Ola Daniel dość nieoczekiwanie weszła do świata freak fightów. Inluncerka zdecydowała się na udział w brytyjskiej gali bokserskiej Kingpyn Boxing. Kim jest Ola Daniel? Z czego jest znana Ola Daniel?

Kim jest Ola Daniel?

Ola Daniel to popularna influencerka, studentka prawa, a także właścicielka butiku o nazwie "Danielka butik". Popularność zyskała po występie w programie Love Island na początku 2021 roku. Daniel dość szybko odpadła z programu, jednak została zapamiętana przez widzów, którzy chętnie zaczęli śledzić jej poczynania w mediach społecznościowych. Głośno o influncerce zaczęło być ponownie na początku 2023 roku, kiedy została ogłoszona jako zawodniczka organizacji Kingpyn Boxing.

Ola Daniel wiek

Ile lat ma Ola Daniel? Uczestniczka Love Island urodziła się w 2000 roku. Oznacza to, że na ten moment rocznikowo ma 24 lata.

Ola Daniel wzrost

Ola Daniel wzrost, czyli jak wysoka jest zawodniczka Kingpyn Boxing? Aleksandra należy do wysokich kobiet, jej wzrost wynosi bowiem 178 centymetrów.

Ola Daniel waga

Ile waży Ola Daniel? Influencerka jest szczupłą dziewczyną, jednak jej dokładną wagę poznamy dzień przed galą Kingpyn Boxing podczas oficjalnego ważenia.

Ola Daniel walka

Mało kto spodziewał się, że zobaczymy Aleksandrę Daniel w walce. Jak się jednak okazało influncerka zdecydowała się zadebiutować na gali Kingpyn Boxing w formule bokserskiej. Jej przeciwniczką będzie gwiazda filmów dla dorosłych Elle Brook, a pojedynek został zaplanowany na 22 kwietnia 2023 roku.

Ola Daniel rekord

Ola Daniel jest na razie przed swoją pierwszą walką. Jej rekord wynosi zatem 0-0.

Rekord MMA: 0-0-0
Bilans Boks: 0-0-0

PrzeciwnikRezultatWydarzenie
Elle Brook?Kingpyn Boxing, 22.04.2023

Ola Daniel Kingpyn Boxing

11 marca 2023 roku Ola "Danielka" Daniel została ogłoszona jako nowa zawodniczka organizacji Kingpyn Boxing. Polka została zaprezentowana podczas ceremonii losowania pierwszych par turnieju Kingpyn Boxing. Z ogłoszenia wynika, że 23-latka podpisała z brytyjską federacją kontrakt na kilka walk.

Ola Daniel Elle Brook

Ola Daniel vs Elle Brook to walka, która odbędzie się na gali Kingpyn Boxing 22 kwietnia 2023 roku w Londynie. Zawodniczki nie darzą się sympatią i widać między nimi złą krew od samego początku. Zaczęło się od lekkich prowokacji za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak przy okazji jednego z programów promujących galę Kingpyn Boxing doszło do rękoczynów.

Ola Daniel Love Island

W marcu 2021 roku Aleksandra Daniel wzięła udział w trzeciej edycji programu Love Island. Warto zaznaczyć, że była to edycja z największą średnią oglądalności spośród wszystkich siedmiu dotychczasowych. Daniel nie znalazła jednak w programie miłości i odpadła jako jedna z pierwszych uczestniczek.

Ola Daniel Instagram

Ola Daniel jak każdy influencer aktywnie działa mediach społecznościowych. 23-latka prowadzi Instagrama pod nazwą @ms.danielka. Jej poczynania na tym portalu śledzi aktualnie ponad 250 tysięcy użytkowników.


Z czego znany jest Filipek?
Filipek to popularny raper i zawodnik FAME MMA.
Ile lat ma Ola Daniel?
Ola Daniel urodziła się w 2000 roku.