauliny Hornik było słabe i dlatego nazwała ją wcześniej "przydupasem Natsu". Na ten moment wiemy jednak, że Hornik przeprosiła Lexy za swoje zachowanie. Finał tego konfliktu zobaczyliśmy w klatce. Pojedynek pomiędzy Lexy Chaplin a Pauliną Hornik postanowiła bowiem zortanizować federacja High League.

Paulina Hornik High League

16 lutego Paulina Hornik została ogłoszona jako nowa zawodniczka organizacji High League. Influencerka zmierzyła się z bardziej doświadczoną Lexy Chaplin. Do pojedynku doszło na gali High League 6, która odbyła się 18 marca w Spodku w Katowicach. Ostatecznie Hornik przegrała przez TKO w drugiej rundzie.

Paulina Hornik Clout MMA

Po tym, jak organizacja High League została zamknięta, Paulina Hornik podpisała kontrakt z Clout MMA. Jej debiut dla tej federacji odbył się 5 sierpnia 2023 roku w Warszawie. Rywalką Pauliny Hornik była Ewa "Mrs Honey" Wyszatycka. Walka zakończyła się wygraną Pauliny Hornik na punkty.

Paulina Hornik Natsu World

Wspominaliśmy już, że Paulina Hornik to bardzo dobra koleżanka Natsu. Nie mogło zatem stać się inaczej, jak to, że Hornik dołączy do nowego projektu Natalii Kaczmarczyk o nazwie "Natsu World". Jest to podobny projekt do Teamu X, w którym uczestnicy mieszkają ze sobą i nagrywają razem filmy oraz piosenki. Hornik dołączyła do ekipy Natsu w maju 2022 roku.

Paulina Hornik Paweł Jóźwiak

Paulina Hornik Paweł Jóźwiak, czyli co łączy te dwie osoby? Przy okazji konfliktu z organizacją Prime Show MMA, Paulina Hornik wspomniała również o osobie Pawła Jóźwiaka. Influencerka w bardzo negatywnym tonie wypowiedziała się o prezesie FEN w rozmowie z portalem "Antyfakty".

Prime bardzo źle mnie potraktował (...) Paweł Jóźwiak po prostu jest kłamcą, naprawdę jest kłamcą. Oszukali mnie, skłamali, trochę zastraszali i po prostu ja już z nimi w ogóle nie rozmawiam. Nasze rozmowy są na poziomie pism i sprawy w sądzie.

W filmie na kanale Natsu Paulina Hornik rozwinęła tę wypowiedź mówiąc, że Paweł Jóźwiak skłamał twierdząc, iż wszystkie wypłaty w Prime Show MMA zostały zrealizowane zgodnie z umowami. Dodała także, że organizacja zastraszała innych zawodników mówiąc, że albo podpiszą ugodę zgadzając się na niższe wynagrodzenie, albo federacja ogłosi upadłość.

Te słowa nie spodobały się Jóźwiakowi, który w jednym z wywiadów zapowiedział, że wystosuje przeciwko niej pozew sądowy za szerzenie nieprawdy.

Paulina Hornik Natsu

Paulina Hornik Natsu, czyli jakie powiązanie jest między influencerkami? Jak wiadomo, Natsu i Hornik są przyjaciółkami. W wywiadzie u Żurnalisty Paulina przyznała jednak, że w przeszłości była z Natsu w związku. W późniejszych rozmowach Hornik wyjaśniła, że było to bardzo dawno i między dziewczynami nie dochodziło do poważnych zbliżeń.

Nic więcej nie było (...) jakoś tak okres gimnazjalny. My się tak za ręce trzymałyśmy, czasem się przytuliłyśmy, ale ja już wtedy tak poczułam, że nie... (...) Buzi w policzek sobie dałyśmy, to było bardziej takie niewinne wszystko.

Paulina Hornik chłopak

Czy Paulina Hornik ma chłopaka? Czy Paulina Hornik jest z kimś w związku? Nie dziwi nas to, że padają takie pytania, ponieważ Hornik kto atrakcyjna młoda dziewczyna, która może się podobać. O tym, czy ma chłopaka, nie wiemy, ale na jej Instagramie co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z pewnym mężczyzną. Jego tożsamość nie została jednak ujawniona.

Paulina Hornik Instagram

Instagram to główny portal, na którym udziela się Paulina Hornik. Możną ją znaleźć pod nazwą @paulina.hornik. Poczynania Pauliny obserwuje już ponad 370 tysięcy osób.


Ile lat ma Paulina Hornik?
Paulina Hornik ma 26 lat.
Z czego znana jest Paulina Hornik?
Zanim dołączyła do Natsu World i założyła Instagrama, Paulina zajmowała się makijażem, jednak teraz jest to po prostu jej hobby.