Organizacja Kingpyn Boxing to nowy gracz na arenie międzynarodowej zrzeszający popularnych influencerów, youtuberów, raperów i ogólnie popularnych twórców internetowych. Pierwsza odsłona pięściarskiej gali miała miejsce 22 kwietnia na Wembley w Londynie. Wzięło w niej udział 18 zawodników. Szesnastu z nich rywalizowało w turnieju High Stakes o awans do półfinałów, które będziemy mogli obserwować na drugim evencie 15 lipca w Dublinie. Na gali wystąpiło dwóch reprezentantów Polski. Raper Filip "Filipek" Marcinek przegrał w drugiej rundzie z brazylijskim komikiem Whinderssonem Nunesem.

Szczęścia nie miała również Aleksandra "Danielka" Daniel, która mierzyła się z gwiazdą filmów dla dorosłych, Elle Brooke. Pojedynek odbył się na dystansie pięciu rund po dwie minuty. Sędziowie ogłosili jednogłośne zwycięstwo Brytyjki (49-46, 49-46, 49-46). Jak wygląda karta walk Kingpyn Boxing 2 Dublin? Kto walczy na Kingpyn Boxing 2 Dublin? 

Kingpyn Boxing 2 Dublin - karta walk

Karta walk Kingpyn Boxing 2 w Dublinie z pewnością będzie obfitować w wiele ciekawych nazwisk i zestawień. Oprócz półfinałów mężczyzn, w którym zmierzą się Whindersson Nunes vs Kenny Ojuederie i Ali "Anesongib" Al-Fakhri i Jarvis Khattri zobaczymy również półfinały kobiet. W nich mierzyć się będą ze sobą Jully Oliveira vs Elle Brooke oraz Avery "6AR6IE6" Pongracz vs Emily Brooke.

Federacja Kingpyn przewidziała także drabinkę przegranych oraz starcia o dzikie karty. W nich zobaczymy m.in. "Danielkę", która zmierzy się z Danielą Helmsley, Amber O'Donnell, która rywalizować będzie z Whitney Johns, czy Declana Kenna z Goldn Boyz.

Półfinały (mężczyźni)

  • Whindersson Nunes vs Kenny "Kingkenny" Ojuederie
  • Ali Loui "AnEsonGib" Al-Fakhri vs Jarvis Khattri

Półfinały (kobiety)

  • Avery "6AR6IE6" Pongracz vs Emily Brooke
  • Jully Oliveira vs Elle Brooke

Drabinka przegranych (kobiety)

  • Daniella Hemsley vs Aleksandra Daniel
  • Amber O'Donnell vs Whitney Johns

Dzika karta

  • Kiefer Crosbie vs Aaron Chalmers
  • Cian Cowley vs Connor Tierney
  • Declan Kenna vs GldnBoyz

Kursy Kingpyn Boxing 2 Dublin

Karta walk Kingpyn Boxing 2 w Dublinie to osiem starć turniejowych oraz extra fighty. Wszystkie będzie można obstawiać u bukmachera Betclic. Nie czekaj więc ani chwili i skorzystaj z kodu promocyjnego Betclic, który gwarantuje między innymi zakład bez ryzyka do 200 PLN!


Kto zawalczy na Kingpyn Boxing 2?
W Dublinie będziemy świadkami półfinałów i starć w drabince przegranych. Zobaczymy między innymi Whinderssona Nunesa, Aliego "Anesongib" Al-Fakhri, Elle i Emily Brooke, Aleksandrę Daniel, czy Amber O'Donnell.
Ile jest walk na Kingpyn Boxing 2?
Na gali zobaczymy 9 pojedynków.