Sonic Valerianov to nowy zawodnik federacji Prime Show MMA. Kim jest Sonic Valerianov? Ile lat ma Sonic Valerianov? Z kim zawalczy Sonic Valerianov na Prime Show MMA?

Kim jest Sonic Valerianov?

Sonic "Sony" Valerianov może i jest dość anonimową postacią w Internecie, ale nie jest w środowisku sportowym. Valerianov to bowiem wicemistrz Europy w brazylijskim jiu-jitsu i zawodnik MMA. Ze sportami walki związany jest od dłuższego czasu. Zawodowo debiutował w organizacji PLMMA w 2016 roku. Musiał wówczas uznać wyższość byłego mistrza wagi koguciej, Dawida "Kiciao" Żywicy. Od tego momentu cały czas pozostawał w treningu, ale nie brał czynnie udziału w zawodowych starciach.

Sonic Valerianov wiek

"Sony" urodził się 19 maja 1987 roku. Rocznikowo ma zatem 36 lat.

Sonic Valerianov wzrost

Valerianov mierzy 167 centymetrów.

Sonic Valerianov waga

"Sony" waży około 57 kilogramów.

Sonic Valerianov MMA

Kariera Sonica Valerianova w MMA nie jest zbyt okazała. Ma na koncie tylko jeden pojedynek na gali PLMMA 70, który odbył się 7 lat temu.

Valerianov przed zawodowym pojedynkiem w PLMMA 70 stoczył dwie walki semi-pro, które miały miejsce w Anglii. Pierwsza na dystansie 2 x 3 rozstrzygnęła się na jego korzyść. Druga na 1,5 tygodnia przez zawodowym debiutem zakończyła się decyzją sędziowską, tym razem na korzyść przeciwnika Valerianova - Ryana Scotta.

Sonic Valerianov PLMMA

Do tej pory Sony Valerianov stoczył tylko jeden zawodowy pojedynek w formule MMA. Pierwszym i jak na razie jednym rywalem w oktagonie był Dawid "Kiciao" Żywica, który przed tym pojedynkiem miał na koncie już 17 walk i bilans 9-7-1.

Panowie skrzyżowali rękawice 4 listopada 2016 roku, na warszawskim Torwarze. Przed starciem Valerianov przygotowywał się w Ełku pod ścisłym okiem Kamila Birgiela - mistrza BJJ. Za trening siłowy odpowiadał Dominik Golak. Stawką był pas kategorii muszej. Błyskawicznie Żywica obalił Valerianova, a następnie zasypał go ciosami, po których sędzia przerwał walkę.

Sonic Valerianov Prime Show MMA

Valerianov został zaprezentowany jako nowy zawodnik federacji Prime Show MMA podczas pierwszej konferencji przed galą z numerem 5., która odbędzie się 1 lipca we Wrocławiu.

Sonic Valerianov walka

Na gali Prime Show MMA 5 Sonic Valerianov stoczy walkę z Łukaszem Karpińskim. Jego postać można kojarzyć z programu Hotel Paradise 2. Miał on też swój epizod podczas konferencji poprzedzającą galę Prime Show MMA 4, w czasie której wdał się w lekką sprzeczkę z Adamem Soroko i Tomkiem Olejnikiem.

Sonic Valerianov Żurom

Jakiś czas temu głośniej o Valerianovie zrobiło się za sprawą jego konfliktu z Andrzejem "Żurom" Żuromskim - polskim raperem i producentem muzycznym. "Żurom" przed walką Soboty, z którym był w nie najlepszych stosunkach zaproponował rozstrzygnięcie konfliktu w ringu Gromdy. Ten pomysł nie spodobał się Sonicowi, który wypowiedział się szerzej na temat Żuromskiego, obrażając go i wyzywając na pojedynek.

Post ten pisze po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Łukasz Parobiec, podczas, której rozmawialiśmy na temat ostatnich ekscesów niejakiego podrzędnego „bandyckiego” rapera Andrzej Żuromski, który jak to ma w zwyczaju „na afere” chce się gdzieś wepchnąć. Tym razem postanowił, że będą to sporty walki a dokładniej Gromda, co jest jeszcze wiekszą żenadą biorąc pod uwag fakt jakiego kalibru zawodnicy tam rywalizują.

Tego z kim i dlaczego chciał walczyć „żur” nawet nie bede komentował, bo to jest po prostu porażka. De facto prawdą jest (i Łukasz Parobiec może to potwierdzić),że nieoficjalnie to ja rozpocząłem bojkot Twojej głupoty jako Fan GROMD-y i porozmawiałem z G.O.A.T.E.M ,że tak nie może być. “Parowóz” wziął sprawę w swoje ręce i skończyłeś jak skończyłeś jak zwykle się tłumacząc. Bo z tego jesteś znany Ty i ta Twoja „charakterność”. Z tłumaczenia się i użalania.Taki z Ciebie ulicznik a nie wiedziałeś jak powinieneś się zachować wchodząc na czyjś teren.

Widziałem wiadomość jaką napisał do Ciebie jeden z weteranów GROMD-y – Capo, który zaproponował Tobie udział w turnieju, na co oczywiście nie odpowiedziałeś, jednak napisałeś do innego zawodowego zawodnika – Adama Wiśniewskiego, oczywiście z żalem pisząc, ze Ty masz jaja i walkę z nim możesz zaakceptować.

Chłopie, Ty nie masz prawa konfrontować się z jakimkolwiek poważnym zawodnikiem sportów walki.Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy. I Ty zaczynasz narzucać jakiekolwiek zasady? Z tym nie będziesz walczył, bo za ciężki, z tamtym nie, bo noga Cie boli, jestes po rehabilitacji. eszcze z innym nie, bo Ty nie będziesz zbijał do śmiesznej wagi koguciej czy piórkowej…

Jeżeli tak się sprawy mają to posłuchaj mnie teraz Ty przygłupi Karawaniarzu.

Tak się składa, że ta śmieszna waga kogucia czy piórkowa to nawet też nie jest do końca moja waga, jednak śmiem twierdzić… Jak wiem… że ile byś nie ważył, ile byś się nie przygotowywał to nie miał byś najmniejszych szans w starciu z małym, zwykłym chłopakiem, który trenuje dla siebie prawie całe swoje życie. Nie ma najmniejszej możliwości, żebyś mógł mi zagrozić w jakikolwiek sposób…

Pisze to jako głos wszystkich takich chłopaków jak ja, którzy trenują całe życie z pasji i miłości do tego sportu. Dla których nie pieniądze, a sama możliwość wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu jakim jest GROMDA, wśród takich gladiatorów jak G.O.A.T, CAPO, HUNTER, MAXIMUS, ŁAZAR, ZADYMA, VASYL, TYSON i wielu innych, jest marzeniem i zaszczytem bez względu na pieniądze, bo nie walczy się dla pieniędzy.Ale akurat Ty nie masz o tym bladego pojęcia. Bo skąd masz mieć? Z nagrywania chu***ych płyt? Czy kręcenia afer na pierd***niu głupot w internecie i opowiadaniu, że jesteś GIT-em z zasadami. Stary, kogo to k**wa interesuje?

Jedyne w czym jesteś dobry to w byciu klaunem, bo jesteś takim klaunem jakiego nie miał w swoich szeregach Cyrk Zalewski w czasach swojej świetności.

Z tego miejsca rzucam Tobie wyzwanie i proszę zawodników GROMDY o poparcie aby udowodnić, że ten sport idzie w bardzo złą stronę, przez takie osoby jak właśnie osobnik, którego ten post dotyczy.I nie ma w nim miejsca dla kogoś takiego.

Nie interesują mnie pieniądze, nie interesują mnie warunki.Możesz ważyć ile chcesz i przygotowywać się ile chcesz. Myślisz, że wrzucanie zdjęcia owsianki lub video z morsowania uczynią z Ciebie gladiatora? Wyglądasz jak mors to fakt, i jeżeli dostane szanse na obnażenie kogoś takiego jak Ty i udowodnienie, iż w tym sporcie nie ma miejsca dla takich karawaniarzy jak Ty, to jak ten mors na brzegu po wyrzuceniu przez ocean będziesz leżał po walce z takim małym, zwykłym chłopaczyną jak ja.

Miał być filmik, ale nie jestem jakąś Al-Ka’ida ,żeby nagrywać tutaj jakieś pogróżki…

Jeżeli kogoś z zawodników zakorzenionych mocno z GROMDĄ dotknął ten post i jest nim zniesmaczony to przepraszam.
Prosze dać znać przez Łukasza Parobca i on natychmiast zniknie, bo tylko tych osób zdanie się dla mnie w tej kwestii liczy. A do wszystkich takich kasztanów jak ten “żur”…

“Pierdoli mnie krytyka i złe słowa.
Spływa to po mnie jak chu**we dissy żuroma!”

Z poważaniem do wszystkich osób związanych mocno z organizacją GROMDA – Sony.

Sonic Valerianov Instagram

Zawodnik Prime Show MMA prowadzi konto na Instagramie. Śledzi go tam ponad 4 tys. osób. Można go znaleźć pod nazwą @sonic.valerianov.


Ile lat ma Sonic Valerianov?
Zawodnik Prime Show MMA ma 36 lat.
Ile waży Sonic Valerianov?
Valerianov waży około 57 kilogramów.