Natalia Karczmarczyk, znana w sieci jako Natsu, to kolejna zawodniczka, która dołączyła do organizacji High League, gdzie zadebiutowała w walce w klatce. Kim jest więc słynna Natsu, jedna z największych gwiazd polskiego internetu?

Kto to Natsu?

Kto to Natsu? Kim jest Natsu? Jeśli ktoś śledzi polski internet, a dokładniej jego influencerską część, z pewnością doskonale zna odpowiedzi na te pytania. Nie każdy jednak musi śledzić Instagramy i Tik Toki, więc należy przyznać, że Natsu to właśnie jedna z najpopularniejszych osobowości internetowych w Polsce. Dość powiedzieć, że jej media społecznościowe śledzą miliony użytkowników.

Natsu imię i nazwisko

Natsu to oczywiście internetowy pseudonim znanej kobiety. W rzeczywistości nazywa się Natalia Karczmarczyk.

 

 

Natsu wiek

Kolejnym ciekawym aspektem jest to, ile Natsu ma lat. Zgodnie z danymi, które można znaleźć w sieci na temat wieku Natsu, kobieta urodziła się w 1997 roku. Rocznikowo ma więc 24 lata.

Natsu wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Natsu mierzy 160 centymetrów. Jak przyznała w materiale, w którym ogłosiła swój debiutancki pojedynek, zdaje sobie sprawę z tego, że nie posiada imponujących warunków fizycznych, żeby walczyć, jednak nie zamierza z tego powodu rezygnować z wyzwania i podjęła się walki.

Natsu Instagram

Natsu Instagram jest jednym z jej największych portali, za pośrednictwem którego komunikuje się z fanami i zamieszcza różnego rodzaju treści z życia prywatnego. Jej konto o nazwie „natalia.karczmarczyk” śledzi imponujące 1.2 miliona obserwujących. Treści, które zamieszcza, regularnie zdobywają od 100 do 200 tysięcy polubień.

Natsu YouTube

Natsu prowadzi swój kanał na YouTube od 2018 roku. Łącznie jej profil o nazwie „Natsu” subskrybuje ponad milion użytkowników tej platformy. Treści na jej kanale wyświetlono łącznie ponad 165 milionów razy.

Natsu Team X

Natsu jest szefową ekipy drugiej edycji Team X, czyli projektu, w którym grupa twórców internetowych mieszka w imponującej willi i wykonuje różnego rodzaju zadania czy challenge, następnie publikując z tego nagrania w sieci.

Natsu World

W pierwszej połowie 2022 roku Natalia Karczmarczyk, prawdopodobnie zainspirowana Teamem X, postanowiła postanowiła wystartować z własnym projektem pod nazwą "Natsu World". W projekcie tym biorą udział tacy influencerzy jak Paulina Hornik, Nikola Nowak, ale przede wszystkim sama Natalia Karczmarczyk. W listopadzie drużyna Natsu World miała okazję wystąpić w nowo powstałym projekcie piłkarskim Move Federation.

Sprawdź także - wyniki Move Federation

Natsu Szkoła

Niektórzy mogą kojarzyć Karczmarczyk z polskiego serialu paradokumentalnego telewizji TVN pod tytułem „Szkoła”. Natsu wcieliła się w rolę Ewy Karasiewicz, uczennicę ostatniej klasy liceum.

Natsu afera

W 2021 roku internetowa kariera Natsu znalazła się na sporym zakręcie. W sieci pojawiły się bowiem nagrania sprzed kilku lat, na których naga Karczmarczyk zarabiała „na kamerkach”. Kobieta szybko zabrała na ten temat głos i wygląda na to, że tym niejako wygrała na całej aferze. Gdyby to przemilczała i zniknęła z sieci, zapewne zostałaby „zniszczona” przez internautów.

Tymczasem Natsu po dziś dzień radzi sobie w sieci doskonale, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że dostała głośną walkę w organizacji High League.

Natsu MMA

Natsu i MMA, czyli dla wielu dość... nietypowe połączenie. O tym, że znana influencerka może zawalczyć w klatce, mówiło się od dawna. Wzięła ona nawet udział w „face to face” z... Sylwestrem Wardęgą przy okazji konferencji przed galą FAME MMA 10. Wydawało się, że to właśnie największa organizacja typu freak fight doprowadzi do angażu Natsu i jej debiutu. Jak się jednak okazało, zrobił to nowy gracz na rynku, czyli High League.

Natsu Lexy

W debiucie Natsu zmierzyła się z inną z topowych polskich influencerek, czyli Lexy Chaplin. Zakładu bukmacherskie Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna), czyli oficjalny sponsor gali, początkowo faworytkę widział w Lexy, na której wygraną kurs wynosi 1.45. Z czasem kursy się wyrównały.

Jak przyznała Natsu, nie są z Lexy skonfliktowane i z jej strony nie ma chęci rozpętania sztucznego konfliktu i „dymów”, lecz od dłuższego czasu nie mają ze sobą kontaktu.

Natsu odbyła również rewanżowe starcie z Lexy Chaplin przy okazji gali High League 4. Tym razem lepsza okazała się rywalka Karczmarczyk, która wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

Zobacz także - kim jest Lexy Chaplin?

Natsu Fagata

W swojej trzeciej walce w karierze Natalia Karczmarczyk zmierzyła się Agatą "Fagatą" Fąk. Podobnie jak w przypadku starć z Lexy zawodniczki nie były ze sobą skonfliktowane. Do walki doszło na gali High League 5. Pojedynek był niezwykle wyrównany, jednak  po trzyrundowym boju sędziowie przyznali zwycięstwo Fagacie.

Natsu walka

Walka Natsu była niezwykle głośnym wydarzeniem, patrząc na to, jak popularne są wraz z Lexy. Do ich pojedynku doszło na pierwszej gali High League w historii tej organizacji. Jak się okazało, Natsu opanowała podstawy MMA na naprawdę niezłym poziomie i wygrała debiutancką walkę decyzją sędziów. W rewanżu natomiast lepsza okazała się Chaplin. W swojej trzeciej walce w karierze Karczmarczyk zmierzyła się z Fagatą.

Kto wygrał walkę Natsu vs Fagata na High League 5?

Natsu Marcin Dubiel

W 2022 roku głośno zrobiło się na temat związku Natalii Karczmarczyk z jednym z najpopularniejszych polskich influencerów Marcinem Dubielem. Para znała się już od dłuższego czasu, jednak jak sama Natsu przyznała zbliżyli się do siebie podczas wyjazdu na narty na Słowację.

Natsu Tik Tok

Natsu jest również niezwykle popularna na Tik Toku. Jej konto o nazwie „natalia.karczmarczyk” obserwuje 1.7 miliona użytkowników, a nagrania na jej profilu polajkowano łącznie blisko 50 milionów razy.


Jak nazywa się Natsu?
Natsu to Natalia Karczmarczyk.
Ile lat ma Natsu?
Natsu urodziła się w 1997 roku.