Lexy Chaplin to influencerka wypromowana przez Stuu. Po zdobyciu ogromnej popularności zdecydowała się na udział we freak fightach, a w 2023 roku została współwłaścicielką organizacji Clout MMA. Sprawdź kim jest Lexy Chaplin!

Kim jest Lexy Chaplin?

Lexy Chaplin to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Popularność przyniósł jej udział w pierwszej edycji Teamu X. Kobieta posiada miliony fanów w różnego rodzaju serwisach społecznościowych.

W 2021 roku zadebiutowała w organizacji High League, dzięki czemu stała się także zawodniczką MMA. W czerwcu 2023 roku nastąpił duży przełom w karierze Lexy, została ona bowiem współwłaścicielką organizacji Clout MMA, natomiast w marcu 2024 roku zadebiutowała we własnej federacji w roli zawodniczki, bowiem znalazła się na karcie walk Clout MMA 4.

Lexy Chaplin wiek

Lexy Chaplin urodziła się 8 lipca 1999 roku. Jeśli zatem chodzi o wiek, Lexy ma 24 lata.

Lexy Chaplin waga

Ile waży Lexy Chaplin? Tego typu parametry poznaliśmy przy okazji jej walk. Wówczas okazało się, że waga Lexy to około 57 kilogramów.

Lexy Chaplin wzrost

Wzrost Lexy Chaplin poznaliśmy przy okazji jej debiutu w MMA. Influencerka ma 170 centymetrów wzrostu.

Lexy Chaplin walki

Lexy Chaplin walka, czyli coś, o czym mówiło się od dawna, ale chyba nikt do końca w to nie wierzył. Pod koniec czerwca 2021 roku szef organizacji High League, Malik Montana zapowiedział prawdziwą bombę. Jak się okazało był to właśnie angaż Lexy Chaplin.

Lexy Chaplin rekord

Lexy Chaplin do tej pory stoczyła 5 walk [4 w MMA, 1  w K-1]. Poniżej przedstawiamy rekord Lexy:

Rekord MMA: 3-1
Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Lexy Clout Clout MMA

W czerwcu 2023 roku organizacja High League była zmuszona zakończyć działalność. Lukę na rynku postanowiła wykorzystać między innymi Lexy Chaplin, która wraz z Julitą Górską założyła organizację Clout MMA. Pierwsze wydarzenie nowej federacji na rynku freak fightów odbyło się 5 sierpnia 2023 roku w Warszawie.

Lexy Chaplin vs Linkiewicz

Lexy Chaplin miała okazję zawalczyć w walce wieczoru gali Clout MMA 4. Jej przeciwniczką była Marta Linkiewicz. Dla Lexy była to pierwsza walka od roku i zarazem debiutancki występ w Clout MMA. Linkiewicz była w tym starciu zdecydowaną faworytką i potwierdziła to wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Lexy Chaplin vs Marianna Schreiber

Tuż przed galą Clout MMA 4 doszło do niecodziennej sytuacji. Goha Magical, która miała zmierzyć się z Marianną Schreiber została zatrzymana przez policję. W konsekwencji walka ta została odwołana. Aby pojedynek z udziałem Marianny Schreiber nie spadł z karty walk, Gosię Magical zgodziła się zastąpić Lexy, która miała stoczyć aż dwie walki na Clout MMA 4.

Niestety po walce Lexy z Linkimaster okazało się, że Chaplin złamała kciuk. Z tego powodu ostatecznie nie doszło do pojedynku Lexy z Marianną Schreiber.

Lexy Chaplin High League

Lexy Chaplin w High League została ogłoszona 28 czerwca 2021 roku. Popularna influencerka wystąpiła w main evencie premierowej edycji High League. Jej rywalką została również debiutująca w MMA Natalia "Natsu" Karczmarczyk.

Lexy Chaplin vs Natsu

Lexy Chaplin vs Natsu to pierwsza walka, jaką Lexy stoczyła w klatce High League. Zestawienie influencerek było zarazem walką wieczoru gali High League 1, która odbyła się 28 sierpnia 2021 roku. Starciu towarzyszyło wiele podtekstów. Była ta bowiem walka członkini Teamu X 1, Lexy, z członkinią drugiej edycji Teamu X, Natsu.

Chaplin dysponowała w tej walce znacznie lepszymi warunkami fizycznymi, przez co przez wielu była uważana za faworytkę. Natalia Karczmarczyk stanęła jednak na wysokości zadania i ostatecznie to ona wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Lexy Chaplin vs Fagata

W swojej drugiej walce w karierze Lexy Chaplin zmierzyła się z Agatą "Fagatą" Fąk. Wiele kwestii łączyło ten pojedynek z pierwszym starciem Lexy. Ponownie mierzyła się ona z uczestniczką Teamu X, a także znów warunki fizyczne były zdecydowanie po jej stronie. Walka już po 30 sekundach przeniosła się do parteru i tam Chaplin nie dała szans Fagacie. Lexy zasypała przeciwniczkę ciosami i zwyciężyła już w pierwszej rundzie przez TKO.

Lexy Chaplin vs Natsu 2

Lexy przez długi czas mówiła w wywiadach, że zależy jej na rewanżowym pojedynku z Natsu. Finalnie udało się doprowadzić do tej walki na gali High League 4, która odbyła się 17 września 2022 roku. Mimo porażki w pierwszym starciu Chaplin była zdecydowaną faworytką w rewanżu. Tym razem przewidywania bukmacherów okazały się zgodne z prawdą.

Lexy zdominowała rywalkę na dystansie trzech rund i wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów. Stawką tej walki był pas mistrzowski kobiet, a więc zwyciężając to starcie Lexy została mistrzynią organizacji High League.

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

Na gali High League 6 Lexy Chaplin zmierzyła się z Pauliną Hornik. Influencerki miały ze sobą niewielki konflikt po tym, jak Hornik w negatywny sposób wypowiedziała się na temat Lexy przy okazji jej walki z Natsu. Chaplin była w tym pojedynku zdecydowaną faworytką  i zgodnie z oczekiwaniami nie dała rywalce większych szans, pokonując ją już w drugiej rundzie.

Lexy Chaplin pochodzenie

Lexy Chaplin pochodzenie to coś, co niezwykle ciekawi internautów. Wszystko ze względu na specyficzny akcent, którym mówi popularna instagramerka. Lexy urodziła się w Niemczech. Jej tata jest amerykańskim wojskowym, a mama jest Polką i pochodzi z okolic Gdańska.

Lexy Chaplin rodzice

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że rodzice Lexy rozwiedli się w 2011 roku i przeprowadziła się do Polski wraz ze swoją mamą oraz rodzeństwem.

Lexy Chaplin Team X

Lexy Chaplin Team X, czyli od tego wszystko się zaczęło! Kobieta osiągnęła gigantyczną popularność, gdy w sierpniu 2019 roku została członkiem projektu o nazwie Team X. W 2020 roku Lexy opuściła jednak Team X, co wywołało ogromną burzę w sieci. Influencerka wyjawiła, że opuściła projekt, ponieważ nie czuła się w nim dobrze, a dodatkowo pokłóciła się z innym z popularnych członków ekipy, Marcinem Dubielem.

Jedna z teorii na temat tego, dlaczego gwiazdy zdecydowały się na opuszczenie Teamu X, mówi o tym, że umowy, jakie zawarli z agencją reprezentującą Team X, przestały być dla nich korzystne w związku z coraz większą popularnością. Lexy czy Błoński sporą część zarobków z tytułu współprac czy reklam musieli oddawać agencji, co z czasem przestało im się podobać. W związku z tym jednostronnie postanowili zakończyć z nią współpracę.

Lexy Chaplin Marcin Dubiel

O tym, że Lexy i Dubiel są parą, mówiło się niemal od startu projektu Team X. Gwiazdy ekipy jednak albo milczały na ten temat, albo dementowały doniesienia. Jak się okazało, Lexy i Dubiel w końcu oficjalnie zostali parą w 2021 roku. W marcu tego roku Dubiel zamieścił na swoim Instagramie emocjonalny wpis, w którym przyznał, że faktycznie byli parą od trzech miesięcy, jednak się rozstali.

Lexy Chaplin zarobki

Zarobki Lexy Chaplin niestety nie są znane. Kobieta jest jednak niezwykle popularna, w związku z czym śmiało można założyć, że znajduje się w czołówce influencerek, jeśli chodzi o zarobki z tytułu różnego rodzaju współprac z markami czy firmami. Nie ulega wątpliwości, że Lexy Chaplin zarobki w High League również są ogromne – być może nawet najwyższe w całej organizacji.

Lexy Chaplin kosmetyki

Lexy Chaplin kosmetyki, czyli kwestia istotna przede wszystkim dla fanek popularnej influencerki. W drugiej połowie 2022 roku, Lexy, razem z marką kosmetyczną Ingrid wypuściła na rynek własną linię kosmetyków.

Lexy Chaplin sklep

Lexy Chaplin posiada również własny sklep internetowy. Znajdziemy go wpisując w wyszukiwarkę lexyshop.pl. Influencerka za jego pośrednictwem sprzedaje ubrania takie jak koszulki, bluzy czy spodnie. Aktualnie ceny zaczynają się tam od 99 PLN, a kończą na 199 PLN. Lexy otworzyła swój sklep pod koniec 2020 roku.

Lexy Chaplin płatki

W lipcu 2022 roku Lexy Chaplin zdecydowała się na promowanie płatków filmy Yummers. Twarz influencerki znalazła się na płatkach o smaku czekoladowo-kokosowym i truskawkowym. Produkt można znaleźć w sieci sklepów biedronka.

Lexy Chaplin kontrowersje

Do sporej wpadki z udziałem Lexy doszło na początku 2021 roku, kiedy to kobieta reklamowała na Instagramie rajstopy ze specjalnie dedykowanym rabatem. Jak się okazało, produkt pochodził z AliExpress i kosztował znacznie mniej, niż na aukcji firmy reklamowanej przez Lexy. Mało tego – finalnie strona, na której można było kupić polecane przez Chaplin rajstopy, zakończyła działalność i nie wysłała produktów do osób, które za nie zapłaciły.

Lexy Chaplin Tik Tok

Lexy jest także aktywna na Tik Toku, gdzie nazywa się identycznie jak na Instagramie @lexychaplin. Na Tik Toku śledzi ją jeszcze więcej osób niż na Instagramie, bo aż 3,4 miliona widzów. Posty na jej profilu polubiono łącznie już ponad 100 milionów razy.

Lexy Chaplin Instagram

Lexy Chaplin Instagram, czyli jak znaleźć profil kobiety na tym portalu? Chaplin na Instagramie zamieszcza wpisy i zdjęcia na profilu o nazwie @lexychaplin. Jej poczynania śledzi imponujące 2,3 miliona obserwujących, a każdy z postów jest lajkowany kilkaset tysięcy razy.


Ile lat ma Lexy Chaplin?
Lexy Chaplin ma 24 lata.
Skąd pochodzi Lexy Chaplin?
Chaplin urodziła się w Niemczech. Jej tata jest Amerykaninem, a mama Polką.