Toni Chaplin, czyli brat Lexy Chaplin, będącej ambasadorem federacji Clout MMA. Nic dziwnego, że debiut chłopaka został zaplanowany właśnie na Clout MMA 2. Kim jest Toni Chaplin? Ile lat ma Toni Chaplin? Odpowiedzi na te pytania i nie tylko znajdziecie w poniższym artykule!

Kim jest Toni Chaplin?

Poza znanym rodzeństwem w postaci siostry, Toni Chaplin może się nazywać pełnoprawnym influencerem. Wszystko za sprawą faktu, że na swoim Instagramie zgromadził aż 150 tysięcy obserwatorów. Znajdziemy go pod nazwą @anthony.chaplin.06.

W ostatnim czasie zdarza mu się również publikować TikToki. Robi to na profilu nazwanym @anthony_chaplin, gdzie obserwuje go niemal 180 tysięcy kont. Próżno jednak szukać na tych profilach współprac. Są to raczej treści tworzone z inicjatywy chłopaka, a nie w celach zarobkowych. W październiku 2023 roku zadebiutował w MMA w walce z Gawronkiem na Clout MMA 2.

Toni Chaplin imię i nazwisko

Choć chłopak na co dzień używa zdrobniałej wersji swojego imienia, to tak naprawdę nazywa się Anthony Chaplin.

Toni Chaplin wiek

Ile lat ma Toni Chaplin? To pytanie często pojawia się w przypadku jego osoby. Toni urodził się w 2006 roku, więc w 2023 skończył 17 lat.

Toni Chaplin wzrost

Ile mierzy Toni Chaplin? Chłopak ma 168 centymetrów wzrostu.

Toni Chaplin waga

Według aktualnych informacji Anthony Chaplin waży 61 kilogramów.

Toni Chaplin rekord

Tony Chaplin przegrał swoją debiutancką walkę, a zatem jego rekord to 0-1.

Rekord MMA: 0-1

Toni Chaplin Clout MMA

Debiutem chłopaka z pewnością mało kto był zdziwiony, z powodu roli Lexy w federacji Clout MMA. Wiele osób miało jednak obiekcje, co do jego wieku, gdyż nie jest on pełnoletni. Co więcej, jego przeciwnik jest jeszcze młodszy od niego. Wedle dostępnych informacji, obaj chłopcy występują na wydarzeniu za zgodą rodziców.

Starcie nastolatków zostało ogłoszone oficjalnie 15 września 2023 roku i spotkało się z mieszanymi odczuciami. Jedni kibicują Toniemu, a inni stwierdzają, że we freakach nie ma miejsca dla niepełnoletnich. Wśród komentarzy pojawią się zdania, takie jak:

"Jak daleko to zaszło, ze niepełnoletni biorą udział w takich rzeczach. Bardzo zle to wyglada z waszej strony, łapiecie się już wszystkiego"

"Tam ktoś chyba udaru słonecznego dostał . Jak te dzieciaki odnajdą się na konferencji . Wyzwiska , dymy a później będzie płacz bo hejt się wyleje na nich , a psycha jeszcze słaba , oby tylko ktoś później nie ucierpiał."

Toni Chaplin vs Gawronek

Przeciwnikiem Toniego Chaplina podczas gali Clout MMA 2 był Marcel "Gawronek" Gawroński. Jest on rok młodszy od brata Lexy. Z racji wieku zawodników, walka odbyła się na specjalnych zasadach semi-pro MMA. Pojedynek z łatwością wygrał Gawronek, który pokonał rywala już w pierwszej rundzie.


Z kim walczy Toni Chaplin na CLOUT MMA 2? 
Przeciwnikiem Toniego Chaplina na CLOUT MMA 2 jest Marcel "Gawronek" Gawroński.
Ile lat ma brat Lexy Chaplin?
Toni Chaplin urodził się w 2006 roku, więc w 2023 skończył 17 lat.