Natalia Karczmarczyk, znana w sieci jako Natsu, to zawodniczka, zawieszonej już organizacji High League, gdzie zadebiutowała w walce w klatce. Kim jest więc Natsu, jedna z największych gwiazd polskiego internetu?

Kim jest Natsu?

Jeśli ktoś śledzi polski internet, a dokładniej jego influencerską część, z pewnością doskonale zna odpowiedzi na te pytania. Nie każdy jednak musi śledzić Instagrama i Tik Toki, więc należy przyznać, że Natsu to właśnie jedna z najpopularniejszych osobowości internetowych w Polsce. Jej media społecznościowe śledzą miliony użytkowników.

Jest byłą członkinią Teamu X, zarówno jego pierwszej, jak i drugiej edycji. Ponadto sama w przeszłości stworzyła grupę influencerów, z którymi zamieszkała na rok, a ich nazwa brzmiała "Natsu World".

Natsu imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Natsu? W rzeczywistości kobieta nazywa się Natalia Karczmarczyk.

Natsu wiek

Zgodnie z danymi, które można znaleźć w sieci na temat wieku Natsu, kobieta urodziła się 11 grudnia 1997 roku. W 2023 roku skończy zatem 26 lat.

Natsu wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Natsu mierzy 160 centymetrów. Jak przyznała w materiale, w którym ogłosiła swój debiutancki pojedynek, zdaje sobie sprawę z tego, że nie posiada imponujących warunków fizycznych, żeby walczyć, jednak nie zamierza z tego powodu rezygnować z wyzwania i podjęła się walki.

Natsu waga

O tym, ile waży Influencerka, mogliśmy dowiedzieć się podczas oficjalnych ważeń przed jej walkami. Jej waga wynosi około 52 kilogramy.

Natsu rekord

Kobieta ma na swoim koncie 3 przewalczone starcia, z czego dwa z nich należą do porażek. Jej rekord wygląda zatem następująco.

Rekord MMA: 1-2

Natsu walka

O tym, że znana influencerka może zawalczyć w klatce, mówiło się od dawna. Wzięła ona nawet udział w „face to face” z... Sylwestrem Wardęgą przy okazji konferencji przed galą FAME MMA 10. Wydawało się, że to właśnie największa organizacja typu freak fight doprowadzi do angażu Natsu i jej debiutu. Jak się jednak okazało, zrobił to nowy gracz na rynku, czyli High League.

Natsu vs Lexy

W debiucie Natsu zmierzyła się z inną z topowych polskich influencerek, czyli Lexy Chaplin. Jak przyznała, nie są z Lexy skonfliktowane i z jej strony nie ma chęci rozpętania sztucznego konfliktu i „dymów”, lecz od dłuższego czasu nie mają ze sobą kontaktu.

Natsu odbyła również rewanżowe starcie z Lexy Chaplin przy okazji gali High League 4. Tym razem lepsza okazała się rywalka Karczmarczyk, która wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów. Była jej to ostatnia walka i na razie nie ma informacji, że po raz kolejny zobaczymy ją w oktagonie.

Natsu vs Fagata

W swojej trzeciej walce w karierze Natalia Karczmarczyk zmierzyła się Agatą "Fagatą" Fąk. Podobnie jak w przypadku starć z Lexy zawodniczki nie były ze sobą skonfliktowane. Do walki doszło na gali High League 5. Pojedynek był niezwykle wyrównany, jednak  po trzyrundowym boju sędziowie przyznali zwycięstwo Fagacie.

Natsu Marcin Dubiel

W 2022 roku głośno zrobiło się na temat związku Natalii Karczmarczyk z jednym z najpopularniejszych polskich influencerów Marcinem Dubielem. Para znała się już od dłuższego czasu, jednak jak sama Natsu przyznała, że zbliżyli się do siebie podczas wyjazdu na narty na Słowację.

Od tego czasu są razem, a w marcu 2023 roku obchodzili swoją pierwszą rocznicę. Według informacji, które udostępniają w sieci, można wywnioskować, że mieszkają ze sobą.

Natsu Team X

Influencerka była szefową ekipy drugiej edycji Team X. Był to projekt, w którym grupa twórców internetowych mieszkali w imponującej willi i wykonywali różnego rodzaju zadania czy challenge, następnie publikując z tego nagrania na platformie YouTube. Po roku funkcjonowania tej grupy zastąpiła ją następna.

Natsu World

W pierwszej połowie 2022 roku Natalia Karczmarczyk postanowiła postanowiła wystartować z własnym projektem pod nazwą "Natsu World". W projekcie tym biorą udział tacy influencerzy jak Paulina Hornik, Nikola Nowak, Alicja Malec, ale przede wszystkim sama Natalia.

Co ciekawe, w listopadzie 2023 roku, grupa miała okazję wystąpić w nowo powstałym projekcie piłkarskim Move Federation. Po roku cała grupa zakończyła projekt, mając na swoim koncie kilka sukcesów, jak chociażby piosenki, które zyskały po kilka milionów wyświetleń.

Natsu Szkoła

Niektórzy mogą kojarzyć Karczmarczyk z polskiego serialu paradokumentalnego telewizji TVN pod tytułem „Szkoła”. Zawodniczka High League wcieliła się w rolę Ewy Karasiewicz, uczennicę ostatniej klasy liceum.

Natsu afera

W 2021 roku internetowa kariera Influencerki znalazła się na sporym zakręcie. W sieci pojawiły się bowiem nagrania sprzed kilku lat, na których naga Karczmarczyk zarabiała „na kamerkach”. Kobieta szybko zabrała na ten temat głos i wygląda na to, że tym niejako wygrała na całej aferze. Gdyby to przemilczała i zniknęła z sieci, zapewne zostałaby „zniszczona” przez internautów.

Tymczasem Natsu po dziś dzień radzi sobie w sieci doskonale, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że dostała głośną walkę w organizacji High League.

Natsu Instagram

Instagram influencerki jest jednym z jej największych portali, za pośrednictwem którego komunikuje się z fanami i zamieszcza różnego rodzaju treści z życia prywatnego. Jej konto o nazwie @natalia.karczmarczyk śledzi imponujące 1.8 miliona obserwujących. Treści, które zamieszcza, regularnie zdobywają od 100 do 200 tysięcy polubień.

Natsu YouTube

Natalia prowadzi swój kanał na YouTube od 2018 roku. Łącznie jej profil o nazwie „Natsu” subskrybuje 1,2 miliona użytkowników tej platformy.

Natsu Tik Tok

Influencerka jest również niezwykle popularna na Tik Toku. Jej konto o nazwie @natalia.karczmarczyk obserwuje 2.8 miliona użytkowników, a nagrania na jej profilu polajkowano łącznie ponad 85 milionów razy.


Jak nazywa się Natsu?
Natsu tak naprawdę nazywa się Natalia Karczmarczyk.
Ile lat ma Natsu?
Natsu urodziła się 11 grudnia 1997 roku. W 2023 roku skończy 26 lat.