Ola Daniel dość nieoczekiwanie weszła do świata freak fightów. Influencerka zdecydowała się na udział w brytyjskiej gali bokserskiej Kingpyn Boxing, natomiast jej ostatnia walka znalazła się na karcie walk Prime MMA 8.

Kim jest Ola Daniel?

Kto to Ola Daniel? Ola Daniel to popularna influencerka, agentka nieruchomości, a także zawodniczka Prime MMA. Popularność zyskała po występie w programie Love Island na początku 2021 roku.

Aleksandra Daniel dość szybko odpadła z programu, jednak została zapamiętana przez widzów, którzy chętnie zaczęli śledzić jej poczynania w mediach społecznościowych. Głośno o influncerce zaczęło być ponownie na początku 2023 roku, kiedy została ogłoszona jako zawodniczka organizacji Kingpyn Boxing.

Ola Daniel wiek

Ile ma lat Ola Daniel? Uczestniczka Love Island urodziła się w 2000 roku. Oznacza to, że na ten moment rocznikowo ma 24 lata.

Ola Daniel wzrost

Ola Daniel wzrost, czyli jak wysoka jest zawodniczka Prime MMA? Aleksandra należy do wysokich kobiet, jej wzrost wynosi bowiem 178 centymetrów.

Ola Daniel waga

Influencerka jest szczupłą dziewczyną, jednak jej dokładną wagę poznaliśmy przy okazji jej walk na Kingpyn Boxing. Ola Daniel waży około 60 kilogramów.

Ola Daniel walka

Mało kto spodziewał się, że zobaczymy Aleksandrę Daniel w walce. Jak się jednak okazało, influncerka zdecydowała się zadebiutować na gali Kingpyn Boxing w formule bokserskiej. Daniel stoczyła w tej federacji dwie walki.

Ola Daniel rekord

Ola Daniel jak na razie stoczyła trzy indywidualne walki [2 w boksie, 1 w K-1].

Rekord K-1: 1-0
Rekord Boks: 0-2

Ola Daniel Prime MMA

Po nieudanej przygodzie w Kingpyn Boxing, Ola Daniel podpisała kontrakt z organizacją Prime Show MMA. Do jej debiutu doszło na gali Prime MMA 6, która odbyła się 21 października w Toruniu.

Ola Daniel vs Patrycja Izydorczyk

Ola Daniel na Prime MMA 6 zmierzyła się z debiutującą Patrycją Izydorczyk. Pojedynek odbył się w formule K-1. Aleksandra była zdecydowaną faworytką i bez większych problemów pokonała swoją rywalkę w drugiej rundzie przez TKO.

Ola Daniel na Prime MMA 8

Alensandra Daniel powróciła do klatki 13 kwietnia w Warszawie na gali Prime MMA 8. 24-latka wystąpiła w walce 2 vs 2 parze z Sandrą Smoroń. Dziewczyny zmierzyły się z Pauliną Porzucek i Klaudią Szponar, a formułą pojedynku było K-1. Ostatecznie Ola Daniel okazała się najlepszą zawodniczką i pokonała zarówno Szponar, jak i Porzucek.

Ola Daniel Kingpyn Boxing

11 marca 2023 roku Ola "Danielka" Daniel została ogłoszona jako nowa zawodniczka organizacji Kingpyn Boxing. Polka została zaprezentowana podczas ceremonii losowania pierwszych par turnieju Kingpyn Boxing. W tej organizacji Ola Daniel stoczyła dwie walki, jednak obie przegrała. W debiucie została pokonana przez Elle Brook, a w drugim występie poniosła porażkę z Danielą Hemsley.

Ola Daniel Elle Brooke

Ola Daniel vs Elle Brook to walka, która odbyła się na gali Kingpyn Boxing 22 kwietnia 2023 roku w Londynie. Zawodniczki nie darzyły się sympatią i widać było między nimi złą krew od samego początku. Zaczęło się od lekkich prowokacji za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak przy okazji jednego z programów promujących galę Kingpyn Boxing doszło do rękoczynów.

W walce Daniel nie miała jednak za wiele do powiedzenia. Elle Brook, mimo znacznie gorszych warunków fizycznych, wypunktowała Polkę i po pięciorundowej walce sędziowie przyznali jej zwycięstwo.

Ola Daniel vs Daniella Hemsley

W swojej drugiej walce organizacji Kingpyn Ola Daniel zmierzyła się z Daniellą Hemsley. Pojedynek ponownie potrwał pełen dystans i znów sędziowie przyznali jednogłośnie zwycięstwo rywalce Daniel.

Ola Daniel Love Island

W marcu 2021 roku Aleksandra Daniel wzięła udział w trzeciej edycji programu Love Island. Warto zaznaczyć, że była to edycja z największą średnią oglądalności spośród wszystkich siedmiu dotychczasowych. Daniel nie znalazła jednak w programie miłości i odpadła jako jedna z pierwszych uczestniczek.

Ola Daniel Instagram

Ola Daniel jak każdy influencer aktywnie działa mediach społecznościowych. 23-latka prowadzi Instagrama pod nazwą @ms.danielka. Jej poczynania na tym portalu śledzi aktualnie ponad 300 tysięcy użytkowników.


Z czego znana jest Ola Daniel?
Ola Daniel to influencerka znana z udziału w programie Love Island.
Ile lat ma Ola Daniel?
Ola Daniel urodziła się w 2000 roku, a zatem ma 24 lata.