Streamerzy coraz częściej pojawiają się na galach freak-fightowych. Do tego grona dołącza Dawid "Diables" Porwisiak, który zadebiutuje na najbliższej gali, która odbędzie się 10 grudnia. Kim jest Diables? Ile lat ma Diables? Czym zajmuje się Diables?

Kim jest Diables?

Kim jest Dawid "Diables" Powisiak? Kto to Diables? Diables to pseudonim streamera gier komputerowych na platformie Twitch.TV. Jest członkiem teamu "HOPAKI", który zrzesza czterech popularnych streamerów jak EWROON, xth0rek, mrBlaszka i Diables. Najpopularniejszą grą na jego kanale jest GTA V. Na transmisjach wciela się w "role play", czyli wcielanie się w rolę stworzonej przez siebie postaci i interakcję z innymi graczami. Poza GTA V Diables gra również w Minecrafta, Valoranta, Counter Strike'a i League of Legends.

Diables wiek

Nie znamy dokładnej daty urodzin Diablesa, ale wiemy, że ma obecnie 27 lat.

Diables waga

Waga Diablesa to 91 kilogramów.

Diables wzrost

Diables mierzy dokładnie 180 centymetrów.

Diables walka

Dawid "Diables" Powisiak swoją pierwszą walkę w karierze stoczy na gali High League 5, która odbędzie się 10 grudnia 2022 roku. Pojedynek został zakontraktowany w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Diables High League

9 listopada 2022 roku Diables został ogłoszony jako nowy zawodnik federacji High League. Jego debiut odbędzie się 10 grudnia na gali High League 5 w Atlas Arenie w Łodzi. Jego rywalem będzie Paweł "Leh" Lehmann - streamer znany z CS:GO, H1Z1, Call of Duty Warzone i Fortnite.

Diables Stream

Diables zaczął streamować na Twitchu w 2016 roku. Na tej platformie można go znaleźć pod nickiem Diables. Obserwuje go już ponad 215 tys. osób.

Diables ruletka CS GO

W lutym 2021 roku o popularnym streamerze zrobiło się bardzo głośno. W sieci pojawiły się informacje o spektakularnej wygranej Diablesa na jednej z ruletek CS:GO. Członek teamu "HOPAKI" zgarnął ponad milion złotych! Było to coś dziwnego, gdyż każdy wie, że wszelkiego rodzaju ruletki to po prostu hazard i są stworzone po to, aby użytkownik więcej przegrywał, niż wygrywał. Czasami jednak los uśmiecha się do graczy, czego przykładem jest Diables.

Podczas jednej ze swoich transmisji na Twitch.TV zdecydował się na odwiedzenie ruletki i rozpoczął losowanie. Początkowo chciał "zakręcić" tylko kilka razy, lecz dobra passa mu sprzyjała. Po chwili było już jasne, że Diables odkrył sporą lukę lub inaczej bug. Diables był przekonany, że niebawem saldo zostanie cofnięte, a ruletka, z którą współpracuje, naprawi błąd. Nowy zawodnik High League doczekał się jednak wiadomości od administracji strony. Wygrana została potwierdzona. Na konferencji High League 5 Diables potwierdził i podziękował firmie za otrzymanie części jako przelewu na konto i części w skinach.

 

Diables social media

Dawid "Diables" Powisiak stara się udzielać w mediach społecznościowych i łapać coraz większe zasięgi. Z pewnością walka w High League przyczyni się do pozyskania nowych obserwujących na Instagramie i Twiterze.

Diables Instagram

Jednym z głównych serwisów społecznościowych, na którym udziela się Diables jest Instagram. Wrzuca tam regularnie zdjęcia i Insta Stories, pokazując trochę ze swojego życia prywatnego. Nick, pod którym można go znaleźć to @xdiables.

Diables Twitter

Diables jest też aktywny na Twiterze. Jego posty wstawianie pod nickiem @xDiables obserwuje ponad 40 tys. osób.


Ile lat ma Diables?
Diables ma 27 lat.
Z kim Diables zawalczy w debiucie na High League 5?
Diables w organizacji High League zadebiutuje 10 grudnia walką z Lehem.