Piotr Szczurek, znany w sieci jako Miejski Drwal, niespodziewanie wskoczył do karty walk gali FAME MMA 10 na kilka dni przed samym wydarzeniem. Kto to Piotr Szczurek? Kim jest? Piotr Szczurek wiek, waga, wzrost – co wiadomo na ten temat? Piotr Szczurek trener – czym się zajmuje? Piotr Szczurek Love Island – czy znany jest z występu w tym programie? Piotr Szczurek FAME MMA – kto był jego rywalem w debiucie w MMA? Piotr Szczurek Instagram – ile osób śledzi jego profil na tym portalu społecznościowym?

Kto to Piotr Szczurek?

Kto to Piotr Szczurek? Kim jest Piotr Szczurek? To pytanie mogli zadać sobie widzowie drugiej konferencji przed galą FAME MMA 10, którzy śledzili wydarzenie i przy okazji jednej z części wyczytano ksywę Miejskiego Drwala jako jednego z zawodników walczących na gali.

Miejski Drwal mieszka w Warszawie i jest trenerem personalnym. Pojedynek na FAME MMA 10 był dla niego debiutancki, jeśli o sporty walki.

Piotr Szczurek wiek, wzrost, waga

miejski drwal wiek

Piotr Szczurek urodził się w 1985 roku. Jeśli chodzi o wiek, Szczurek ma więc rocznikowo 36 lat. W przypadku trenerów personalnych czy zawodników sportów sylwetkowych często poruszanymi aspektami są wzrost i waga. W sieci można znaleźć informacje, według których Szczurek ma 180 centymetrów wzrostu, a waży około 83 kilogramów.

Piotr Szczurek trener

Piotr Szczurek trener – Miejski Drwal jest absolwentem AWF w Krakowie, trenerem personalnym, a dodatkowo między innymi Crossfit, TRX czy instruktorem gimnastyki. Mężczyzna jest związany ze sportem i zajmuje się pomaganiem ludziom w poprawie ich sylwetki czy szeroko pojętego zdrowia fizycznego.

Swoją działalność prowadzi między innymi na stronie internetowej, a także w social mediach.

Piotr Szczurek Love Island

Mężczyzna wziął udział w trzeciej edycji reality show emitowanego na antenach telewizji Polsat pod nazwą Love Island. Wyspa miłości. Wówczas dał się poznać szerszej publiczności i stał się rozpoznawalny i popularny.

Piotr Szczurek Ninja Warrior

miejski drwal telewizja

Miejski Drwal wystąpił również w innym programie telewizji Polsat, czyli trzeciej edycji Ninja Warrior Polska. Podczas show, którego prowadzącym jest Łukasz „Juras” Jurkowski, nie poradził sobie jednak z jedną z ostatnich przeszkód na torze i wpadł do wody, kończąc tym samym udział w programie.

 

 

Piotr Szczurek FAME MMA

Wielu z pewnością zaskoczył fakt, gdy jego nazwisko wyczytano podczas drugiej konferencji przed galą FAME MMA 10. Niektórzy myśleli, że to zapowiedź pojedynku na galę FAME MMA 11, jednak – jak się okazało – Miejski Drwal wskoczył do karty walk na jubileuszową galę. Jego przeciwnikiem był Dawid „Ambro” Ambroziak.

Zakłady bukmacherskie Betclic faworyta widzieli w znacznie bardziej doświadczonym Ambroziaku. Kurs na jego triumf to 1.40, podczas gdy wygraną Miejskiego Drwala oszacowano na kurs 2.60. Jak się okazało Miejski Drwal popisał się kapitalnymi umiejętnościami parterowymi, dominując w tej płaszczyźnie Ambro i wygrywając jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także: Kod promocyjny Betclic

Piotr Szczurek walka

Piotr Szczurek walka na FAME MMA 10 otwierała wydarzenie. Pierwotnie rywalem Ambro miał być Kamil „Hassi” Hassan, jednak zakaził się koronawirusem na finiszu przygotowań do pojedynku na jubileuszowej gali.

„Zadzwonił telefon, zapytali, czy będę gotowy za 2 tygodnie... Do zobaczenia 15 maja!” - napisał na swoim instagramowym profilu Szczurek, ogłaszając oficjalnie występ na gali FAME MMA 10.

Zobacz także: Karta walk FAME MMA 10

Piotr Szczurek MMA

walki piotra szczurka

Piotr Szczurek MMA – pod tym hasłem przed FAME MMA 10 nie znaleźliśmy zbyt wielu informacji. Walka na FAME MMA 10 otworzyła więc jego rekord. Szczurek zaprezentował świetne umiejętności zwłaszcza jeśli chodzi o judo, które - jak się okazało - trenował w młodości. Szczurek pokonał Ambro i jego rekord w MMA to 1-0.

Piotr Szczurek dziewczyna

Piotr Szczurek dziewczyna to Stella Staniszewska, również uczestniczka programu Love Island 3. Kobietę na Instagramie można znaleźć pod nazwą "stella__staniszewska".

Piotr Szczurek Instagram

Jeśli chodzi o profil na Instagramie, Piotr Szczurek prowadzi go niezwykle aktywnie i regularnie. Jego konto o nazwie "miejski_drwal_insta" śledzi blisko 130 tysięcy obserwujących. Nie ulega wątpliwości, że walka na gali FAME MMA 10 również w mediach społecznościowych doda mu sporo... fejmu.


Jak nazywa się Miejski Drwal?
Imię i nazwisko mężczyzny to Piotr Szczurek. Z jakiego programu znany jest Piotr Szczurek? Miejski Drwal popularność zyskał po programie Love Island.