Holak to kolejny popularny twórca internetowy, który postanowił spróbować swoich sił w walkach typu freak fight. Miał zawalczyć na Clout MMA 2, jednak te plany przełożono na następne wydarzenie. Co o nim wiadomo?

Kim jest Holak?

Kim jest Holak? Kto to Holak? Jeśli ktoś nie śledzi szeroko pojętego "internetu", z pewnością mógł zadać sobie takie pytania, gdy w lipcu 2022 roku federacja High League ogłosiła jego angaż. Miał pojawić się na drugim wydarzeniu Clout MMA, jednak jego walkę z Japczanem przełożono na kolejną galę organizacji. Holak to popularny polski streamer, który szerszy rozgłos zyskał dzięki działalności w Xayoo Industries. Ale o tym nieco później...

https://www.instagram.com/p/CyAyfIVMxtW/?img_index=1

Holak imię i nazwisko

Jak nazywa się Holak? Jak Holak ma na imię? Imię i nazwisko mężczyzny to Jakub Krawczyk-Holak.

Holak wiek

Ile lat ma Holak? Jeśli chodzi o wiek, na ten temat w jego przypadku nie ma w sieci potwierdzonych informacji.

Holak wzrost

Według dostępnych informacji Jakub Holak mierzy 180 centymetrów wzrostu.

Holak waga

Najprawdopodobniej Holak waży 80 kilogramów. Jego waga zostanie jednak potwierdzona podczas ważenia przed galą Clout MMA 2.

Holak Twitch

Holak na Twitchu udziela się pod nazwą holak1337. Jego konto obserwuje ponad 125 tysięcy użytkowników. Mężczyzna streamuje między innymi gry, takie jak Valorant czy Fortnite, a także rozmawia ze swoimi widzami na różne tematy.

Holak XI

Holak większą popularność zyskał wówczas, gdy dołączył do składu Xayoo Industries. Przypomnijmy - jest to grupa streamerów, którą dowodzi Xayoo, a w skład której wchodzą między innymi Popo, Japczan czy szereg innych popularnych streamerów z Twitcha. W przypadku Holaka doszło jednak do ogromnej kłótni, która zakończyła się jego odejściem z XI w 2022 roku.

Holak Xayoo

Holak i Xayoo nie rozstali się więc w najlepszych stosunkach. Obaj panowie przerzucali się argumentami, często wyciągając przy tym różnego rodzaju brudy zarówno z ich prywatnego życia, jak i ich znajomości.

Holak walka

Kiedy walka Holaka? Mężczyzna w klatce zadebiutował na gali High League 4, do której doszło 17 września w Gliwicach w tamtejszej Arena Gliwice. W debiucie rywalem Holaka był YouTuber Jakub "Kubx" Świtała. Pojedynek okazał się pozytywny dla streamera.

Drugie starcie w swojej karierze stoczył także w organizacji High League, jednak podczas 5. wydarzenia organizowanego przez federację High League. Tym razem jego rywalem był Maciej "Zony" Zoniuk. Tym razem zakończenie nie okazało się pomyślne.

Przed Holakiem pojedynek na Clout MMA 2, gdzie zmierzy się z Japczanem. Choć panowie mają podobny rekord, to właśnie jego przeciwnikowi wróży się zwycięstwo.

Holak High League

W lipcu 2022 roku High League ogłosiło podpisanie kontraktu z Holakiem. Angaż streamera odbił się szerokim echem, ale nie zawsze wiązały się z tym pozytywne komentarze. Nic dziwnego - Xayoo Industries posiada ogromną armię fanów, a z racji tego, że Holak rozstał się z XI, nie wypowiadają się o nim w najlepszy sposób i nie życzą mu najlepiej.

Z racji podpisania kontraktu wystąpił na galach High League 4 oraz High League 5 ze skutkiem negatywnym, jak i pozytywnym.

Holak vs Kubx

Pierwsza walka zawodnika miała miejsce podczas 4 wydarzenia organizacji High League. Holak nie pokazał wówczas dużych umiejętności, ale ostatecznie pokonał Świtałę w trzeciej rundzie przez TKO.

Holak vs Zony

Jak już wspomnieliśmy, drugi pojedynek w karierze Holaka odbył się z Maciejem "Zonym" Zoniukiem. Jak przebiegło to starcie? Zdecydowanie nie po myśli Holaka. Walka została bowiem zakończona w drugiej rundzie, po skutecznym jego obaleniu przez Zonego. W kilka chwil okazało się, że Zony został zwycięzcą drugiego etapu przez TKO.

Holak - Clout MMA

Udział Holaka w walce na Clout MMA 2 został ogłoszony już 22 września, jako jedno z pierwszych zadeklarowanych starć. Co ciekawe, pojedynek Japczana z Holakiem został odebrany przez widzów w naprawdę dwóch skrajnych odczuciach. Jedni uważają to zestawienie za ciekawe, natomiast inni zarzucają nudny pojedynek w karcie walk. Wśród komentarzy pojawiły się opinie, takie jak:

"jakby mieli walke w okresie tej calej dramy to fajnie by sie ogladalo a teraz to taki odgrzewany kotlet aby przypomniev sobie o ich dwojce"

"Już dawno zapomniałam że był między Nimi konflikt tak szczerze, moim zdaniem trochę bez sensu.."

"Dobra. To akurat może być dobre"

Japczan vs Holak

Jedni uważają, że to zestawienie jest świetne, natomiast inni narzekają na odgrzewanego kotleta. Mimo wszystko do pojedynku dojdzie, a panowie zmierzą się w starciu na zasadach MMA. Walka odbędzie się w 3 rundach trwających pod 3 minuty. Choć ich rekord jest identyczny, to Japczan plasuje się jako potencjalny zwycięzca tej walki.

O tym, kto będzie lepszym przeciwnikiem, przekonamy się już 28 października na płockiej Orlen Arenie.

Holak dziewczyna

Czy Holak ma dziewczynę? Tak, wybranka streamera nazywa się Aneta Włodarska. W sieci można ją znaleźć jako @wlodarskaanetaa.

Holak Twitter

Holak na Twitterze udziela się pod nazwą @holak1337. Jego poczynania na tym portalu obserwuje około 72 tysiące użytkowników.

Holak Instagram

Z kolei na Instagramie Holaka można znaleźć jako holak_amg. Na tej platformie obserwuje go ponad 91 tysięcy użytkowników tego portalu.


Jak nazywa się Holak?
Imię i nazwisko Holaka to Jakub Krawczyk-Holak
Z czego znany jest Holak?
Mężczyzna jest popularnym streamerem, w przeszłości był związany z Xayoo Industries.