Streamerzy coraz częściej pojawiają się na galach freak-fightowych. Do tego grona dołączył również Dawid "Diables" Porwisiak. Jego kolejną walkę zawiera karta walk Bitej Śmietanki 3. Sprawdź kim jest Diables i co o nim wiadomo!

Kim jest Diables?

Kto to Diables? Diables to streamer gier komputerowych na platformie Twitch.TV. Jest członkiem teamu "HOPAKI", który zrzesza czterech popularnych streamerów jak EWROON, xth0rek, mrBlaszka i Diables.

Najpopularniejszą grą na jego kanale jest GTA V. Na transmisjach gra w "role play", czyli wcielanie się w rolę stworzonej przez siebie postaci i interakcję z innymi graczami. Poza GTA V Diables gra również w Minecrafta, Valoranta, Counter Strike'a i League of Legends.

Diables imię i nazwisko

Jak nazywa się Diables? Diables w rzeczywistości nazywa się Dawid Porwisiak.

Diables wiek

Nie znamy dokładnej daty urodzin Diablesa, ale wiemy, że rocznikowo ma 29 lat.

Diables waga

Waga Diablesa to około 90 kilogramów.

Diables wzrost

Wzrost Diablesa to 180 centymetrów.

Diables walka

Dawid "Diables" Powisiak swoją pierwszą walkę w karierze stoczył na gali High League 5, która odbyła się 10 grudnia 2022 roku. Pojedynek został zakontraktowany w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Diables High League

9 listopada 2022 roku Diables został ogłoszony jako nowy zawodnik federacji High League. Jego debiut odbył się 10 grudnia na gali High League 5 w Atlas Arenie w Łodzi. Jego rywalem był Paweł "Leh" Lehmann - streamer znany z CS:GO, H1Z1, Call of Duty Warzone i Fortnite. Diables przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Diables Bita Śmietanka

Po około półtorarocznej przerwie Diables powróci do klatki. Swój drugi pojedynek w karierze stoczy bowiem na gali Bita Śmietanka 3, która odbędzie się 11 maja 2024 roku. Rywalem Diablesa będzie Wronek.

Diables Nieuczesana

Wiele osób zastanawia się kim jest dziewczyna Diablesa. Streamer jest w związku z Nieuczesaną, która również jest streamerką na Twitchu.

Diables Twitch

Diables zaczął streamować na Twitchu w 2016 roku. Na tej platformie można go znaleźć pod nickiem Diables. Obserwuje go już ponad 240 tysięcy osób.

Diables Mercedes

W sierpniu 2023 roku Diables kupił Mercedesa Friza. Auto było bardzo charakterystyczne przez wyjątkową folię, którą zdecydował się nałożyć Friz.

Diables ruletka CS GO

W lutym 2021 roku o popularnym streamerze zrobiło się bardzo głośno. W sieci pojawiły się informacje o spektakularnej wygranej Diablesa na jednej z ruletek CS:GO. Członek teamu "HOPAKI" zgarnął ponad milion złotych! Było to coś dziwnego, gdyż każdy wie, że wszelkiego rodzaju ruletki to po prostu hazard i są stworzone po to, aby użytkownik więcej przegrywał, niż wygrywał. Czasami jednak los uśmiecha się do graczy, czego przykładem jest Diables.

Podczas jednej ze swoich transmisji na Twitch.TV zdecydował się na odwiedzenie ruletki i rozpoczął losowanie. Początkowo chciał "zakręcić" tylko kilka razy, lecz dobra passa mu sprzyjała. Po chwili było już jasne, że Diables odkrył sporą lukę lub inaczej bug. Diables był przekonany, że niebawem saldo zostanie cofnięte, a ruletka, z którą współpracuje, naprawi błąd.

Nowy zawodnik High League doczekał się jednak wiadomości od administracji strony. Wygrana została potwierdzona. Na konferencji High League 5 Diables potwierdził i podziękował firmie za otrzymanie części jako przelewu na konto i części w skinach.

Diables Twitter

Diables jest też aktywny na Twiterze. Jego posty wstawianie pod nickiem @xDiables obserwuje ponad 47 tysięcy osób.

Diables Instagram

Jednym z głównych serwisów społecznościowych, na którym udziela się Diables jest Instagram. Wrzuca tam regularnie zdjęcia i Insta Stories, pokazując trochę ze swojego życia prywatnego. Nick, pod którym można go znaleźć to @xdiables.


Ile lat ma Diables?
Diables ma 27 lat.
Z kim Diables zawalczy w debiucie na High League 5?
Diables w organizacji High League zadebiutuje 10 grudnia walką z Lehem.