High League 4 to kolejne wydarzenie spod szyldu organizacji typu freak fight. Co już wiadomo o gali High League 4?

Data gali17 września 2022
Miejsce galiGliwice
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiSzpilka, Natsu, Lexy

Kiedy High League 4?

To, kiedy odbędzie się High League 4, zostało ogłoszone długo przed wydarzeniem. Organizacja High League zastosowała bowiem nietypowy zabieg i szybko poinformowała o terminach gal na cały rok. Jak się okazało, termin High League 4 to 17 września 2022 roku.

Będzie to ostatnia gala High League właśnie w 2022 roku.

Gdzie High League 4?

Również to, gdzie odbędzie się High League 4, zostało podane razem z terminem gali. Lokalizacja High League 4 to Gliwice, a konkretniej tamtejsza Arena Gliwice.

High League 4 PPV

Transmisja High League 4 odbędzie się w systemie PPV. Jeśli ktoś będzie chciał więc obejrzeć galę z legalnego źródła, będzie musiał wykupić dostęp do PPV na High League 4.

High League 4 bilety

Bilety na High League 4 będą w sprzedaży, gdy do gali pozostanie nieco mniej czasu. Wówczas przekonamy się między innymi tego, ile kosztują bilety na High League 4.

High League 4 konferencja

Konferencja High League 4 dla wielu kibiców z pewnością będzie równie ciekawa, co sama gala. Przy wydarzeniach typu freak fight wywiady czy konferencje są bowiem pełne zwrotów akcji, dymów i emocji. Nic więc dziwnego, że konferencje biją rekordy popularności i notują na YouTube wyświetlenia rzędu kilku milionów.

High League 4 ważenie

Ważenie przed High League 4 odbędzie się dzień przed galą, czyli 16 września. Wówczas przekonamy się, czy zawodnicy wypełnili limity swoich kategorii wagowych. I czy dojdzie między nimi do różnego rodzaju przepychanek - zarówno słownych, jak i fizycznych.

Kto na High League 4?

Kto zawalczy na High League 4? Tego jak na razie nie wiadomo. Z pewnością karta walk High League 4 będzie pełna głośnych nazwisk - influencerów, twórców internetowych i sportowców wywodzących się z innych dziedzin.

High League przyzwyczaił do tego, że walki na tej organizacji są niezwykle ciekawe, więc nic nie wskazuje na to, żeby tym razem miało być inaczej.

Walki High League 4

Walki na High League 4, czyli prawdopodobnie osiem pojedynków, gdyż właśnie tyle walk przygotowali organizatorzy przy okazji poprzednich edycji. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto zawalczy na High League 4. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na ogłoszenia organizatorów - na pewno będzie ciekawie!

Zawodnicy High League 4

Zawodnicy High League 4 z pewnością będą zarówno debiutantami w formule MMA, jak i zawodnikami, którzy mieli już okazję pojedynkować się zarówno w federacji High League, jak i innych freakowych. Czekamy na konkrety - lada chwila powinniśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat tego, jacy zawodnicy zawalczą na High League 4.

Bukmacher High League 4

Bukmacherem gali High League 4 jest firma Fortuna. Jest to oficjalny sponsor gali, który na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia od premierowej gali High League.

Zobacz także – Typy na High League

Kursy High League 4

Gdy poznamy pierwszej pojedynki High League 4, kursy na stronie i aplikacji mobilnej Fortuny (sprawdź Kod promocyjny Fortuna) natychmiast się pojawią.

Jeśli ktoś będzie miał więc ochotę wytypować walkę znacznie wcześniej przed galą, będzie miał do tego możliwość właśnie w Fortunie.

Typy High League 4

Typy High League 4 będą dostępne wówczas, gdy federacja ogłosi pojedynki. Tradycyjnie przygotujemy dla Was analizy wszystkich walk High League 4 w osobnych tekstach, zamieszczając kursy i najbardziej prawdopodobny scenariusz na starcie.

Karta walk High League 4

Im bliżej gali, tym karta walk High League 4 będzie się zapełniać, gdyż organizatorzy będą ogłaszać kolejne hitowe pojedynki i głośne nazwiska.

Natsu vs Lexy - walka o pas
Artur Szpilka vs Denis Załęcki
Holak vs TBA


Jaki jest termin High League 4?
17 września 2022 - to termin gali High League 4.
Gdzie odbędzie się High League 4?
Lokalizacja High League 4 to Gliwice i tamtejsza Arena Gliwice.