Łukasz Karpiński jest kolejną znaną personą ze świata celebrytów i influencerów, który zapragnął spróbować swoich sił w sportach walki. Kim jest Łukasz Karpiński? Ile lat ma Łukasz Karpiński?

Kim jest Łukasz Karpiński?

Karpiński zasłynął głównie za sprawą udziału w drugiej edycji Hotelu Paradise, którą emitowano w TVN od sierpnia do listopada 2020 roku. Na co dzień mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Ełku, w którym uczęszczał do I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego. Oprócz występów w takich programach telewizyjnych jak: Hotel Paradise, One Night Squad, Ukryta Prawda, Take me Out, Lombard - Życie pod zastaw, czy Top Model Łukasz pracuje jako trener personalny, model, dietetyk i agent nieruchomości. Jego największymi pasjami w życiu są taniec, breakdance i akrobatyka.

Łukasz Karpiński wiek

Były uczestnik programu Hotel Paradise urodził się 7 lipca 1995 roku. Rocznikowo ma zatem 28 lat.

Łukasz Karpiński wzrost

Nowy zawodnik Prime MMA ma 182 centymetry wzrostu.

Łukasz Karpiński waga

Karpiński waży około 72 kilogramy.

Łukasz Karpiński walki

Nie znamy szczegółów odnośnie do formy i umiejętności nowego nabytku Prime. Czy Karpiński kiedykolwiek trenował MMA? Czy miał kontakt z jakimkolwiek sportem walki? Ciężko powiedzieć, ale kursy przed jego pierwszym starciem wskazują na to, że bukmacherzy wiedzą znacznie więcej od nas, stawiając go w roli underdoga.

Łukasz Karpiński aresztowany

3 grudnia 2023 roku Łukasz Karpiński został aresztowany. Mężczyźnie postawiono sześć zarzutów. Za najpoważniejsze zarzucone mu czyny grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności. Po aresztowaniu 28-latek został zatrzymany na trzy miesiące w areszcie.

Łukasz Karpiński partnerka

Po aresztowaniu 28-latek usłyszał zarzuty. Głównym z nich jest spowodowania lekkich uszczerbków na ciele byłej partnerki. Wśród pozostałych zarzutów znalazły się między innymi uporczywe nękanie byłej partnerki, zniszczenie rzeczy o wartości 11 tys. zł., kierowania gróźb karalnych, spowodowania lekkich uszczerbków na ciele obecnego partnera swojej byłej partnerki oraz kradzieży 14 tys. zł.

Łukasz Karpiński Prime Show MMA

Karpiński został zakontraktowany w federacji Prime Show MMA przed piątą edycją. Początkowym rywalem miał być Sonic Valerianov, ale nie dogadał się z organizacją w sprawie swojego kontraktu.

Łukasz Karpiński vs The Karpi

Walka Łukasz Karpiński vs The Karpi odbędzie się na gali Prime Show MMA 5 już 1 lipca we Wrocławiu. Początkowo rywalem Karpińskiego miał być Sonic Valerianov. Ten jednak wycofał się z walki, a jego miejsce zajął właśnie The Karpi. Starcie to zostało dodane do karty walk Prime Show MMA 5 na zaledwie sześć dni przed galą.

Łukasz Karpiński Hotel Paradise

Nowy sezon Hotelu Paradise promowany był zdjęciami roznegliżowanego Łukasza z podpisem "Ten, który uwodzi, nawet kiedy śpi". Życie szybko zweryfikowało jednak jego wysokie mniemanie o sobie. Karpiński miał mocne wejście do programu. Na bardzo pewnego siebie uczestnika krytyka spadła już po pierwszym odcinku. Karpiński od razu dał się poznać jako podrywacz, ale jego próby zaimponowania dziewczynom wydawały się zbyt nachalne. Sposoby Łukasza na podryw na jego nieszczęście zagwarantowały mu tytuł pierwszego singla "Hotelu Paradise".

W międzyczasie Łukasz poznał Sonię, z którą później spotkał się w finale. Wcześniej jednak ta wybrała dla niego pierwszą programową partnerkę - Magdę Jankowską, która podczas pierwszego "rajskiego rozdania" posłała Łukasza do domu. Wyeliminowany Karpiński powrócił do programu i w wyniki decyzji Magdy został sparowany z Sonią. O zwycięstwie w finale zadecydowali byli mieszkańcy hotelu. Główną nagrodę zdobyli Ata i Artur. Łukasz i Sonia musieli przełknąć gorycz porażki, zdobywając drugie miejsce.

Pobicie po programie

Po finale programu Karpiński został zaatakowany butelką w tył głowy przez jednego z uczestników Hotelu Paradise - Kamila Piórkowskiego. Atak zakończył się dla Łukasza poważnym złamaniem w wyniku upadku na ziemię.

karpiński pobicie

Łukasz Karpiński Instagram

Oficjalny profil Karpińskiego na Instagramie śledzi nieco ponad 74 tys. obserwujących. Nowego zawodnika federacji Prime można odszukać na tym portalu pod nickiem @lukaskarpinski.


Ile lat ma Łukasz Karpiński?
Karpiński ma 28 lat.
Ile waży Łukasz Karpiński?
Karpiński waży około 72 kilogramy.