Pozostałe walki Prime Show MMA 7

Pierwsza gala freak-fightowa w tym roku za nami. W main evencie i zarazem trzecim rewanżowym starciu na Prime MMA 7 doszło do pojedynku w formule bokserskiej pomiędzy Jackiem Murańskim a Pawłem Jóźwiakiem. Kto wygrał walkę Jacek Murański vs Paweł Jóźwiak na Prime MMA 7?

Jacek Murański vs Paweł Jóźwiak wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Jacek Murański vs Paweł Jóźwiak, przekonaliśmy się w sobotę 13 stycznia 2024 roku. Walka rewanżowa dwóch starszych wiekowo zawodników. W ich pierwszym pojedynku na zasadach MMA lepszy okazał się "Prezes FEN", który zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Na tej samej gali Jóźwiak pokonał również rapera Ernesta "Reda" Ivandę. Dwa miesiące później musiał uznać wyższość Michała "Boxdela" Barona, który pokonał go w rewanżowej walce na Fame Friday Arena 2.

Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN.

Bilans Jacka Murańskiego mówił sam za siebie. Przed tym pojedynkiem miał na koncie 4 porażki i tylko 1 zwycięstwo z powiedzmy sobie szczerze słabym przeciwnikiem, jakim był Maciej "Stary Wiewiór" Wiewiórka. Przed rewanżem z "Prezesem FEN" ponownie był skazywany na porażkę.

Jacek Murański pokonał Pawła "Prezesa FEN" Jóźwiaka przez niejednomyślną decyzję sędziów.