Pozostałe walki Prime Show MMA 7

Pierwsza gala freak-fightowa w tym roku za nami. W drugim pojedynku na Prime MMA 7 zmierzyli się Grzegorz "Hellboy" Głuszcz i Dawid "Ambro" Ambroziak. Kto wygrał walkę Hellboy vs Ambro na Prime MMA 7?

Hellboy vs Ambro wynik

O tym, kto zwyciężył w walce Hellboy vs Ambro, dowiedzieliśmy się w sobotę 13 stycznia 2024 roku. Walka odbyła się w formule bokserskiej. Początkowo miała się odbyć w październiku zeszłego roku. "Hellboy" do tej pory walczył tylko raz, na gali Hybrid MMA, pokonując szybko Piotra "Sadka" Sadowskiego.

Galę Prime MMA 7 można było obstawiać wyłącznie w Fortunie. Nasz kod promocyjny Fortuna gwarantował bonus powitalny do 335 PLN, w tym darmowe 20 PLN.

Dawid Ambroziak w rywalizacji z "Hellboyem" był stawiany w roli faworyta. Nic dziwnego, gdyż posiada dużo większe doświadczenie. "Ambra" mogą kojarzyć widzowie, którzy oglądali pierwszą galę FAME MMA. To właśnie na niej "Ambro" zadebiutował i pokonał Dawida Ozdobę. W kolejnych pojedynkach przegrywał z "Don Kasjo" i Piotrem Szczurkiem i pokonywał Macieja Szewczyka, Adriana Ciosa oraz Jakuba Rygiela. To trzeci występ Ambroziaka w barwach federacji Prime Show MMA. Do walki z Głuszczem wchodził jako niepokonany (bilans w Prime 2-0-0).

Dawid "Ambro" Ambroziak pokonał Grzegorza "Hellboya" Głuszcza przez jednogłośną decyzję sędziów.