Lexy Chaplin MMA walka – na takie połączenie jeszcze niedawno nikt by nie wpadł, ale popularna influencerka faktycznie zawalczyła w klatce! Lexy Chaplin walka – w jakiej organizacji MMA występuje? Lexy Chaplin High League – kto był jej przeciwniczką w debiucie? Lexy Chaplin wiek, waga, wzrost – co o niej wiadomo? Lexy Chaplin pochodzenie – skąd jest kobieta? Lexy Chaplin Team X – jak zakończył się jej pobyt w tym projekcie? Lexy Chaplin i Marcin Dubiel – czy są parą? Lexy Chaplin Instagram – pod jaką nazwą można znaleźć ją na tym portalu?

Lexy Chaplin kim jest?

Kim jest Lexy Chaplin? Kto to Lexy Chaplin? Jeśli ktoś śledzi świat influencerów, z pewnością nie zadaje takich pytań, gdyż kobieta jest jedną z najpopularniejszych przedstawicielek tego „zawodu” w Polsce. Odpowiadając więc na pytanie, kim jest Lexy Chaplin, trzeba stwierdzić, że influencerką.

Kobieta posiada miliony fanów w różnego rodzaju serwisach społecznościowych, dzięki czemu niektórzy złośliwi mogą stwierdzić, że zarabia na tym, że jest… znana.

Lexy Chaplin wiek, waga, wzrost

Lexy Chaplin wiek, czyli ile kobieta ma lat? Influencerka urodziła się w 1999 roku. Jeśli chodzi o wiek, Lexy rocznikowo ma więc 22 lata. Jeśli chodzi o wagę czy wzrost Lexy, tego typu parametry z poznaliśmy przy okazji jej walk. Wówczas okazało się, że Lexy mierzy 170 centymetrów, a jej waga to około 57 kilogramów.

Lexy Chaplin pochodzenie

Lexy Chaplin pochodzenie to coś, co niezwykle ciekawi internautów. Wszystko ze względu na specyficzny akcent, którym mówi popularna instagramerka. Jeśli chodzi o pochodzenie, Lexy urodziła się w Niemczech. Jej tata jest amerykańskim wojskowym, a mama jest Polką i pochodzi z okolic Gdańska.

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że rodzice Lexy rozwiedli się w 2011 roku i przeprowadziła się do Polski wraz ze swoją mamą oraz rodzeństwem.

Lexy Chaplin Team X

Lexy Chaplin Team X, czyli od tego wszystko się zaczęło! Kobieta osiągnęła gigantyczną popularność, gdy została członkiem projektu pod nazwą Team X. W skrócie – grupa dziewczyn i chłopaków w 2019 roku została zamknięta w efektownej willi, a widzowie mogli obserwować ich codzienne życie czy różnego rodzaju wyzwania w serwisie YouTube.

W 2020 roku Lexy opuściła jednak Team X, co wywołało ogromną burzę w sieci. Wcześniej na podobny ruch zdecydował się między innymi jeden z popularniejszych członków projektu, czyli Kacper Błoński. Lexy wyjawiła, że opuściła dom Teamu X, ponieważ nie czuła się tam równie dobrze, jak na początku, a dodatkowo pokłóciła się z innym z popularnych członków ekipy, Marcinem Dubielem, w którym się podkochiwała.

Jedna z teorii na temat tego, dlaczego gwiazdy zdecydowały się na opuszczenie Teamu X, mówi o tym, że umowy, jakie zawarli z agencją reprezentującą Team X, przestały być dla nich korzystne w związku z coraz większą popularnością. Lexy czy Błoński sporą część zarobków z tytułu współprac czy reklam musieli oddawać agencji, co z czasem przestało im się podobać, w związku z czym niejako jednostronnie postanowili zakończyć z nią współpracę.

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel

O tym, że Lexy i Dubiel są parą, mówiło się niemal od startu projektu Team X. Gwiazdy ekipy albo jednak milczały na ten temat, albo dementowały doniesienia. Jak się jednak okazało, Lexy i Dubiel w końcu zostali parą w 2021 roku. W marcu tego roku Dubiel zamieścił na swoim Instagramie emocjonalny wpis, w którym przyznał, że faktycznie byli parą od trzech miesięcy, jednak się rozstali.

„Zawsze będziesz dla mnie jedną z najważniejszych osób” – zakończył swój wpis Dubiel.

Lexy Chaplin walka

Lexy Chaplin walka, czyli coś, o czym mówiło się od dawna, ale chyba nikt do końca w to nie wierzył. Co prawda popularni celebryci toczą swoje pojedynki w takich organizacjach, jak FAME MMA i inne, jednak w przypadku walki Lexy nigdy nie dochodziło do żadnych konkretów czy doniesień na temat ewentualnych przeciwniczek. Jak się okazało – do czasu.

Pod koniec czerwca 2021 roku szef organizacji High League, Malik Montana zapowiedział prawdziwą bombę. Jak się okazało był to właśnie angaż Lexy Chaplin, gdzie influencerka stoczyła swoje debiutanckie starcie w sportach walki.

Lexy Chaplin High League

„Najbardziej wyczekiwany debiut wśród influencerek młodego pokolenia. Lexy Chaplin, witamy w HIGH LEAGUE!” – taki wpis pojawił się na instagramowym profilu federacji High League dnia 28 czerwca 2021 roku. Wówczas doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia, że połączenie Lexy Chaplin i High League faktycznie wchodzi w życie.

Ogłoszenie angażu Lexy natychmiast wywołało spore zainteresowanie w mediach, a fanki Chaplin zastanawiali się, kto będzie jej przeciwniczką w debiutanckim boju. Wpis na temat walki Lexy zarówno na profilu High League, jak i jej prywatnym na Instagramie błyskawicznie zebrał dziesiątki tysięcy polubień i komentarzy.

Debiutancki pojedynek Lexy w MMA można było wytypować w zakładach bukmacherskich Fortuna (zobacz kod promocyjny Fortuna).

Lexy Chaplin MMA

Lexy Chaplin MMA – debiut kobiety w tym sporcie przypadł na pierwszą galę High League. Jej rywalką była Natsu. Niestety dla Lexy – musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki, przegrywając z nią jednogłośną decyzją sędziów. Co nie udało się na pierwszej gali High League, wyszło na drugiej. Wówczas Lexy już w pierwszej rundzie pokonała Fagatę.

Lexy Chaplin zarobki

Lexy Chaplin zarobki oczywiście nie są znane. Kobieta jest jednak niezwykle popularna, w związku z czym śmiało można założyć, że znajduje się w czołówce influencerek, jeśli chodzi o zarobki z tytułu różnego rodzaju współprac z markami czy firmami. Nie ulega wątpliwości, że Lexy Chaplin zarobki w High League również będą ogromne – być może nawet najwyższe w całej organizacji.

Lexy Chaplin kontrowersje

Popularność i sława mają to do siebie, że często wynikają z nich różnego rodzaju kontrowersje. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku młodej influencerki. Kontrowersje wzbudziła między innymi jej relacja z Dubielem, o której mówił niemal cały internet.

Zobacz także – kto to Dubiel?

Do sporej wpadki z udziałem Lexy doszło także na początku 2021 roku, kiedy to kobieta reklamowała na Instagramie rajstopy ze specjalnie dedykowanym rabatem. Jak się okazało, produkt pochodził z AliExpress i kosztował znacznie mniej, niż na aukcji firmy reklamowanej przez Lexy. Mało tego – finalnie strona, na której można było kupić polecane przez Chaplin rajstopy, zakończyła działalność i nie wysłała produktów do osób, które za nie zapłaciły.

Lexy Chaplin Instagram

Lexy Chaplin Instagram, czyli jak znaleźć profil kobiety na tym portalu? Chaplin na Instagramie zamieszcza wpisy i zdjęcia na profilu o nazwie „lexychaplin”. Jej poczynania śledzi imponujące 1,6 miliona obserwujących, a każdy z wpisów jest lajkowany kilkaset tysięcy razy.

Lexy Chaplin Tik Tok

Lexy jest także aktywna na Tik Toku, gdzie nazywa się identycznie jak na Instagramie – „lexychaplin”. Na Tik Toku śledzi ją jeszcze więcej osób, niż na Instagramie, bo aż 2,2 miliona widzów. Wpisy na jej profilu polubiono łącznie już blisko 60 milionów razy.

Ile lat ma Lexy Chaplin? Urodziła się ona w 1999 roku. Skąd pochodzi Lexy Chaplin? Chaplin urodziła się w Niemczech. Jej tata jest Amerykaninem, a mama – Polką.