Punio to jeden z największych polskich streamerów Tibii, który spróbował swoich sił na gali Bita Śmietanka 3. Streamer zawalczył z Czarnym Polakiem. Dowiedz się więcej kim jest Punio!

Kim jest Punio?

Kim jest Punio? Punio to streamer, który prowadzi swoje transmisje na żywo na platformie Twitch. Kojarzony jest również poprzez swoje zamiłowanie do gry Tibia, w którą gra na swoich streamach. Nie raz pojawiał się u różnych twórców Xayoo Industries.

Punio imię i nazwisko

Jak nazywa się Punio? Punio tak naprawdę nazywa się Mateusz Jurkiewicz.

Punio wiek

Ile lat ma Punio? Punio urodził się 5 listopada 1997 roku i aktualnie ma 26 lat.

Punio waga

Wagę Punia poznaliśmy przed galą Bita Śmietanka 3. Mateusz waży 83 kilogramy.

Punio wzrost

Jaki jest wzrost Punia? Punio ma 183 centymetry wzrostu.

Skąd jest Punio?

Skąd pochodzi Punio? Punio pochodzi z Przemyśla, jednak aktualnie mieszka w Rzeszowie.

Punio Bita Śmietanka

Punio zawalczy 11 maja 2024 roku na charytatywnej gali Bita Śmietanka 3. Jego przeciwnikiem jest Czarny Polak. Cała gala organizowana jest przez Xayoo.

Punio Tibia

Streamer znany jest najbardziej z gry Tibia, w którą gra prawie codziennie na swoich streamach. Swoją przygodę z tą grą zaczął już dobrych parę lat temu. Punio uważany jest za jednego z najlepszych graczy Tibii na polskim Twitchu.

Punio Twitch

Punia na Twitchu możemy znaleźć pod nickiem @puniogaming. Jego konto ma ponad 84 tysiące obserwujących. Swoje konto na Twitchu założył już bardzo dawno temu, a dokładniej to 3 grudnia 2015 roku.

Punio YouTube

Punia na Youtubie możemy znaleźć pod nazwą @PunioGaming, na którym pojawiają się filmy z różnymi shotami z jego wcześniejszych transmisji live. Na kanale zgromadził ponad 22 tysiące subskrybentów.

Punio Instagram

Punio prowadzi swojego Instagrama pod nazwą @punio3, na którym zgromadził już ponad 16 tysięcy obserwujących.

Punio Facebook

Punio udziela się również dużo na sowim profilu Facebook, którego nazwa to @PunioGaming. Profil zebrał już ponad 33 tysiące obserwujących.