Ninja Jarek to kolejna postać, która dołączyła do świata freak fightów. Zawodnik ten podpisał bowiem kontrakt z organizacją Clout MMA. Sprawdź kim jest Ninja Jarek?

Kim jest Ninja Jarek?

Kim jest Ninja Jarek? Ninja Jarek kto to? Ninja Jarek to postać, która zaistniała w internecie przez propagowanie sportowego stylu życia. Mężczyzna na swoich mediach społecznościowych już od wielu lat wrzuca filmiki z treningów czy innych aktywności fizycznych. Na przełomie 2019 i 2020 roku rozpoczął współpracę ze znaną firmą suplementacyjną - SFD.

W lipcu 2023 roku został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji Clout MMA. Oznacza to, że został również zawodnikiem MMA.

Ninja Jarek Sobonkiewicz

Wiele osób zna Ninja Jarka również z nazwiska Sobonkiewicz. Pełne imię i nazwisko nowego zawodnika Clout MMA to właśnie Jarosław Sobonkiewicz.

Ninja Jarek wiek

Ile ma lat Ninja Jarek? Sobonkiewicz urodził się w 1983 roku (40 lat).

Ninja Jarek wzrost

Dokładny wzrost Ninja Jarka powinniśmy poznać przy okazji jego debiutu w organizacji Clout MMA. Patrząc jednak na jego face to face z Konradem Karwatem, którego wzrost to 178 centymetrów, można wnioskować, że Ninja Jarek ma około 175 centymetrów wzrostu.

Ninja Jarek waga

Ile waży Ninja Jarek? Tego dowiemy się 4 sierpnia, bowiem to właśnie wtedy odbędzie się oficjalne ważenie przed Clout MMA. Można jednak przypuszczać, że Ninja Jarek waży około 90 kilogramów.

Ninja Jarek walka

Ninja Jarek walka, czyli ile starć ma już za sobą Ninja Jarek? Sam zawodnik w wywiadach wielokrotnie przyznawał, że ma on na swoim koncie ogromną ilość nielegalnych walk na ulicy. Sobonkiewicz przyznawał, że nie stronił od bójek, jednak nigdy nie zanotował porażki. O tym, czy rzeczywiście jest on tak znakomitym fighterem jak sam mówi, przekonamy się już 5 sierpnia podczas Clout MMA 1.

Ninja Jarek MMA

Ninja Jarek w MMA zadebiutuje już 5 sierpnia na gali Clout MMA 1, która odbędzie się w Warszawie. Wiadomo, że zawodnik ten od wielu lat trenował sporty walki, jednak skupiał on się przede wszystkim na sportach stójkowych. Zatem MMA będzie dla niego nowością.

Ninja Jarek rekord

Ninja Jarek rekord jak na razie jest zerowy. Mężczyzna bowiem nie stoczył do tej pory żadnej oficjalnej walki.

Rekord MMA: 0-0-0

Ninja Jarek Clout MMA

Ninja Jarek w Clout MMA to coś, o czym kibice dowiedzieli się podczas pierwszej konferencji tej organizacji 12 lipca 2023. To właśnie wtedy zawodnik ten został ogłoszony jako nowy nabytek tej federacji.

Ninja Jarek sterydy

Ninja Jarek jest dobrze zbudowany i posiada ponadprzeciętną sylwetkę. Wiele osób przez długi czas zarzucało mu stosowanie sterydów. W lutym 2020 roku Ninja Jarek, na filmie "Trening polskiego NINJA" na kanale SFD na YouTube, postanowił odnieść się do tych zarzutów.

Nie stosuje, nie stosowałem nigdy żadnego dopingu, żadnych zastrzyków nie brałem (...) mam taką genetykę jaką mam, po prostu lata pracy, lata treningów.

Ninja Jarek wykop

Ninja Jarek jest często wyszukiwaną osobą na portalu Wykop. O nowym zawodniku Clout MMA zrobiło się głośno, kiedy właśnie na tym serwisie wypłynął artykuł z 2010 roku. Można było w nim znaleźć następujące informacje.

Jarosław S. pierwszy raz dał o sobie znać miesiąc temu. Chodził po mieście z nożem i "ćwiczył" wschodnie sztuki walki. Mówił o sobie, że jest "strzeleckim nindżą". Kręcił się w centrum i w okolicy ul. Toszeckiej. Tylko jednego dnia policjanci odebrali w tej sprawie dziewięć telefonów od zaniepokojonych ludzi.

Artykuł opisywał jednak znacznie więcej niecodziennych sytuacji.

W Nowy Rok przyszedł natomiast do kościoła na wieczorną mszę. Stanął między ludźmi i zaczął krzyczeć, że to on urodził się dwa tysiące lat temu. Że ludzie powinni w niego wierzyć, bo on jest prawdziwy. Używał przy tym takich przekleństw, że starsze osoby zakrywały uszy. Z kościoła wyprowadziło go trzech mężczyzn, którzy byli na mszy.

Ninja Jarek Instagram

Ninja Jarek Instagram prowadzi już od wielu lat i można znaleźć na nim głównie filmiki z treningów. Mężczyzna prowadzi konto pod nickiem @ninja@jarek. Jak na razie zgromadził blisko 7 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Ninja Jarek? 
Ninja Jarek ma 40 lat.
Z kim Dominik Pudzianowski zadebiutuje w Clout MMA? 
Dominik Pudzianowski w Clout MMA zadebiutuje walką z Pawłem Scarface'em Bombą.