Jakub "Kubx" Świtała to kolejny zawodnik High League. Kim jest Kubx? Ile lat ma Kubx? To wszystko w poniższym artykule.

Kim jest Kubx?

Kto to Kubx? Kim jest Kubx? To pytanie mogą zadawać sobie fani High League. Kubx, a tak naprawdę Jakub Świtała to youtuber, streamer i jeden z najlepszych graczy Fortnite w Polsce. To właśnie dzięki swoim umiejętnościom i osiągnięciom wybił się w mediach społecznościowych.

Kubx wiek

Kubx wiek, czyli ile lat ma nowy zawodnik High League? Kubx urodził się 8 lipca 2003 roku. To oznacza, że w 2022 roku świętował swoje 19. urodziny.

Kubx wzrost

Kubx wzrost, czyli jak wysoki jest youtuber? Wzrost Jakuba "Kubx" Świtały, według oficjalnej strony High League wynosi 181 centymetrów.

Kubx waga

Jak podaje oficjalna strona High League waga Jakuba Świtały wynosi 74 kilogramy.

Kubx dziewczyna

Czy Kubx ma aktualnie partnerkę? Ciężko stwierdzić, gdyż Kuba ceni sobie prywatność, a na zdjęciach publikowanych na Instagramie nie widać potencjalnej dziewczyny.

Kubx Fortnite

Gra Fortnite przyczyniła się do wielkiego sukcesu w karierze Kubx. Jako gracz na profesjonalnej scenie odniósł wiele sukcesów. Do największych należy zaliczyć dwukrotne dostanie się do pierwszej piątki w finałach Fortnite Championship Series.

Kubx High League

Jakub "Kubx" Świtała podpisał kontrakt z federacją High League i zawalczy na czwartej edycji 17 września 2022 roku. Jego przeciwnikiem będzie Jakub "Holak" Krawczyk - były członek Xayoo Industries, który również debiutuje w klatce MMA. Na ten moment nie wiadomo na ile walk Kubx podpisał kontrakt z federacją High League.

Zobacz także: Kim jest Holak?

Kubx walka

Kubx swoją pierwszą walkę w karierze stoczy 17 września na gali High League 4 w Arena Gliwice.

Kubx YouTube

Kubx zaczął wrzucać filmy na YouTube 3 lata temu. Obecnie ma ponad 100 tys. subskrybentów na swoim kanale. Jego główny kontent to Fortnite.

Kubx Twitch

Jakub "Kubx" Świtała udziela się na platformie Twitch pod nazwą Kubx. Jego konto obserwuje ponad 340 tysięcy użytkowników. Kubx streamuje głównie rozgrywkę w grze Fortnite, a także rozmawia ze swoimi widzami na różne tematy.

Kubx Twitter

Kubx na Twitterze udziela się pod nazwą @KubxFN. Jego poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad 80 tys. użytkowników.

Kubx Instagram

Z kolei na Instagramie Kubx można znaleźć jako kubxfn. Na tej platformie obserwuje go ponad 150 tys. użytkowników.


Ile lat ma Kubx?
Kubx urodził się 8 lipca 2002 roku, więc rocznikowo ma 19 lat.
Jak nazywa się Kubx?
Kubx to w rzeczywistości Jakub Świtała.