Monika Kociołek to kolejna przedstawicielka szeroko pojętego świata internetu, która postanowiła spróbować swoich sił w walce na zasadach MMA. Co o niej wiadomo?

Kim jest Monika Kociołek?

Kim jest Monika Kociołek? Kto to Monika Kociołek? Starsza widownia oglądająca galę FAME MMA 13, gdy okazało się wówczas, że kobieta została zaprezentowana jako bohaterka jednej z najważniejszych walk kolejnej gali, z pewnością mogła zadawać sobie takie pytania. Młodsi widzowie doskonale jednak wiedzą, że Kociołek to niezwykle popularna influencerka, prowadząca aktywnie konta na Instagramie czy Tik Toku.

Kociołek występowała również w popularnym serialu Szkoła na antenach telewizji TVN.

Monika Kociołek wiek

Ile lat ma Monika Kociołek? To z pewnością ciekawi wielu internautów. Jak się okazało, jeśli chodzi o wiek, Monika Kociołek urodziła się w 2002 roku. Urodziny Monika Kociołek świętuje 19 września.

Monika Kociołek wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, na ten temat, jeśli chodzi o Kociołek, dokładne dane na ten temat poznaliśmy przy okazji jej debiutanckiej walki. Kobieta mierzy 173 centymetry.

Monika Kociołek waga

Monika Kociołek waga – co na ten temat wiadomo? Debiutancka walka influencerki w FAME MMA odbędzie się w kategorii koguciej, czyli do 61 kilogramów.

 

 

Monika Kociołek szkoła

Monika Kociołek podczas jednego z filmów Team X przyznała, że nie skończyła szkoły średniej. Potwierdziła później te informacje w wywiadach. Dodała, że decyzja o rzuceniu szkoły wzięła się z faktu dołączenia do Team X i wielu obowiązków. Przyznała jednak również, że planuje dokończyć szkołę i zdać maturę.

Monika Kociołek YouTube

Monika Kociołek posiada na YouTube kanał o nazwie... Monika Kociołek. Choć kanał został założony w 2015 roku, znajduje się na nim tylko jeden film – informacja o dołączeniu do Team X.

Monika Kociołek Team X

Monika Kociołek zyskała ogromną popularność dzięki dołączeniu do drugiego sezonu Team X. Choć wcześniej była już popularną instagramerką i tiktokerką, nie ulega wątpliwości, że wzięcie udziału w takim projekcie dało jej dużo, jeśli chodzi o rozpoznawalność i zwiększenie zasięgów. Kociołek była w drugim Team X, który swoją działalność rozpoczął pod koniec 2020 roku.

Monika Kociołek FAME MMA

Z racji tego, jak popularna stała się Kociołek, w mediach sporo zaczęło się mówić o jej ewentualnym występie w FAME MMA. Zwłaszcza że kobieta bywała na galach największej organizacji typu freak fight w Polsce, wzbudzając tym samym coraz większe plotki na temat ewentualnego występu w FAME MMA.

W listopadzie 2021 roku, przy okazji gali FAME MMA 12, kobieta wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z Fagatą, zadając pytanie - „chcielibyście zobaczyć nas w oktagonie?”. Jak się okazało, życzenie fanów zostało spełnione.

Zobacz także - kim jest Fagata?

Monika Kociołek walka

Podczas gali FAME MMA 13 okazało się bowiem, że walka Monika Kociołek vs Fagata została zakontraktowana na galę FAME MMA 14. Fagata została wypożyczona z organizacji High League i wystąpiła w co-main evencie FAME MMA 14, mierząc się z Kociołek, dla której była to debiutancka walka w formule MMA.

Jak się okazało, Kociołek w debiucie przegrała z Fagatą przez jednogłośną decyzję sędziów.

Monika Kociołek chłopak

Czy Monika Kociołek ma chłopaka? Tak, partner Moniki Kociołek to Piotr Ambryszewski, znany w sieci jako elpedroosky.

W przeszłości sporo dyskutowało się na temat tego, czy Kociołek jest w związku z innym z uczestników Team X, czyli Karolem Pieszko.

Monika Kociołek pies

W lutym 2022 roku w sieci wybuchła mini-drama z udziałem Kociołek. Wszystko ze względu na fakt, jakiego psa kupiła influencerka. Chrupka, pies Kociołek, okazała się bowiem psem z pseudohodowli, czyli najpewniej krzyżówką genetyczną.

Kociołek tłumaczyła się później, że nie zdawała sobie z tego sprawy.

Monika Kociołek Tik Tok

Kociołek na Tik Toku udziela się pod nazwą monika.kociolek. Jej profil obserwuje ponad 2,5 miliona użytkowników, a nagrania Kociołek zebrały imponujące 100 milionów polubień.

Monika Kociołek Instagram

Z kolei na Instagramie Kociołek prowadzi konto o nazwie monika.kociolek. Jej poczynania na tym portalu społecznościowym obserwuje ponad milion użytkowników Instagrama.


Z czego znana jest Monika Kociołek?
Kociołek to popularna influencerka, znana z gry w serialu Szkoła oraz z Team X. Ile lat ma Monika Kociołek? Kobieta urodziła się w 2002 roku.