Pozostałe walki Prime Show MMA 6

https://twitter.com/lottusek_/status/1715855452582322598

Muran vs Stary Wiewiór - Wynik

Jak powszechnie wiadomo, Co-Main Event to jedna z najbardziej oczekiwanych walk wieczoru. W tym przypadku mieliśmy do czynienia z doświadczonym zawodnikiem i kompletnym debiutantem. Który z nich zwyciężył? Ten i pozostałe pojedynki mogliście obstawić przy pomocy kodu promocyjnego Fortuna. Korzystając z niego, można było zapewnić sobie oferty promocyjne o łącznej wartości do 635 PLN na start!

Nie jest dla nikogo zaskoczeniem, że to Jacek "Muran" Murański był faworytem. Zawodnik miał na swoim koncie sporo walk zakończonych z różnym skutkiem. Mógł się jednak pochwalić doświadczeniem w przeciwieństwie do swojego rywala. Kurs na Murana wynosił 1.25.

Ojciec, słynnego w środowisku freak fightów Wiewióra miał spory orzech do zgryzienia. Wszystko za sprawą faktu, że do tej pory nie miał żadnego doświadczenia ze sportami walk. Wiadomo jednak, że jego syn jest bardzo utalentowanym fighterem, więc mógł wspomóc tatę w treningach. Na Macieju Wiewiórce leżała zdecydowanie mniejsza presja i nie miał zbyt wielu osób, które obstawiały, że wygra. Kurs na niego wynosił 3.41.

Jacek "Muran" Murański pokonał Macieja "Stary Wiewiór" Wiewiórkę przez nokaut, runda I