Pozostałe walki Prime Show MMA 7

Pierwsza gala freak-fightowa w tym za nami. W drugim półfinałowym pojedynku 2 na 2 w Igrzyskach Gladiatorów zmierzyli się Kuba Lasik i Ronaldo "Czarny Polak" Miranda vs Łukasz "Magical Jr" Malankowski i Dawid Haras. Kto wygrał walkę Lasik i Czarny Polak vs Magical Jr i Haras na Prime MMA 7?

Lasik i Czarny Polak vs Magical Jr i Haras wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Lasik i Czarny Polak vs Magical Jr i Haras, przekonaliśmy się w sobotę 13 stycznia 2024 roku. Druga walka w ramach Igrzysk Gladiatorów. Najbardziej doświadczoną parą reprezentował Haras i Magical Jr. Ten pierwszy ma na koncie okrągłe 20 walk i wszystkie przegrane. W pojedynku przeciwko Lasikowi i Czarnemu Polakowi miał wsparcie w młodszym bracie Daniela Magicala, który miał za sobą debiut w klatce. Na co dzień trenuje z czołowymi fighterami z Gromdy.

Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN.

Z drugiego duetu bardziej wartościowym zawodnikiem wydawał się "Czarny Polak", który przed tym starciem miał na koncie jedno zwycięstwo nad Tomkiem Olejnikiem i porażkę z Damianem "The Karpi" Kasprzakiem. Lasik natomiast miał na koncie błyskawiczną porażkę w budce telefonicznej z "Kamerzystą", porażkę w walce 2 vs 1 z Alanem Kwiecińskim i porażkę w debiucie we freakach z Pawłem Szulcem.

Łukasz "Magical Jr" Malankowski i Dawid "Harnaś" Haras pokonali Kubę Lasika i Ronaldo "Czarnego Polaka" Mirandę.