Gawronek był jednym z debiutantów na gali Clout MMA 2, jako najmłodszy z freak fighterów. Nie każdy ma jednak pojęcie, na czym polega jego działalność w Internecie. W poniższym artykule dowiecie się, kim jest Gawronek, którego ostatnia walka znalazła się na karcie walk Clout MMA 5.

Kim jest Gawronek?

Gawronek to znany TikToker i influencer. Jego filmiki są oglądane przez setki tysięcy fanów, a niektóre publikowane przez niego treści są oglądane nawet kilka milionów razy. TikToki, które wrzuca, skupiają się przede wszystkim wokół humorystycznego contentu. Nagrywa on na różne tematy, dzięki temu jego profil jest dla różnych grup wiekowych, ale przede wszystkim nastolatków.

Poza krótkimi materiałami video Gawronek udziela się na Instagramie, gdzie również obserwuje go setki tysięcy fanów. Na tej aplikacji dzieli się zarówno zdjęciami, jak i Reelsami, które są podobne lub te same, co jego filmiki na TikToku.

Gawronek imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Gawronek? Pełne imię i nazwisko chłopaka brzmi Marcel Gawroński.

Gawronek wiek

Gawronek urodził się 15 stycznia 2007 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 17 lat.

Gawronek wzrost

Ile wzrostu ma Gawronek? Nastolatek ma 175 centymetrów wzrostu.

Gawronek waga

Według dostępnych informacji Gawronek waży 62 kilogramy.

Gawronek rekord

Gawronek ma za sobą już dwie walki. Wygrał obydwie, a zatem jego rekord to 2-0.

Rekord MMA: 2-0

Gawronek Clout MMA

Marcel Gawroński został ogłoszony jako zawodnik Clout MMA 15 września 2023 roku. Zawodnik zadebiutował w klatce podczas gali Clout MMA 2, która odbyła się w Płocku.

Garwonek vs Toni Chaplin

Gawronek vs Toni Chaplin to pojedynek, który bez wątpienia niósł za sobą sporo kontrowersji. Wszystko za sprawą wieku obu zawodników, gdyż ani jeden z nich nie był pełnoletni. W tej sprawie pod postem informującym o ich pojedynku pojawiła się lawina nieprzychylnych komentarzy. Wśród nich pojawiły się takie opinie, jak:

O kurczę! Ale jak to osoba niepełnoletnia może brać udział w walce ? 😮

Ile to ma lat?. Dla Mnie dramat zestawianie. Kilka dni wcześniej ogłaszają Bestie, Teraz jakiś ogórków

Walka z racji wieku chłopaków odbyła się na specjalnych zasadach semi-pro MMA. Walkę Garwonek vs Toni Chaplin zdecydowanie zwyciężył Gawronek.

Gawronek vs Mopsu

Swoją drugą walkę Gawronek stoczył 8 czerwca 2024 roku na gali Clout MMA 5. Jego rywalem był 18-letni tiktoker Mopsu. Pojedynek ten odbył się w formule MMA na zasadach semi-pro. Gawronek zdecydowanie zdominował swojego rywala i wygrał w pierwszej rundzie przez nokaut.

Gawronek dziewczyna

Wiele osób zastanawia się, kim jest dziewczyna Gawronka. Okazuje się, że Marcel Gawroński jest w związku z 15-letnią Elizą Macudzińską. Jest ona córką znanej z programu "Królowe Życia" Izabeli Macudzinskiej.

Gawronek TikTok

Gawronek ma konto na TikToku, gdzie śledzi go ponad 630 tysięcy kont. Znaleźć można go pod nazwą @gawronek007.

Gawronek Instagram

Marcela można znaleźć na Instagramie pod nazwą @gawronek007, gdzie zgromadził 220 tysięcy fanów.


Ile lat ma Gawronek?
Gawronek ma 17 lat.
Z kim jest Gawronek w związku??
Gawronek jest w związku z Elizą Macudzińską.