Pozostałe walki Prime Show MMA 6

https://twitter.com/lottusek_/status/1715828542917734876

Izydorczyk vs Ms. Danielka - Wynik

Jedyny pojedynek kobiet na gali Prime Show MMA 6 wydawał się mieć przewidywalne zakończenie, a przynajmniej tak prezentowały się dostępne kursy. Warto nadmienić, że można było obstawiać ten i inne pojedynki podczas wydarzenia federacji Prime z kodem promocyjny Fortuna i zgarnąć atrakcyjne bonusy, których łączna wartość to nawet do 635 PLN na start!

Pojedynek pań zdecydowanie przeważał na korzyść Aleksandry "Ms. Danielki" Daniel. Kurs na jej zwycięstwo wynosił 1.15. Z pewnością miało to związek z doświadczeniem zawodniczki. W przeszłości zawalczyła ona w dwóch pojedynkach podczas dwóch wydarzeń Kingpyn Boxing. Choć w żadnym z nich nie udało jej się zwyciężyć, to fakt wcześniejszych występów z pewnością mógł się przyczynić do zwycięstwa.

Jeśli chodzi o Patrycję Izydorczyk, to jest ona debiutantką. Z tego powodu nikt nie spodziewał się po niej zbyt wiele, a kurs na nią wynosił aż 4.48. Wiadomo jednak, że czasami lekceważenie nowej twarzy w federacji może się źle skończyć dla rywala. Czy tak było i tym razem?

Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel pokonała Patrycję Izydorczyk przez KO, runda II