Wiktor Wronka, znany jako Wronek, to zaledwie 19-letni streamer, a także jeden z członków Bungee. 10 lutego 2024 roku Wiktor stoczył swoją pierwszą walkę w FAME MMA 20. Jego kolejna walka znalazła się natomiast na karcie walk Bita Śmietanka 3.

Kim jest Wronek?

Wronek jest znany głównie z Twitcha, gdzie od dawna streamuje gry lub po prostu rozmawia z widzami. Należy on także do grupy Bungee i razem z pozostałymi członkami regularnie bierze udział w odcinkach na kanale. Oprócz tego, niedawno został on świeżym zawodnikiem w federacji FAME MMA!

Wronek imię i nazwisko

Jak nazywa się Wronek? Jego prawdziwe imię i nazwisko to Wiktor Wronka.

Wronek wiek

Wiktor urodził się w 2004 roku, oznacza to, że aktualnie ma 20 lat.

Wronek wzrost

Wiktor Wronka posiada około 175 centymetrów wzrostu.

Wronek waga

Dokładną wagę Wronka poznaliśmy podczas oficjalnej ceremonii ważenia, czyli dzień przed galą FAME MMA 20. Wiktor waży około 66 kg.

Wronek MMA

Z wypowiedzi Wronka można wywnioskować, że od kilku lat trenuje on boks. Dlatego też walka odbędzie się właśnie w tej formule, a nie w klasycznym MMA.

Wronek walka

Zarówno walka Wronka, jak i Tuszola, jest wyczekiwana przez widzów. Dwóch kolejnych członków Bungee zadebiutuje w federacji, więc FAME MMA 20 będzie na pewno jedną z bardziej emocjonalnych gal dla fanów tej grupy.

Wronek FAME MMA

Dołączenie Wronka do FAME MMA było całkowicie niespodziewane, jednak fanów Bungee zdecydowanie ucieszyła ta informacja. Debiut Wiktora w federacji miał miejsce dokładnie 10 lutego, w krakowskiej Tauron Arenie.

Wronek vs Olejnik

Podczas swojej debiutanckiej walki, Wronek zmierzył się z Tomkiem Olejnikiem. Przeciwnik Wiktora był zdecydowanie bardziej doświadczony jednak to nie przeszkodziło Wronkowi wygrać już w pierwszej rundzie przez TKO.

Wronek Bita Śmietanka

Po efektownym debiucie na FAME MMA 20 Wronek swoją drugą walkę stoczy na gali Bita Śmietanka 3. Jego rywalem będzie Dawid "Diables" Porwisiak, który na swoim koncie również ma jedno starcie. Diables w przeciwieństwie do Wronka przegrał jednak w debiucie.

Wronek Bungee

Wronek jest jednym z członków grupy Bungee, do której należą jeszcze między innymi Bandura, Dzinold czy Tuszol. Aktualnie cała czwórka jest zawodnikami FAME MMA, posiadają oni nawet własny sektor fanów.

Wronek YFL

Wiktor został wypromowany na Twitchu przez grupę YFL, którą założył Multi. Ze względu na kontrowersyjne i nieodpowiednie nagrania, Wronek po czasie został odsunięty od ekipy. Do YFL należeli także aktualni członkowie Bungee, czyli Dzinold i Bandura. Jednak jakiś czas temu Twitch'owa grupa się rozpadła, a zawodnicy wyznali, że nie mają już kontaktu z Multim.

Wronek Twitch

Wronek głównie udziela się na Twitchu, gdzie można go znaleźć pod nazwą @1wron3k. Jednak aktualnie jego konto zostało tymczasowo zbanowane z nieznanego powodu.

Wronek Instagram

Oprócz Twitcha, Wronek prowadzi również Instagrama, gdzie często relacjonuje swoje treningi lub informuje o streamach. Wiktora można znaleźć pod nazwą @1wron3k, a aktualnie obserwuje go ponad 110 tysięcy osób.


Ile ma lat Wronek?
Wronek aktualnie ma 19 lat.
Z kim zawalczy Wronek w debiucie w FAME MMA?
Wiktor zadebiutuje na FAME MMA walką z Tomkiem Olejnikiem.