Artur "Szpila" Szpilka i Denis "Bad Boy" Załęcki zmierzą się na gali High League 4. Który z zawodników jest faworytem, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Szpilka vs Załęcki High League 4

Zakłady bukmacherskie na walkę Szpilka vs Denis na High League 4 dostępne są w firmie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem High League i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

 

Zakłady na walkę Szpilka vs Załęcki znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> High League.

Kursy Szpilka vs Załęcki

Kursy na Szpilka vs Załęcki, czyli który z zawodników jest faworytem tego starcia? Zdaniem bukmacherów faworyta... nie ma. Kursy są bowiem idealnie równie - 1.80 na Szpilkę i 1.80 na Denisa. Bukmacherzy dają więc równe szanse na wygraną zarówno Szpilce, jak i Załęckiemu.

Typy Szpilka vs Załęcki

Typy na Szpilka vs Załęcki, czyli który z zawodników wygra? Na papierze faworytem wydaje się Szpilka, który jako pięściarz znajdował się na najwyższym poziomie i choć największe walki głównie przegrywał, nie można odmówić mu tego, że swoim zaangażowaniem dostał możliwość walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Załęcki co prawda posiada liczne sukcesy w kickboxingu i innych sportach walki, ale jego styl bazuje głównie na pojedynkach ulicznych.

Zobacz także – Typy na High League

Ciekawostką z pewnością jest fakt, że do walki Szpilka vs Załęcki ten drugi przygotowuje się pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego. Główny szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów znany jest z tego, że potrafi zarówno odpowiednio dopasować taktykę pod przeciwnika, jak i umiejętnie podejść rywala, jeśli chodzi o aspekt psychologiczny czy poprzez prowokacje podczas wywiadów. Z racji tego, że Szpilka trenuje w klubie WCA, z którym Okniński się nie lubią, może być ciekawie zarówno w samej walce, jak i przed nią - już na konferencjach!