Hybrid MMA to nowy twór na rynku polskich freak fightów. Organizacja ta zamierza mieszać starcia freakowe z występami zawodowców. Poznaj szczegóły gali Hybrid MMA oraz dowiedz się kto zawalczy na Hybrid MMA.

Hybrid MMA karta walk

Mimo tego, że Hybrid MMA reklamuje się jako federacja freak fightowa, nie zobaczymy na karcie walk wielkim gwiazd znanych z FAME MMA czy Clout MMA. Karta walk Hybrid MMA zawiera jednak starcie z udziałem Grzegorza "Hellboya" Głuszcza. Hellboy wystąpił na ostatniej gali Prime MMA 6 w walce 2 vs 2. Na zbliżającym się wydarzeniu zmierzy się z Piotrem "Sadkiem" Sadowskim. Sadek znany jest z tego, że dał się znokautować Ferrariemu podczas udzielania wywiadu.

Na gali Hybrid MMA fani zobaczą również starcie reklamowane jako Hotel Paradise vs Love Island. Zmierzą się w nim bowiem uczestnicy tych programów. Jakub "Jay" Wiśniewski stanie w tej walce naprzeciwko Grzegorza Bartoszka.

W walce wieczoru Hybrid MMA zobaczymy starcie, które powinno stać na przyzwoitym poziomie sportowym. Do klatki wejdą bowiem Michał Choiński oraz Patryk Akinyeye. Choiński znany jest z występu w programie Hotel Paradise, jednak od wielu lat trenuje sporty walki, a ostatnio zaliczył zawodowy debiut wygrywając na gali Strife 3. Patryk Akinyeye również ma na swoim koncie udany debiut w MMA. W czerwcu tego roku już w pierwszej rundzie wygrał na gali Silesian MMA 10.

Main event Hybrid MMA

 • Michał Choiński vs Patryk "Black Panther" Akinyeye

Co-main event Hybrid MMA

 • Piotr "Sadek" Sadowski vs Grzegorz "Hellboy" Głuszcz

Karta główna Hybrid MMA

 • Adam Kosut vs Tomasz Kondraciuk (boks)
 • Hubert Lotta vs Kacper Arent - K-1 (małe rękawice)
 • Jakub "Jay" Wiśniewski vs Grzegorz Bartoszek - K-1 (małe rękawice)
 • Jakub Syc vs Bartłomiej Wojcechowski
 • Kornel Typa vs Konrad Kukulski
 • Kazimierz Bednarz vs Oleksandr Popov
 • Wiktoria Wojciechowska vs Aleksandra Mierzwicka

Karta wstępna Hybrid MMA

 • Paweł Kucharski vs Mikołaj Karpiński
 • Daiji Kimura vs Kamil Nawrocki

Hybrid MMA kiedy

Gala Hybrid MMA została zaplanowana na 4 listopada, a rozpocznie się o 19:00.

Hybrid MMA gdzie

Gdzie odbędzie się Hybrid MMA? Hybrid MMA odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej OSIR w Mosinie. Mosina to miejscowość znajdująca się około 20 kilometrów od Poznania.

Hybrid MMA transmisja

Organizacja Hybrid MMA postawiła na transmisję swojego wydarzenia za pośrednictwem pay-per-view. Dostęp do PPV można wykupić na stronie playlive.net. Cena za Hybrid MMA PPV to 29,99 PLN. Warto jednak zaznaczyć, że dwie pierwsze walki będą dostępne do obejrzenia za darmo na oficjalnym kanale federacji na YouTube.

Hybrid MMA kursy

Aktualnie żaden bukmacher nie zdecydował się na wystawienie kursów na Hybrid MMA. Warto jednak wykorzystać bonusy bez depozytu do obstawiania pozostałych wydarzeń sportowych.


Kto walczy na Hybrid MMA?
Na Hybrid MMA zawalczą tacy zawodnicy jak Michał Choiński, Patryk Akinyeye, Piotr "Sadek" Sadowski czy Grzegorz "Hellboy" Głuszcz.
Ile jest walk na Hybrid MMA?
Na karcie walk Hybrid MMA znalazło się 11 pojedynków.
O której jest Hybrid MMA?
Gala Hybrid MMA została zaplanowana na 4 listopada na godzinę 19:00.