Stary Wiewiór dość nieoczekiwanie pojawił się w świecie freak fightów. Ojciec Maksymiliana Wiewiórki stał się rozpoznawalny po jednym z wywiadów, którego udzielił Mateuszowi Kaniowskiego. Zainteresowanie wokół jego osoby postanowiła wykorzystać organizacja Prime Show MMA, która zakontraktowała Starego Wiewióra. Jego kolejna walka znalazła się na dzisiejszej karcie walk Prime MMA 7.

Kim jest Stary Wiewiór?

Kim jest Stary Wiewiór? Kto to Stary Wiewiór? Stary Wiewiór to przede wszystkim ojciec Maksymiliana Wiewiórki, który jest podwójnym mistrzem organizacji FAME MMA. We wrześniu 2023 roku Stary Wiewiór dość nieoczekiwanie podpisał kontrakt z Prime Show MMA. Do jego debiutu w MMA doszło na szóstej edycji tej gali, która odbyła się 21 października w Toruniu.

Stary Wiewiór imię i nazwisko

Jak tak naprawdę nazywa się Stary Wiewiór? Otóż ojciec Maksymiliana Wiewiórki nazywa się Maciej Wiewiórka.

Stary Wiewiór wiek

Ile lat ma Stary Wiewiór? Nie jest znana dokładna data urodzin Macieja Wiewiórki. Jacek Murański ujawnił jednak podczas jednego z programów przed Prime MMA 6, że Stary Wiewiór ma 51 lat.

Stary Wiewiór wzrost

Stary Wiewiór wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 51-latek? Maciej Wiewiórka jest podobnego wzrostu co jego syn, a więc niespełna 180 centymetrów.

Stary Wiewiór waga

Dokładną wagę Starego Wiewióra poznaliśmy przy okazji jego debiutu w MMA. Stary Wiewiór waży 76 kilogramów.

Stary Wiewiór rekord

Stary Wiewiór przegrał w swoim debiucie, zatem jego rekord to aktualnie 0-1.

Rekord K-1 (w małych rękawicach): 0-1

Stary Wiewiór Prime MMA

16 września 2023 roku Stary Wiewiór został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji Prime Show MMA. Federacja poinformowała zarazem, że Maciej Wiewiórka stoczy pojedynek na gali Prime 6. Co więcej, Stary Wiewiór był pierwszym zawodnikiem, który oficjalnie został dodany do karty walk Prime MMA 6.

Stary Wiewiór vs Muran

W swojej debiutanckiej walce w MMA Stary Wiewiór zmierzył się z Jackiem Murańskim. Do tego starcia doszło w co-main evencie gali Prime MMA 6. Faworytem wydawał się Jacek Murański, który przystępował do tego pojedynku ze znacznie większym doświadczeniem w klatce. Przewidywania te potwierdziły się, bowiem Muran pokonał Starego Wiewióra już w pierwszej rundzie.

Stary Wiewiór na Prime MMA 7

Ojciec Maksymiliana Wiewiórki został ogłoszony jako jeden z zawodników, który wystąpił na gali Prime MMA 7. Stary Wiewiór wziął udział w turnieju Igrzyska Gladiatorów, jednak przegrał z Tomkiem Olejnikiem w pierwszej rundzie.

Stary Wiewiór syn

Stary Wiewiór debiut we freak fightach może zawdzięczać swojemu synowi Maksymilianowi Wiewiórce. To właśnie dzięki rozpoznawalności swojego syna Maciej Wiewiórka dostał bowiem szansę pokazania się w internecie.

Stary Wiewiór Instagram

Stary Wiewiór postanowił założyć konto na Instagramie przy okazji ogłoszenia jego walki na gali Prime MMA 6. Ojca Maksymiliana Wiewiórki można znaleźć na tej platformie pod nickiem @stary_wiewior i na ten moment posiada 6 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Stary Wiewiór? 
Stary Wiewiór aktualnie ma 51 lat.
Z kim Stary Wiewiór zawalczył w debiucie w MMA? 
Stary Wiewiór zadebiutował w klatce na gali Prime MMA 6 walką z Jackiem Murańskim.