Pysia to kolejna zawodniczka, która dołączyła do organizacji Prime Show MMA. Z pewnością wiele osób ciekawi, kto to jest Pysia? Nas też to interesowało i dlatego zebraliśmy garść informacji o popularnej instagramerce. Ile lat ma Martyna "Pysia" Zbirańska? Z czego jest znana Pysia? Czy Pysia ma chłopaka?

Pysia imię i nazwisko

Jak nazywa się Pysia? Jak Pysia ma na imię? Imię i nazwisko popularnej instagramerki i tik-tokerki to Martyna Zbirańska.

Kim jest Pysia?

Młoda dziewczyna robi furorę w Internecie, a konkretnie na Instagramie i Tik-Toku. Można zatem zakwalifikować ją jako influencerkę. Według informacji w Internecie prężnie działa od ponad 5 lat. Początkowo nagrywała filmiki na Musically, czyli nieistniejącym już serwisie społecznościowym do udostępniania krótkich filmików. Zanim jednak rozpoczęła działalność internetową, próbowała swoich sił w modelingu. Często brała udział w pokazach dziecięcych.

Pysia wiek

Pysia wiek, czyli ile lat ma nowa zawodniczka Prime Show MMA? Ta informacja nie jest tajna i doskonale znamy pełną datę urodzenia Martyny Zbirańskiej. Pysia przyszła na świat 7 kwietnia 2004 roku. W związku z tym wiek Pysi to 18 lat.

Pysia wzrost

Ile wzrostu ma Pysia? Modelka i tik-tokerka mierzy 160 centymetrów wzrostu.

Pysia waga

Ile waży Pysia? Na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Prime Show MMA 3 Martyna Zbirańska wniosła na wagę 59 kilogramów.

Pysia Prime Show MMA

W sierpniu Prime Show MMA ogłosiła Pysię jako swoją nową zawodniczkę. Pod względem charakteru i zamiłowania do walki, Pysia zdecydowanie pasuje w swojej nowej roli do walk freak-fightowych. Jej trenerem jest Norbert Daszkiewicz, który chwali Martynę za zaangażowanie. W materiale udostępnionym na oficjalnym kanale Prime Pysia przyznała, że trenuje pięć razy w tygodniu.

Pysia walka

Debiutanckim rywalem Pysi była Paulina Hornik, czyli przyjaciółka Natsu i uczestniczka jej projektu, która także cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Początkowo miała to być właśnie Natsu ze swoimi topowymi zasięgami, jednak ta odmówiła walki. Panie nie miały konfliktu, więc ciężko było oczekiwać większych emocji, jak chociażby pomiędzy Bagietką i Robalinim. Ciężko było zatem stwierdzić, dlaczego organizatorzy postanowili ogłosić walkę Pysi z Hornik jako walkę wieczoru.

Pysia rekord

Martyna "Pysia" Zbirańska przegrała swoją pierwszą walkę na Prime Show MMA 3. W związku z tym rekord "Pysi" to 0-1.

Pysia szkoła

Królowa Tik-Toka z roku 2019 w trakcie swojej edukacji była zmuszona przenieść się ze szkoły publicznej do prywatnej. Powodem tego był oczywiście nagły wzrost popularności. Rówieśnicy i rówieśniczki nie dawały jej spokoju, a brak zrozumienia przejawiali również sami nauczyciele.

Pysia studia

Pysia na razie nie myśli o studiowani, gdyż jest bardzo popularna na Instagramie i Tik-Toku, ale w przyszłości, jeśli coś w tej kwestii się zmieni, planuje pójść na studia zaoczne na kierunek reklama.

Pysia wyciek adresu

Koleżanki z osiedla, z którymi kiedyś trzymała się Pysia, jakiś czas temu udostępniły jej adres zamieszkania. Do sieci trafiły fotki jej bloku, a nawet okna, pod którym później zaczęli pojawiać się fani Martyny.

Pysia chłopak

Czy Pysia ma chłopaka? Niektórzy z pewnością będą smutni po tej informacji. Tak Pysia ma chłopaka, z którym jest już ponad dwa lata. Wcześniej spotykała się z Czuuxem.

Pysia gdzie mieszka?

Martyna Zbirańska pochodzi z Jaworzna, a obecnie mieszka w Warszawie.

Pysia Instagram

Martyna Zbirańska to jedna z topowych instagramerek w Polsce. Jej fotki na tym portalu przegląda już ponad 885 tys. obserwujących. Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą martyna.pysia. Udostępnia tam współprace z markami, zdjęcia z sesji fotograficznych oraz relacje z podróży.

Pysia Tik-Tok

Tik-Tok to ciągle prężnie rozwijająca się platforma do nagrywania krótkich filmików. Tam Pysia również bije rekordy popularności, a obecnie followuje ją 1,7 miliona osób, a na wszystkich filmach zgromadziła już ponad 170 milionów like'ów.


Ile lat ma Pysia?
Pysia urodziła się 7 kwietnia 2004 roku, a więc ma 18 lat.
Ile wzrostu ma Pysia?
Tik-Tokerka mierzy 160 centymetrów.