Sukanek przez długi czas utrzymywała bliskie relacje ze Stuu. Była również pierwszą osobą, która starała się nagłośnić jego naganne zachowania wobec młodszych fanek. Kim jest Sukanek? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Justyna "Sukanek" Suchanek?

Kim jest Sukanek? Kto to Sukanek? Sukanek to influencerka, która przez długi czas działała głównie na YouTube. Swoją popularność zawdzięcza głównie Stuu, z którym nagrywała wiele materiałów. Wrzucała do sieci filmy o różnej tematyce, jednak w ostatnich latach jej treści skupiają się głównie na tematach psychologicznych, a przede wszystkim depresji. W 2020 roku napisała książkę "Jak się nie zabić i nie zwariować".

Sukanek imię i nazwisko

Prawdziwe imię i nazwisko Sukanek to Justyna Suchanek.

Sukanek wiek

Ile ma lat Sukanek? Justyna Suchanek urodziła się 20 lutego 1996 roku, a więc aktualnie ma 27 lat.

Sukanek wzrost

Justyna Suchanek ma około 170 centymetrów wzrostu.

Sukanek waga

Dokładna waga Sukanek nie jest znana, jednak patrząc na jej sylwetkę można szacować, że waży około 65 kilogramów.

Justyna "Sukanek" Suchanek pochodzenie

Skąd pochodzi Sukanek? Justyna Suchanek pochodzi ze Śląska. Mieszkała w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej oraz przez długi czas w Katowicach.

Sukanek drama

Już na długo przed wybuchem afery Pandora Gate, Sukanek głośno mówiła o podejrzanych zachowaniach Stuu. Wtedy jednak wyśmiewano ją i mówiono, że skoro ma ona problemy psychiczne, to nie można traktować jej poważnie. Wielu influencerów, takich jak na przykład Marcin Dubiel, twierdziło, że Sukanek wykręca Stuartowi niepotrzebną dramę i należy ją lekceważyć.

Justyna "Sukanek" Suchanek Pandora Gate

Sukanek, przez to, że przez bardzo długi czas utrzymywała bliskie relacje ze Stuu, również była kojarzona z aferą Pandora Gate. Po tym, jak cały internet został zalany przez screeny rozmów Stuarta Burtona z nieletnimi dziewczynami, Sukanek postanowiła się odnieść do całej sprawy.

Dlaczego Sukanek milczała w sprawie Stuu?

Wiele osób myśli, że Sukanek milczała w sprawie Stuu, jednak jest to nieprawda. Justyna Suchanek chciała nagłośnić tę sprawę. Poszła nawet na policję, ale tam stwierdzono, że nie ma wystarczających dowodów, aby wszcząć postępowanie.

Justyna "Sukanek" Suchanek kariera

Sukanek swoją karierę prowadziła głównie na YouTube. Gdy stała się rozpoznawalna, napisała również książkę oraz zaczęła zamieszczać więcej treści na Instagramie.

Justyna "Sukanek" Suchanek książka

W ostatnich latach Sukanek bardzo mocno zaczęła interesować się psychologią. Często w swoich filmach mówiła o depresji czy innych zaburzeniach psychicznych. W 2020 roku postanowiła wydać książkę, którą zatytułowała "Jak się nie zabić i nie zwariować".

Sukanek YouTube

Kanał Sukanek na YouTube zgromadził ponad pół miliona subskrypcji, a wszystkie filmy na kanale Justyny obejrzaną łącznie 20 milionów razy. Dziewczyna założyła konto na tej platformie w 2014 roku.

Sukanek Instagram

Sukanek na Instagramie prowadzi konto pod nickiem @sukanek. Do tej pory zgromadziła na nim ponad 700 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Sukanek? 
Sukanek to tak naprawdę Justyna Suchanek.
Ile lat ma Sukanek? 
Sukanek urodziła się 20 lutego 1996 roku, a więc aktualnie ma 27 lat.