Patrycja Izydorczyk to przede wszystkim modelka i influencerka. Kilka lat temu zrobiło się o niej głośno przez związek z włodarzem organizacji Fame MMA. Kobieta wystąpiła również w jednym z najpopularniejszych reality show w Polsce. O jej losach w programie pisały popularne portale plotkarskie. Jej konto na Instagramie śledzi aż 135 tysięcy użytkowników. Ile lat ma Patrycja Izydorczyk?

Kim jest Patrycja Izydorczyk?

Patrycja Izydorczyk jest influencerką i modelką działającą w sieci od kilku lat. Spory rozgłos kilka lat temu przyniósł jej nieudany związek z Wojtkiem Golą, znanym włodarzem Fame MMA i uczestnikiem Warsaw Shore. Mogliśmy ją również poznać w jednym z najpopularniejszych programów typu reality show, a dokładniej Love Island: Wyspa Miłości. Jej udział w nim również wpłynął na jej aktualną rozpoznawalność.

Co ciekawe, wystąpiła ona w piątej edycji i została jej finalistką wraz ze swoim programowym partnerem. Mimo takiego osiągnięcia para rozstała się niedługo po zakończeniu się programu.

Patrycja Izydorczyk - Wiek

Ile lat ma Patrycja Izydorczyk? Kobieta w 2023 roku skończyła 23 lata.

Patrycja Izydorczyk - Pochodzenie

Kobieta urodziła się w Polsce i pochodzi z Poznania.

Patrycja Izydorczyk - Prime Show MMA

Patrycja Izydorczyk jeszcze nie walczyła w żadnej organizacji sztuk walk i to właśnie Prime Show MMA ma to zmienić. Kobieta zadebiutuje w w 6 edycji wydarzenia organizowanego przez federację. Jej przeciwniczką ma być Ola Daniel. Jej przeciwniczka ma nieco więcej wspólnego ze sportami walki. Być może jednak nie wiemy czegoś o Patrycji, która może nas jeszcze zaskoczyć po wejściu do oktagonu.

Patrycja Izydorczyk - Love Island

Jak wiadomo, dziewczyna otrzymała swój największy przyrost obserwujących po wystąpieniu w programie Love Island: Wyspa Miłości 5. Od pojawienia się w reality show przyznała, że szuka dobrze zbudowanego mężczyzny z tatuażami. To od razu skojarzyło się portalom plotkarskim z jej byłym partnerem. W rezultacie w sieci możemy znaleźć masę artykułów o tym, że szukała ona sobowtóra Wojtka Goli.

Patrycja Izydorczyk - Partner

W przeszłości Patrycja Izydorczyk spotykała się Wojtkiem Golą. Kolejny związek, z którym dziewczyna weszła do finału programu Love Island, również nie przetrwał próby czasu. Jej partnerem był wówczas Mikołaj Cieśla. Aktualnie nie ma potwierdzenia, że dziewczyna się z kimś spotyka, choć chodzą plotki, że jest w relacji z Łukaszem Urbaniakiem. Byli oni w jednej edycji programu Love Island.

Patrycja Izydorczyk - Instagram

Patrycja prężnie działa na Instagramie, gdzie udało jej się zgromadzić 135 tysięcy fanów. Na swoim koncie publikuje treści lifestyle, kadry ze swojego życia oraz efekty pracy jako fotomodelka.