Pozostałe walki Prime Show MMA 6

Erwin vs Mister Matii - Wynik

Pojedynek, w którym Erwin Burzyński zmierzył się z Mateuszem "Mister Matii" Górskim, był sporą niewiadomą. Rozpoczęcie tej walki tej dwójki zobaczyliśmy w okolicach godziny 21:00. Tę walkę, jak i wszystkie pozostałe można było obstawiać z atrakcyjnym kodem promocyjnym Fortuna. Jego użycie gwarantuje rozmaite bonusy, które łącznie pozwalają Wam na otrzymanie nawet 635 PLN na start!

W przypadku tej walki wyłaniał nam się bardzo wyraźnie faworyt, którym był Erwin Burzyński. Kurs na niego wynosił 1.15. Choć nie miał za sobą odbytych walk we freakach, to na co dzień jest trenerem personalnym. Co więcej, przygotowuje zawodników, takich jak Laluna do wystąpień w starciach. Jego wiedza i umiejętności przekonywały typujących o jego zwycięstwie.

Underdogiem tego pojedynku był Mateusz "Mister Matii" Górski. W jego przypadku kurs wynosił aż 4.48. Mało kto stawiał za tym, że znajdzie się on na zwycięskiej pozycji. Zawodnik także może się pochwalić wysportowaną sylwetką i stycznością ze sportami walki już w przeszłości. Miał więc szansę zaskoczyć wszystkich, jeśli osiągnąłby zwycięstwo.

Erwin Burzyński pokonał Mateusza "Mister Matii" Górskiego przez TKO, runda I