Malik Montana jest niezwykle popularnym w Polsce raperem, który rusza z nowym projektem organizacji walk MMA celebrytów. Kim jest Malik Montana? Malik Montana kariera – kiedy się rozpoczęła? Malik Montana High League – co wiadomo o tej gali?

Kim jest Malik Montana?

Kim jest Malik Montana, zastanawiają się pewnie fani sportów walki, którzy niekoniecznie interesują się polskim rapem. Malik Montana, a właściwie Mosa Ghawsi, jest niemiecko-polskim raperem pochodzenia afgańskiego. Wychowywał się w Niemczech, a w wieku 15 lat przeniósł się do Polski, gdzie mieszka na warszawskim Wrzecionie.

Malik Montana jest muzułmaninem. Jest żonaty i ma dwoje dzieci - syna Ilyasa oraz córkę Elianę.

Malik Montana kariera

Malik Montana kariera rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy tworzył anglojęzyczny rap. W polskim rapie zadebiutował natomiast w 2015 roku klipem "NaNaNa". Z czasem zaczął być coraz popularniejszy, a jego płyty zdobyły statusy złotych czy podwójnie platynowych.

Tworzy utwory między innymi w języki angielskim, niemieckim czy przede wszystkim polskim. Przed laty współpracował z niemieckim raperem Sentino, z którym popadł jednak w konflikt i ten wrócił do Niemiec, a Montana przejął tym samym prawa do marki Get Money Live Life.

Specyficzny styl i tematyka twórczości sprawiły, że Malik Montana kariera potoczyła się dla niego świetnie i chyba sam nie spodziewał się aż takiego sukcesu. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 750 tysięcy obserwujących, a kolejne utwory osiągają milionowe odtworzenia w serwisie YouTube.

Malik Montana MMA

Malik montana mma

Malik Montana MMA – czy ma coś wspólnego z tym sportem? Po tym, jak w Polsce powstawało coraz więcej organizacji oferujących walki typu freakfight, w mediach mówiło się sporo o ewentualnym występie Malika Montany w MMA. Ostatecznie nigdy do tego nie doszło, co skłoniło go do założenia własnej organizacji MMA.

Raper na swoje instastories wrzuca jednak czasami ujęcia z treningów zarówno na siłowni, jak i sportów walki, więc kto wie – może już niedługo hasło Malik Montana MMA znajdzie również odzwierciedlenie, jeśli chodzi o jego debiut w tej formule.

Malik Montana walki

Malik Montana walki ani w MMA, ani w innej formule sportów walki nigdy więc nie stoczył, jeśli chodzi o oficjalne pojedynki. Czy Malik Montana walki toczył na ulicy lub na imprezach? Tego nie wiemy. Jego bilans pozostaje więc jedną wielką niewiadomą, a może kiedyś będziemy mieli okazję zobaczyć walki Malika Montany w klatce MMA.

Malik Montana FAME MMA

Malik Montana FAME MMA – ten temat w mediach przewija się od dłuższego czasu. Włodarze FAME MMA z pewnością próbowali nakłonić popularnego rapera do stoczenia u nich walki, gdyż przyciągnąłby on sporo fanów i wzbudził ogromne zainteresowanie.

Malik Montana FAME MMA – ostatecznie takie połączenie zakończyło się na koncertach, które grał podczas gal FAME MMA. I na stworzeniu konkurencji dla największej organizacji freakfightowej w Polsce, za którą stoi właśnie kontrowersyjny raper.

Malik Montana High League

federacja high league malik montana

Malik Montana „High League” - tak właśnie nazywa się organizacja MMA, za którą stoi popularny artysta. Pierwotnie jego organizacja nie miała nazywać się High League, a Hype MMA. Jak się okazało, uprzedzili go jednak szefowie FAME MMA, którzy zarejestrowali szybciej organizację o takiej nazwie, gdzie toczyć swoje pojedynki będą nieco mniej znani twórcy internetowi. Jak przyznał Wojtek Gola, jeden z włodarzy FAME MMA, rozmawiali oni wcześniej o tego typu projektach z Malikiem Montaną, jednak nie podobało mu się to, że raper próbował podebrać niektórych zawodników FAME MMA i przechwycić ich do swojej organizacji.

Nie pokrzyżowało to jednak planów raperowi. Malik Montana High League zaczął rozwijać od razu z grubej rury, przeprowadzając dwa głośne transfery z FAME MMA. Mistrzem ceremonii na jego galach będzie Arkadiusz „Pan” Pawłowski, a pierwszą gwiazdą, która zawalczy w klatce High League, będzie Aniela „Lil Masti” Bogusz. Zarówno Pawłowski, jak i Bogusz odeszli z FAME MMA w związku z konfliktem wynikającym z nieporozumień, jeśli chodzi o kwestie finansowe, co sprawnie wykorzystał Montana.

Zobacz także: Gdzie obstawiać High League?

Malik Montana zarobki

Malik Montana zarobki – jako jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, Malik Montana zarobki za koncerty z pewnością posiada jedne z najwyższych w naszym kraju. Sprzedaje również sporo płyt, więc także tutaj na pewno nie może narzekać, jeśli chodzi o dochody z twórczości artystycznej.

Malik Montana zarobki w MMA nie skusiły go do tego, żeby zdecydować się na pojedynek i debiut na zasadach MMA, stąd narodził się pomysł na założenie własnej organizacji.

- Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadnej z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem, że założę własną – powiedział Montana na swoim instastories, komentując założenie High League.

Zobacz także: Kiedy pierwsza gala High League?


Jak nazywa się Malik Montana?
Malik Montana nazywa się Mosa Ghawsi.
Której federacji właścicielem jest Malik Montana?
Malik Montana jest właścicielem federacji High League.