Pozostałe walki Prime Show MMA 6

Don Kasjo vs Tyburski - Wynik

Walka wieczoru to zdecydowanie masa emocji, zwłaszcza z udziałem takich zawodników, jak Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Paweł "Księżniczka" Tyburski. Ciśnienie było jeszcze większe, gdyż pod względem kursów było to najbardziej wyrównane starcie gali. Jeśli chcieliście obstawiać tę walkę lub inne podczas Prime Show MMa 6, to mogliście wybrać kod promocyjny Fortuna i zgarnąć nawet do 635 PLN na start!

W tej walce nie było faworytów, co zdecydowanie nie należało do częstych sytuacji we freakach. Kurs na obu mężczyzn wynosił 1.83. Panowie należą do dobrych technicznie i siłowo zawodników, dlatego trudno było szacować, który z nich zwycięży. Jak wiadomo, boks jest raczej domeną Kasjusza, który najczęściej pojawia się właśnie w tej formule.

Mimo wszystko Paweł Tyburski należy do bardzo wszechstronnych zawodników. Idealnym tego przykładem są jego wygrane zarówno w boksie, kick boxingu, jak i MMA. Jest on jednym z najlepszych freaków, dlatego też wiedzieliśmy, że obaj zawodnicy zapewnią nam niezapominane emocje.

Paweł Tyburski pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego przez niezdolność przeciwnika do kontynuowania walki, runda II