Holak to kolejny popularny twórca internetowy, który postanowił spróbować swoich sił w walkach typu freak fight. Co o nim wiadomo?

Kim jest Holak?

Kim jest Holak? Kto to Holak? Jeśli ktoś nie śledzi szeroko pojętego "internetu", z pewnością mógł zadać sobie takie pytania, gdy w lipcu 2022 roku federacja High League ogłosiła jego angaż. Holak to popularny polski streamer, który szerszy rozgłos zyskał dzięki działalności w Xayoo Industries. Ale o tym nieco później...

 

 

Holak imię i nazwisko

Jak nazywa się Holak? Jak Holak ma na imię? Imię i nazwisko mężczyzny to Jakub Krawczyk-Holak.

Holak wiek

Ile lat ma Holak? Jeśli chodzi o wiek, na ten temat w jego przypadku nie ma w sieci potwierdzonych informacji.

Holak wzrost

Wzrost Holaka poznamy przy okazji jego debiutu w organizacji High League.

Holak waga

Również to, ile wynosi waga Holaka, okaże się w momencie jego walki w MMA. Dzień przed jego debiutanckim występem dojdzie bowiem do ceremonii ważenia, na której Holak zostanie zważony.

Holak Twitch

Holak na Twitchu udziela się pod nazwą holak1337. Jego konto obserwuje ponad 150 tysięcy użytkowników. Holak streamuje między innymi gry, takie jak Valorant czy Fortnite, a także rozmawia ze swoimi widzami na różne tematy.

Holak XI

Holak większą popularność zyskał wówczas, gdy dołączył do składu Xayoo Industries. Przypomnijmy - jest to grupa streamerów, którą dowodzi Xayoo, a w skład której wchodzą między innymi Popo, Japczan czy szereg innych popularnych streamerów z Twitcha. W przypadku Holaka doszło jednak do ogromnej kłótni, która zakończyła się jego odejściem z XI w 2022 roku.

Holak Xayoo

Holak i Xayoo nie rozstali się więc w najlepszych stosunkach. Obaj panowie przerzucali się argumentami, często wyciągając przy tym różnego rodzaju brudy zarówno z ich prywatnego życia, jak i ich znajomości.

Zobacz także - kim jest Xayoo?

Holak FAME MMA

Od dawna fani Holaka zastanawiali się, czy mężczyzna zawalczy w FAME MMA. Z racji tego, że przy okazji dramy z Xayoo zrobiło się o nim głośno, głosy te pojawiały się coraz częściej. Jak się jednak okazało, Holak faktycznie zawalczy w federacji typu freak fight, ale nie w FAME MMA.

Holak High League

W lipcu 2022 roku High League ogłosiło bowiem podpisanie kontraktu z Holakiem. Angaż streamera odbił się szerokim echem, ale nie zawsze wiązały się z tym pozytywne komentarze. Nic dziwnego - Xayoo Industries posiada ogromną armię fanów, a z racji tego, że Holak rozstał się z XI, nie wypowiadają się o nim w najlepszy sposób i nie życzą mu najlepiej.

Holak walka

Kiedy walka Holaka? Mężczyzna w klatce zadebiutował na gali High League 4, do której doszło 17 września w Gliwicach w tamtejszej Arena Gliwice. W debiucie rywalem Holaka był YouTuber Jakub "Kubx" Świtała. Holak nie pokazał dużych umiejętności, ale ostatecznie pokonał Świtałę w trzeciej rundzie przez TKO.

Holak dziewczyna

Czy Holak ma dziewczynę? Tak, wybranka streamera nazywa się Aneta Włodarska. W sieci można ją znaleźć jako @wlodarskaanetaa.

Holak Twitter

Holak na Twitterze udziela się pod nazwą @holak1337. Jego poczynania na tym portalu obserwuje około 80 tysięcy użytkowników.

Holak Instagram

Z kolei na Instagramie Holaka można znaleźć jako holak_amg. Na tej platformie obserwuje go niespełna 120 tysięcy użytkowników tego portalu.


Jak nazywa się Holak?
Imię i nazwisko Holaka to Jakub Krawczyk-Holak
Z czego znany jest Holak?
Mężczyzna jest popularnym streamerem, w przeszłości był związany z Xayoo Industries.