W karcie walk Clout MMA 5 pojawiła się kolejna nowa twarz we freakach. Mopsu znany przede wszystkim z owocnego działania na platformie TikTok. Już teraz sprawdźcie, kim jest Mopsu!

Kim jest Mopsu?

Kto to jest Mopsu? Nowy nabytek Clout MMA jest popularnym TikTokerem, który na swoim koncie zgromadził ponad pół miliona widzów. Jego content należy do tych komediowych, a niektóre publikowane przez chłopaka materiały zdobywają ponad milion wyświetleń.

Jego debiutancka walka odbędzie się w organizacji Clout MMA, a dokładnie podczas 5 edycji, która została zaplanowana na 8 czerwca 2024 roku w Katowicach.

Mopsu imię i nazwisko

Jak wiadomo, "Mopsu" to jedynie przezwisko TikTokera. Jego pełne imię i nazwisko to Szymon Bronowicz.

Mopsu wiek

Ile lat ma Mopsu? Według dostępnych informacji chłopak urodził się 16 marca 2006 roku. Aktualnie ma zatem 18 lat.

Mopsu wzrost

Ile mierzy Mopsu? W jednym z publikowanych przez zawodnika materiałów możemy dowiedzieć się, że ma on 181 centymetrów wzrostu.

Mopsu waga

Szymon Bronowicz waży około 73 kilogramy.

Mopsu rekord

Pierwsza walka TikTokera już za nim. Mopsu przegrał w debiucie, a zatem jego rekord to 0-1

Rekord MMA: 0-1

Mopsu walka

Chłopak swoją pierwszą walkę odbył podczas gali Clout MMA 5. Jego rywalem był nieco bardziej doświadczony Gawronek.

Mopsu Clout MMA

Bronowicz w 2024 roku został ogłoszony jako nowy zawodnik federacji Clout MMA. Nie wiadomo, na ile walk podpisał kontrakt z tą organizacją.

Mopsu Gawronek

Swoją debiutancką walkę Mopsu stoczył podczas Clout MMA 5, a jego rywalem był Marcel "Gawronek" Gawroński. Przeciwnik Bronowicza miał już za sobą jedną wygraną walkę, co czyniło go faworytem tego starcia. Pojedynek odbył się w MMA na zasadach semi-pro i wygrał go Gawronek w pierwszej rundzie przez nokaut.

Mopsu TikTok

Mopsu prowadzi oczywiście swoje konto w aplikacji TikTok. Aktualnie śledzi go 600 tysięcy użytkowników, a ta liczba z dnia na dzień jest coraz większa. Znaleźć można go pod nazwą @mopsu10.

Mopsu Instagram

Nowy nabytek Clout MMA prowadzi również konto na Instagramie po nickiem @mopsu10. Na tej platformie udało mu się zgromadzić ponad 80 tysięcy obserwujących. Publikuje tam przede wszystkim reelsy, które znajdziemy także na jego TikToku.

Mopsu YouTube

Poza kontami na Instagramie i TikToku zawodnika znajdziemy również na YouTube. W tym serwisie pod taką samą nazwą, jak na innych kontach posiada grono niemal 205 tysięcy subskrybentów. Jego konto skupia się na powielaniu treści, które dodaje na poprzednio wymienione platformy.


Ile lat ma Mopsu? 
Mopsu w 2024 roku skończył 18 lat.
Z kim Mopsu walczył na Clout MMA 5?
Mopsu podczas swojego debiutu na Clout MMA 5 zmierzył się z Marcelem "Gawronkiem" Gawrońskim.